Αποστολέας Θέμα: SOS βοθεια για ΑΓΩΓΗ στη sujuki  (Αναγνώστηκε 966 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος regaman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5
SOS βοθεια για ΑΓΩΓΗ στη sujuki
« στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 13:37 »
SOS!!!!!!!!!!!γεια χαρα παλικαρια!!!!ειμαι καινουριος και ειμαι ετοιμος για αγωγη εναντιον της εταιριας μας!!!!!!!!!!!!!!ειδα οτι πολλοι εχουν προβλημα τρεμουλου στο τιμονι δεν ξερω σε ποσους εχουν στραβωσει τα δυσκοφρενα!!εγω τα εχω παθει και τα δυο(τζιμνι καινουργιο τελος 2006).προσφατα ομως ειδα επισημο εσωτερικο εγραφο της εταιριας(απο φιλο εμπηρογνωμονα)προς τα επησιμα συνεργεια της το οποιο ελεγε οτι σε καποια μοντελα (δεν θυμαμαι αριθμους)υπαρχουν προβληματικες ζαντες (τρεμουλο) και προβληματικα μουαγε(δυσκοπλακες)!!!!!!!!!!μετα απο τρια χρονια απανοτων ζυγοσταθμισεων,ελενχων,ευθειγραμμισεων,2 αλαγων δυσκοπλακων(νομιζα εφτεγαν τα νερα) και πολλα ευρω εμαθα την αληθεια και ειμαι ετοιμος να κινηθω νομικα εναντιων της σουζουκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αν εχεις τραβηξει τα ιδια και εσυ ελα να οργανωθουμε για ομαδικη αγωγη μπας και βγαλουμε καμια ακρη!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: SOS βοθεια για ΑΓΩΓΗ στη sujuki
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 10, 2009, 01:43 »
το ειπες μονος σου....
<μπας και βγαλουμε καμια ακρη>
δεν θα βγαλει πυστεψε με...χρονο και αρκετο χρημα θα ξωδεψεις....εχουν κατι χαζοδικες δικηγορους που βγαζουν απο την < μυγα ξυγκι >

καλο κουραγιο παντος
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος george88

  • Jimny
  • Μηνύματα: 19
Απ: SOS βοθεια για ΑΓΩΓΗ στη sujuki
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 10, 2009, 10:42 »
Στειλε mail στα κεντρικα της Ελλαδας κ στην μαμα εταιρια εγω αυτο θα εκανα

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: SOS βοθεια για ΑΓΩΓΗ στη sujuki
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 10, 2009, 18:42 »
Θα συμφωνήσω νομίζω .... Δύσκολα θα βγάλεις άκρη.... Το να επικοινωνήσεις με κεντρικά μου ακούγεται πιο απλό, αν μπορείς και με κεντρικά εκτός Ελλάδας ακόμα καλύτερα... Καλά ξεμπερδέματα φίλε!
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος thanasoulas

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 268
  • Φύλο: Άντρας
Απ: SOS βοθεια για ΑΓΩΓΗ στη sujuki
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 10, 2009, 19:10 »
αν εχεις εγγυηση και το πεις στη suzuki θα στο αλλξει το εξαρτημα για το τρεμουλο?τσαμπα?