Αποστολέας Θέμα: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER  (Αναγνώστηκε 63403 φορές)

0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Gagarin

  • Jimny
  • Μηνύματα: 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #90 στις: Ιούνιος 25, 2009, 19:03 »
Mολις πατησουν ολα τα μεταλλα σε ψαλιδια μπαρες τιμινιου παναρ κ κλπ θα αρχισει να τρεμει.Την ανακληση την εκανα κ γω κ παλι ψιλοτρεμει.Τη προβλημα το εχει επισημανει ο minoas που ειναι κ γιατι.Προσωπικα εβαλα αμορτισερ τιμονιου κ ησυχασα απλα δε τρεμει σχεδον καθολου κ βαραινει λιγο το τιμονι. 1jum_

Ποσο σου κοστισε αν επιτρεπεται;
Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...
άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...
άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...
και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!

Αποσυνδεδεμένος KΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 198
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #91 στις: Ιούνιος 25, 2009, 19:22 »
Mολις πατησουν ολα τα μεταλλα σε ψαλιδια...

Ψαλίδια δεν εχουμε... ;)

Παιδιά παλιότερα οταν είχα το ιδιο προβλημα είχα αλλάξει τους βασιλικούς πύρους
και ησύχασα για τουλάχιστον 3-3,5 χρονάκια
Τώρα που μου το ξανακάνει μάλλον θα κάνω το ιδιο...
Πάρε φόοοοραααα ρεεεε!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος crazy

  • Jimny
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #92 στις: Ιούνιος 25, 2009, 19:37 »
Old man εβαλα 100ε κ την τοποθευηση την εκανα μονος.
Καποιος εχει βαλει κ φωτογραφιες πως ειναι κ που ειναι τοποθετημενο.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 25, 2009, 20:00 από crazy »
ΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΓΚΑΖΙ Κ ΟΛΟ ΑΝΑΠΟΔΑ

Αποσυνδεδεμένος Gagarin

  • Jimny
  • Μηνύματα: 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #93 στις: Ιούνιος 25, 2009, 20:11 »
Old man εβαλα 100ε κ την τοποθευηση την εκανα μονος.
Καποιος εχει βαλει κ φωτογραφιες πως ειναι κ που ειναι τοποθετημενο.
Μια χαρα...
Εκτος απο την μειωση στο τρεμουλο τι αλλο προσφερει το αμορτισερ τιμονιου;
Ευχαριστω κ συγγνωμη για τις ερωτησεις
Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...
άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...
άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...
και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!

Αποσυνδεδεμένος 4kinitos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 544
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #94 στις: Ιούνιος 26, 2009, 10:27 »
επειδή και εγώ έβαλα αμορτισερ τιμονιού, αυτό που έχω να πω είναι οτι δεν λύνει το προβλημα του τρέμουλου.

Ισως το φιλτράρει λίγο αλλά σίγουρα δε το σταματάει.

Το μόνο θετικό που έχει για εμένα είναι ότι ειναι πιο σφιχτό το τιμόνι και νιώθεις μεγαλύτεη σιγουριά στα πολλά χιλιόμετρα.
φωτια στις γραμματειες....

Αποσυνδεδεμένος snag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #95 στις: Ιούνιος 26, 2009, 10:38 »
Σωστός ο 4kinitos !!!
Και εγώ εχω αμορτισέρ τιμονιού, αλλά το τρέμολο ... τρέμολο >:(

Το αμάξι το πήγα σήμερα στο Σφακιανάκη και αναμένω το απόγευμα.... a105

Αποσυνδεδεμένος minoas1212

  • Jimny
  • Μηνύματα: 186
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #96 στις: Ιούνιος 26, 2009, 17:11 »
καλησπερα!!!  εχω ""κατηγορηθει"" πιο  παλια οταν ειπα οτι το jimny ειναι μια πολυ ακριβη αγορα για αυτο που ειναι κ οτι εχει τεχνολογια αναρτησης willys του 1940 η μαλλον του 1821 καλυτερα!!!! lol lol αλλα κυριος η μελετη και τα υλικα κατασκευης του ειναι τουλαχιστον  αστεια!!! και στηριζω την αποψη μου ως εξης .
 στο προβλημα του τρεμουλου που ολοι μας εχουμε η σιγουρα θα αποκτησουμε λιγο πολυ την λυση την εχουμε βρει αλλα δεν το εχουμε καταλαβη!!!!και φυσικα δεν αναφερομε στο αμορτισερ τιμονιου αυτο απλος κουκουλονι το προβλημα και οχι παντα. ειναι σαν να θελεις να βγεις ραντεβου με γκομενα αλλα δεν προλαβες να κανεις μπανιο κ λουζεσε στην κολονια για να μην σε παρει χαμπαρη!!! lol lol lol
η αιτια δεν ειναι μια    απλα το συμπτομα ειναι ενα    το τρεμουλο δηλαδη!!!γραφω εν συντομια της λυσης και φυσικα στα ''απλα πραγματα''γιατι θα ξημεροθουμε!!!δισκοπλακες κ ισως κ τακακια  στο τρεμουλο οταν φρεναρης
και στης αλλες περιπτωσης   ρουλεμαν ποιρον,στραβα λαστιχα ,στραβες ζαντες,τζογη στης αρθροσης και τα σινε μπλοκ ,ατερμονας , κεντραρισμα τροχον μιας και δεν εχουν κεντρα,μουαγε,ιμιαξονια (μαλλον πιο πολυ σαν δονηση),κεντρικο αξονα ,τωρα αν εχω ξεχαση κατι μην βγητε κατευθειαν να βαρεσετε!!!απλα συμπληροστε!!!!ολες αυτες της λυσεις της εχουμε πει ολοι μας!!! ΑΝ Ο ΙΑΠΟΝΑΣ ΕΙΧΕ ΜΕΛΕΤΗΣΗ ΠΙΟ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΠΙΟ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠ@ΥΡΔΕΛ@ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ !!!!! τωρα οι κολημενη με την μπαλα θα αρχισουν εκει που παει δεν πανε τα αλλα, ειναι γνησιο τζιπ.τα αλλα ειναι suvβλακια, και αλλα  γνωστα!!!!!! αλλα αυτα ειναι σωστα !!και γιαυτο  μαλλον οι περισοτερη το αγορασανε αλλα δεν ανερουν το γεγονος οτι ΤΡΕΜΗ ΤΡΕΜΗ ΤΡΕΜΗ !!!!!!!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΠΑΣΤΙΚΟ!!!!!!!ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΤΡΕΜΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ JIMNY!!!!
ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΤΖΟΥΖΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ  ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ  2051 ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ??
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 26, 2009, 17:14 από minoas1212 »

Αποσυνδεδεμένος cravel

  • Jimny
  • Μηνύματα: 21
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #97 στις: Ιούνιος 26, 2009, 17:53 »
καλησπερα!!!  εχω ""κατηγορηθει"" πιο  παλια οταν ειπα οτι το jimny ειναι μια πολυ ακριβη αγορα για αυτο που ειναι κ οτι εχει τεχνολογια αναρτησης willys του 1940 η μαλλον του 1821 καλυτερα!!!! lol lol αλλα κυριος η μελετη και τα υλικα κατασκευης του ειναι τουλαχιστον  αστεια!!! και στηριζω την αποψη μου ως εξης .
 στο προβλημα του τρεμουλου που ολοι μας εχουμε η σιγουρα θα αποκτησουμε λιγο πολυ την λυση την εχουμε βρει αλλα δεν το εχουμε καταλαβη!!!!και φυσικα δεν αναφερομε στο αμορτισερ τιμονιου αυτο απλος κουκουλονι το προβλημα και οχι παντα. ειναι σαν να θελεις να βγεις ραντεβου με γκομενα αλλα δεν προλαβες να κανεις μπανιο κ λουζεσε στην κολονια για να μην σε παρει χαμπαρη!!! lol lol lol
η αιτια δεν ειναι μια    απλα το συμπτομα ειναι ενα    το τρεμουλο δηλαδη!!!γραφω εν συντομια της λυσης και φυσικα στα ''απλα πραγματα''γιατι θα ξημεροθουμε!!!δισκοπλακες κ ισως κ τακακια  στο τρεμουλο οταν φρεναρης
και στης αλλες περιπτωσης   ρουλεμαν ποιρον,στραβα λαστιχα ,στραβες ζαντες,τζογη στης αρθροσης και τα σινε μπλοκ ,ατερμονας , κεντραρισμα τροχον μιας και δεν εχουν κεντρα,μουαγε,ιμιαξονια (μαλλον πιο πολυ σαν δονηση),κεντρικο αξονα ,τωρα αν εχω ξεχαση κατι μην βγητε κατευθειαν να βαρεσετε!!!απλα συμπληροστε!!!!ολες αυτες της λυσεις της εχουμε πει ολοι μας!!! ΑΝ Ο ΙΑΠΟΝΑΣ ΕΙΧΕ ΜΕΛΕΤΗΣΗ ΠΙΟ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΠΙΟ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠ@ΥΡΔΕΛ@ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ !!!!! τωρα οι κολημενη με την μπαλα θα αρχισουν εκει που παει δεν πανε τα αλλα, ειναι γνησιο τζιπ.τα αλλα ειναι suvβλακια, και αλλα  γνωστα!!!!!! αλλα αυτα ειναι σωστα !!και γιαυτο  μαλλον οι περισοτερη το αγορασανε αλλα δεν ανερουν το γεγονος οτι ΤΡΕΜΗ ΤΡΕΜΗ ΤΡΕΜΗ !!!!!!!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΠΑΣΤΙΚΟ!!!!!!!ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΤΡΕΜΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ JIMNY!!!!
ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΤΖΟΥΖΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ  ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ  2051 ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ??
Ειναι οπως τα land rover φιλε μου, που αν  δεν σταζει σημαινει οτι δεν εχει λαδια.

