Αποστολέας Θέμα: ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!  (Αναγνώστηκε 1729 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος apla

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!
« στις: Μάιος 16, 2009, 12:38 »

Αποσυνδεδεμένος efthimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 869
Απ: ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 16, 2009, 15:47 »
Μιχαληηηηηηηη...... lol lol

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
Απ: ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 17, 2009, 09:32 »
και ομως ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!!!
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 18, 2009, 13:49 »
Καλά έχετε να χορτάσετε γκόλ και φέτος,μπόλικα. lol

 Εδώ στην περσινή σεζόν ήταν λέει ο καλύτερος ΠΑΟΚ της τελευταίας 25ετίας και τελικά βγήκε 3ος ή 4ος. 87 87 87 87

  Και στην κανονική διάρκεια βγήκε 2ος με 8 βαθμούς διαφορά απο τον Πρώτο ( εγώ είμαι με τους Πρώτους ). ha ha ha

  Παιδιά πάντα καλοπροαίρετα έτσι,δεν έχω καμία διάθεση για διαξιφισμούς με συμφορουμίστες! ;)
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
Απ: ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 18, 2009, 23:37 »
Καλά έχετε να χορτάσετε γκόλ και φέτος,μπόλικα. lol

 Εδώ στην περσινή σεζόν ήταν λέει ο καλύτερος ΠΑΟΚ της τελευταίας 25ετίας και τελικά βγήκε 3ος ή 4ος. 87 87 87 87

  Και στην κανονική διάρκεια βγήκε 2ος με 8 βαθμούς διαφορά απο τον Πρώτο ( εγώ είμαι με τους Πρώτους ). ha ha ha

  Παιδιά πάντα καλοπροαίρετα έτσι,δεν έχω καμία διάθεση για διαξιφισμούς με συμφορουμίστες! ;)

και δεν μου λες εσυ που εισαι με τους πρωτους, ο Ντιογο θα ερθει φετος στην Τουμπα?γιατι περυσι δεν .......
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 20, 2009, 08:14 »
camelg4

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
Απ: ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!
« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 20, 2009, 14:01 »
ναι ναι  lol lol lol
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!!!
« Απάντηση #7 στις: Ιούλιος 20, 2009, 17:55 »
Καλά έχετε να χορτάσετε γκόλ και φέτος,μπόλικα. lol

 Εδώ στην περσινή σεζόν ήταν λέει ο καλύτερος ΠΑΟΚ της τελευταίας 25ετίας και τελικά βγήκε 3ος ή 4ος. 87 87 87 87

  Και στην κανονική διάρκεια βγήκε 2ος με 8 βαθμούς διαφορά απο τον Πρώτο ( εγώ είμαι με τους Πρώτους ). ha ha ha

  Παιδιά πάντα καλοπροαίρετα έτσι,δεν έχω καμία διάθεση για διαξιφισμούς με συμφορουμίστες! ;)

και δεν μου λες εσυ που εισαι με τους πρωτους, ο Ντιογο θα ερθει φετος στην Τουμπα?γιατι περυσι δεν .......

  Ναί μετα την "κρυφή" μπουνιά πως να 'ρθεί που έφαγε απο τον ακατανόμαστο... lol lol lol
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!