Αποστολέας Θέμα: ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ?  (Αναγνώστηκε 13898 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος earthquake

  • Jimny
  • Μηνύματα: 52
Απ: ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ?
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 10, 2010, 13:15 »
ναι το διευκρινισα δεν διαβασα σωστα ... το ξαναδιαβασα  τωρα.. και ναι ο φιλος βοηθησε για τις ποδιες..
Οπως και να χει θεωρω οτι πρεπει να ληξει το θεμα εδω.. μπαινουμε εδω για να μοιραζομαστε τις οποιες γνωσεις.. και οχι για να αρπαζομαστε
και για να πω την αληθεια και εγω ειχα αποριες για τα πισω μεγαφωνα  :))))))))))))
Καλη συνεχεια σε ολους

Αποσυνδεδεμένος thanasoulas

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 268
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ?
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 10, 2010, 13:40 »
ο καθενας μπορει να ρωτησει οτι θελει.οποιος εχει προβλημα ας μην διαβαζει το topic.σε λιγο θα ντρεπομαστε να μιλισουμε μου φαινεται.

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ?
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 10, 2010, 13:43 »
ναι το διευκρινισα δεν διαβασα σωστα ... το ξαναδιαβασα  τωρα.. και ναι ο φιλος βοηθησε για τις ποδιες..
Οπως και να χει θεωρω οτι πρεπει να ληξει το θεμα εδω.. μπαινουμε εδω για να μοιραζομαστε τις οποιες γνωσεις.. και οχι για να αρπαζομαστε
και για να πω την αληθεια και εγω ειχα αποριες για τα πισω μεγαφωνα  :))))))))))))
Καλη συνεχεια σε ολους

 ;)
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ?
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 10, 2010, 16:46 »
ο καθενας μπορει να ρωτησει οτι θελει.οποιος εχει προβλημα ας μην διαβαζει το topic.σε λιγο θα ντρεπομαστε να μιλισουμε μου φαινεται.

  Συμφωνώ.

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ?
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 10, 2010, 16:56 »
ετσι ειναι....θες διαβαζεις...δεν θες.....δεν διαβαζεις...και πυστευω οτι ατομα που ξερουν αρκετα δεν τους ενωχλει να ξανα απαντησουν σε οποια απορεια...εμενα προσωπικα ειναι χαρα μου .......

 8)
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ?
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 10, 2010, 20:46 »
και εγώ πιστεύω πως το φόρουν είναι ένα μέσο για να επικοινωνούμε και να λύνουμε-συζητάμε τα προβληματα που έχουμε με το αμάξι,από το μικρό μέχρι το πιο μεγάλο.Αλλιώς δεν μπορώ να διακρίνω άλλο λόγο για να υπάρχει το site...
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: ΠΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ?
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 11, 2010, 00:16 »
και για αυτο το λογο εχει γινει οχι μονο αυτο το forum αλλα και αλλα παρεμφερει fora .....
οποιος εχει κατι πρωσωπικο υπαρχουν και τα πμ....


Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας