Αποστολέας Θέμα: TETΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG  (Αναγνώστηκε 5928 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: TETΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 05, 2006, 20:29 »
Μέτριο κατ' εμένα, περίμενα περισσότερα από ένα 4Χ4 περιοδικό. Τουλάχιστον όσον αφορά την βελτίωση του jimny. Αν δεν απευθύνεται μόνο προς τους πελάτες της Suzuki και όχι τους 4Χ4αδες, δεν ήταν κάτι εξαιρετικό. Αντίστοιχα άρθρα και καλύτερα μερικά, έχω διαβάσει και από άλλα περιοδικά αυτοκινήτου. Το DVD μου άρεσε πολύ και ήθελα και άλλο περιεχόμενο ( περισσότερα πλάνα)!
Σε μερικά πρατήρια περιοδικών που το αναζήτησα δεν το είχαν ακούσει καν ( Γιάννενα).

Αποσυνδεδεμένος lakis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 268
  • Φύλο: Άντρας
    • www.kontosouvli.gr
Απ: TETΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 05, 2006, 22:29 »
Μολις το πηρα κατα λαθος απο περιπτερο που δεν ειδικευεται και πολυ στα περιοδικα...
Δεν το ειδα καθολου , οποτε no comments yet.

edit:εμ , βλεπω κατι πατριωτες στο dvd ,αλλα υπαρχουν Θηρια jimny που δεν φαινονται (ειδικα εκεινο το Ποντιος racing)...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 05, 2006, 23:06 από lakis »
Προεδρος B.R.A.T. Νομου Θεσσαλονικης
               2_ag 

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: TETΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 07, 2006, 10:04 »
Πάντως η παρουσίαση του Jimny ήταν πολύ επιδερμική ρε γ@μώτο, συμφωνώ με τον Κάτσενο...το αφιέρωμα στο B.R.A.T. είχε πλάκα yah a105
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος geo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
  • crazy waters BARBARIANS
Απ: TETΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 07, 2006, 23:58 »
λιγο για τα ευρα του bhe :'( :-[
style is everything

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: TETΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 08, 2006, 00:49 »
Μουφα το dvd του!  >:( >:( Τα ιδια και τα ιδια δηλ. τιποτα!
Στην Ελλαδα του 2006 δεν μπορουμε να εχουμε μια σωστη καλυψη!Ακομα και οι ερασιτεχνικες ληψεις καλυτερες ειναι! bhe bhe

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: TETΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 08, 2006, 10:15 »
Συμφωνώ απόλυτα με τους προλαλήσαντες.
Η παρουσίαση του jimny ήταν απλή καταγραφή των πρόσθετων που έχουν τοποθετηθεί.Καμία πραγματική δοκιμή και φωτογραφίες σε πραγματικό εμπόδιο.
Το dvd ενώ αρχικά φαίνεται σαν καλή ιδέα , αφού παρουσιάζει συνεχόμενα τα αυτοκίνητα να περνούν απο το ίδιο σημείο, οπότε μπορεί κανείς να κάνει συγκρίσεις , στη συνέχεια ο ρυθμός εναλλαγής των εικόνων είναι τόσο γρήγορος που καταφέρνει να σε ζαλίσει.
Αναμένουμε βελτίωση της προσπάθειας στα επόμενα τεύχη ???
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Giorgos

