Αποστολέας Θέμα: Hχεια!!!  (Αναγνώστηκε 5988 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος efthimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 869
Απ: Hχεια!!!
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 26, 2009, 16:57 »
Eγω εχω μονο μπροστα διαιρουμενα κ πισω κανονικα...αν τα ενισχυσεις κιολας με εναν ενισχυτη μια χαρα ειναι.Θεωρω οτι για το jimny ειναι too much να βαλεις κ πισω διαιρουμενα...

Αποσυνδεδεμένος ITALTRONIC

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 107
Απ: Hχεια!!!
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 27, 2009, 02:10 »
εγω παλι πιστευω πως το jimny δε χρειαζεται ενυσχυτη ενα καλο r-cd  και ειναι μια χαρα παντως οπως ειπα και πιο πριν ειδα μεγαλη διαφορα με 4 τουιτερ αλλα και sub για τις χαμηλες συχνοτητες.....
οπου δεν υπαρχει δρομος τον ανοιγει ενα JIMNY

Αποσυνδεδεμένος greenjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1247
  • Φύλο: Άντρας
  • "JIMNY" nothing more, nothing less!!!!
Απ: Hχεια!!!
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 27, 2009, 14:45 »
Το αν χρειαζεται ενισχυτη η οχι, πιστευω πως ειναι στην κριση του καθενος.Μπορει καποιος να θελει να παιζει δυνατα το τζιμνι του.Παντως μια καλη πηγη και 2 καλα διαιρουμενα ηχεια, κανουν πολυ καλη δουλεια.
Nobody is perfect...except the captain!!!!

Αποσυνδεδεμένος elsp

  • Jimny
  • Μηνύματα: 149
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hχεια!!!
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 30, 2009, 01:05 »
Για σας παιδια εγω που θελω να δωσω μεχρι 50Ε για ηχεια τι μου προτεινετε!? t4 (εχω το MCS τις Suzuki και την εγκατασταση θα την κανω μονος j12)
Going there is half the fun!

Αποσυνδεδεμένος greenjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1247
  • Φύλο: Άντρας
  • "JIMNY" nothing more, nothing less!!!!
Απ: Hχεια!!!
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 31, 2009, 14:53 »
Στο mediamarkt και στο carrefour εχει καλες επιλογες.Απο το 2ο καταστημα ειχε παρει ενας φιλος 2 ηχεια με 50 ευρω και τα εβαλε στο jimny του αλλα επειδη ηταν πιο μεγαλα απο τα μανισια εκανε κατασκευη για να τα βαλει.Οχι τιποτα ιδιαιτερο, ενα ξυλινο δαχτυλιδι εκοψε για καθε πλευρακαι τα εβαλε.Πηρε μαλιστα και ξεχωριστα τουιτερ με 8 ευρω παλι απο το ιδιο καταστημα και τα εβαλε εσωτερικα απο τους καθρεπτες.
Nobody is perfect...except the captain!!!!

Αποσυνδεδεμένος elsp

  • Jimny
  • Μηνύματα: 149
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hχεια!!!
« Απάντηση #20 στις: Σεπτέμβριος 01, 2009, 23:52 »
το να μην βαλω twitter και να βαλω απλα δυο διαιρουμενα ειναι τοσο κακο γιατι πραγματικα δε μου παει ακομα να αρχισω τα (κοψε-ραψε) στο αμαξι και  με τα twitter θα πρεπει να κανεις πατεντουλα αλλιως θα ειναι λιγο χιμα κατασταση. Με την ξυλινη φλατζα που βαζουν ολοι για να χωρεσουν τα 13'' χωραει να κουμπωσει κανονικα το πλαστικο ; Και τι παχος εχει περιπου το ξυλακι ;(μια φωτο θα ηταν οτι πρεπει)
Going there is half the fun!

Αποσυνδεδεμένος greenjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1247
  • Φύλο: Άντρας
  • "JIMNY" nothing more, nothing less!!!!
Απ: Hχεια!!!
« Απάντηση #21 στις: Σεπτέμβριος 01, 2009, 23:56 »
το να μην βαλω twitter και να βαλω απλα δυο διαιρουμενα ειναι τοσο κακο γιατι πραγματικα δε μου παει ακομα να αρχισω τα (κοψε-ραψε) στο αμαξι και  με τα twitter θα πρεπει να κανεις πατεντουλα αλλιως θα ειναι λιγο χιμα κατασταση. Με την ξυλινη φλατζα που βαζουν ολοι για να χωρεσουν τα 13'' χωραει να κουμπωσει κανονικα το πλαστικο ; Και τι παχος εχει περιπου το ξυλακι ;(μια φωτο θα ηταν οτι πρεπει)


φωτο ειναι λιγο δυσκολο γιατι το αμαξι ειναι αλλουνου.Νομιζω 2-3 χιλιοστα παχος ειναι καλα για το ξυλο.
Nobody is perfect...except the captain!!!!

Αποσυνδεδεμένος greenjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1247
  • Φύλο: Άντρας
  • "JIMNY" nothing more, nothing less!!!!
Απ: Hχεια!!!
« Απάντηση #22 στις: Σεπτέμβριος 01, 2009, 23:57 »
το να μην βαλω twitter και να βαλω απλα δυο διαιρουμενα ειναι τοσο κακο γιατι πραγματικα δε μου παει ακομα να αρχισω τα (κοψε-ραψε) στο αμαξι και  με τα twitter θα πρεπει να κανεις πατεντουλα αλλιως θα ειναι λιγο χιμα κατασταση. Με την ξυλινη φλατζα που βαζουν ολοι για να χωρεσουν τα 13'' χωραει να κουμπωσει κανονικα το πλαστικο ; Και τι παχος εχει περιπου το ξυλακι ;(μια φωτο θα ηταν οτι πρεπει)


φωτο ειναι λιγο δυσκολο γιατι το αμαξι ειναι αλλουνου.Νομιζω 2-3 χιλιοστα παχος ειναι καλα για το ξυλο.

σορρυ 2-3 χιλιστα ειναι λιγο.5 χιλιοστα πιστευω ειναι καλα.
Nobody is perfect...except the captain!!!!