  • Επισκέπτης
Απ: TETΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 09, 2006, 21:54 »
Φιλοι ,δεν θα ειμαι τοσο ευγενικος οσο εσεις να πω μετριο κλπ. κλπ. ΜΑΠΑ ΧΟΝΤΡΗ ητανε.Μου δινει την εντυπωση ΑΡΠΑΧΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ.Αν μετα απο τοσα χρονια εμπειριας και στον τυπο και στην τετρακινηση οι ανθρωποι αυτοι,βγαζουν τετοια περιοδικα,τοτε ας κανουν καμμια αλλη δουλεια.Και μιλαω ετσι γιατι πιστευω οτι οι δυνατοτητες δεν ειναι αυτες,ειναι παρα πολυ μεγαλυτερες.Ειναι δυνατον πχ να διαφημιζουν βελτιωση Jimny και τα γραφομενα αν αφαιρεσεις τις φωτογραφιες να μην ειναι ουτε μια σελιδα,και στο μισο κειμενο να αναλυει πως δουλευει το μπλοκε της ARB ? Τελος παντων δεν θελω με τιποτα να γινωμαι δυσαρεστος αλλα δεν μπορω να αισθανωμαι οτι με βλεπουν σαν μ@^&*$.  Α...Μην ξεχασουμε εχει και σεμιναριο με 50 ευρω.Οποιος το παρακολουθησει θα παρει και βεβαιωση.(διπλωματουχος) που ξερεις μπορει να την βαλουμε και σε κανενα βιογραφικο.  ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ....ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: TETΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG
« Απάντηση #22 στις: Μάρτιος 09, 2006, 23:20 »
Φιλοι ,δεν θα ειμαι τοσο ευγενικος οσο εσεις να πω μετριο κλπ. κλπ. ΜΑΠΑ ΧΟΝΤΡΗ ητανε.Μου δινει την εντυπωση ΑΡΠΑΧΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ.Αν μετα απο τοσα χρονια εμπειριας και στον τυπο και στην τετρακινηση οι ανθρωποι αυτοι,βγαζουν τετοια περιοδικα,τοτε ας κανουν καμμια αλλη δουλεια.Και μιλαω ετσι γιατι πιστευω οτι οι δυνατοτητες δεν ειναι αυτες,ειναι παρα πολυ μεγαλυτερες.Ειναι δυνατον πχ να διαφημιζουν βελτιωση Jimny και τα γραφομενα αν αφαιρεσεις τις φωτογραφιες να μην ειναι ουτε μια σελιδα,και στο μισο κειμενο να αναλυει πως δουλευει το μπλοκε της ARB ? Τελος παντων δεν θελω με τιποτα να γινωμαι δυσαρεστος αλλα δεν μπορω να αισθανωμαι οτι με βλεπουν σαν μ@^&*$.  Α...Μην ξεχασουμε εχει και σεμιναριο με 50 ευρω.Οποιος το παρακολουθησει θα παρει και βεβαιωση.(διπλωματουχος) που ξερεις μπορει να την βαλουμε και σε κανενα βιογραφικο.  ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ....ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...

Δεν διαφωνούμε στην ουσία, αλλά άλλο τί μπορεί να πεί κανείς όταν μιλάει face to face και άλλο τί γράφει σε κάποιο φόρουμ. Δε σε επικρίνω απλά κάποιοι επιλέγουμε να γράφουμε πιο κόσμια. 'Ισως δεν έχουν πρόθεση να τα αρπάξουν όπως λες, μιας και από εμένα δε θα ξαναπάρουν ευρώ, αλλά να μην ξέρουν καλά αυτό που κάνουν. Όσον αφορά την ουσία των γραφόμενών σου δε διαφωνώ κάπου αλλού.

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: TETΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG
« Απάντηση #23 στις: Μάρτιος 10, 2006, 01:11 »
Καλα κανει και χωνει ο giorgos γι αυτο ειναι το φορουμ!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ ΣΑΝ ΕΞΙΔΗΚΕΥΜΕΝΟ ΧΩΡΟ ΠΛΕΟΝ.
Δεν θελω να κανει συγκριση το καινουργιο vitara(ενταξει ας το κανει) αλλα ασχολησου με τα του χωρου περισσοτερο!
Τι θα εχει μια σελιδα για τον αγωνα αυριο μεθαυριο ε και?Αυτο ?Εχουνε γραψει τι ειναι τα trial τι ταtrophy κ.ο.κ.
Που θα τα μαθουμε ολα αυτα?Εψαχνα 2 χρονια για να αλλαξω αναρτηση πριν γνωρισω  ολους εσας!Που θα εβρισκα στα δεκαδες tuning περιοδικα που υπαρχουν και στην τετρακινηση ουτε ενα!Ουτε ενα  και αυτο ειναι σαν ενθετο που πωλειται ξεχωριστα!
 >:D

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: TETΡΑΚΙΝΗΣΗ MAG
« Απάντηση #24 στις: Μάρτιος 10, 2006, 01:14 »
.. αλλά να μην ξέρουν καλά αυτό που κάνουν.
0_21
Αν μετα απο τοσα χρονια εμπειριας και στον τυπο και στην τετρακινηση οι ανθρωποι αυτοι..
αυτοι μπορει να κανανε 4χ4 πριν γεννηθω!