Αποσυνδεδεμένος minoas1212

  • Jimny
  • Μηνύματα: 186
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #98 στις: Ιούνιος 26, 2009, 18:04 »
 lol lol lol lol lol lol  καλο για τα land rover!!!!!!  αλλα μπ@υρδελα και αυτα!!!! απειρα      προβληματα !!!!απλα  η μοδα τα εσωσε αυτα!! αυτα μενουν κιολας !!!!! τουλαχιστον το jimny δυσκολα μενη!!!!!! μονο τρεμη lol lol lol lol
αυτα τα παρκαρης πανω απο καμια μανταμενια σχαρα του δημου οστε να μην λερωνης την ασφαλτο  lol lol

Αποσυνδεδεμένος efthimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 869
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #99 στις: Ιούνιος 26, 2009, 18:24 »
Παιδες εγω παντως που εχω αλλαγμενα τα των βασιλικων πυρων....ειμαι κοπλε!Σιγουρα μπορει να εχεις τρεμουλο κ απο αλλους λογους....αλλα ενταξει ρε σεις....οπως ειχε πει καποτε μια ΜΕΓΑΛΗ ψυχη.... ΟΥΔΕΙΣ ΑΣΦΑΛΤΟΣ!!! lol lol lol Ετσι κ ο τζιμακος μας....

Αποσυνδεδεμένος mastoris than.

  • Jimny
  • Μηνύματα: 149
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #100 στις: Ιούνιος 26, 2009, 19:05 »
Έχω 2 jimny, το ένα κυκλοφορίας 3/2003 (110.000 χλμ.) και το δεύτερο 4/2008 (22.000χλμ.), το ΜΟΝΟ πρόβλημα με το παλαιότερο που είχα ΗΤΑΝ να τρέμει στα φρένα λόγω στραβώματος δισκόπλακας, (λεπτή για την διάστασή της). Άλλαξα με άλλες του εμπορίου, αφού οι εργοστασιακές που πρόθυμα μου άλλαξαν στην Personal Best του Κηφισού καμιά διαφορά φυσικά δεν είχαν. Όλα αυτά που διαβάζω, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω ή να προσβάλλω κανέναν, μου φαίνονται περίεργα.
Μία ασάφεια που παρατήρησα, καθώς και ελαφρύ τρέμουλο τιμονιού στο παλαιό Jimny στα 105.000 χλμ, διορθώθηκε αλλάζοντας (δεν γνωρίζω τεχνικές ορολογίες), τα κωνικά 2 ρουλμάν που βρίσκονται πάνω και  κάτω από την "μπίλια" του τροχού. Η ζημιά προκλήθηκε κατά την γνώμη μου από τα παιχνίδια σε ποτάμια (υγρασία+άμμος).
Πέραν των δικών μου, γνωρίζω άλλα 5 αυτοκίνητα φίλων και γνωστών, παλαιότερα και καινούργια, χωρίς αντίστοιχο πρόβλημα και ανεξαρτήτως χιλιομέτρων που έχουν κάνει.

Τώρα αν είναι ακριβό το Jimny, συγκριτικά με τι; Με άλλα 1.300άρια; Οκ, προσθέτεις την αξία του τράνσφερ σε ένα όποιο 1.300άρι και το βλέπεις. Αλλά το θέμα δεν είναι αυτό, μπορώ λοιπόν να πω πως στα 52 μου χρόνια κι έχοντας στο ενεργητικό μου γύρω στο 1.000.000 χιλιόμετρα οδήγησης, με κάθε τύπου αυτοκίνητο πως το Jimny ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ χαρά, σου δημιουργεί μια περίεργη αίσθηση μικρού παιδιού με το παιχνίδι που ονειρευόταν κι αυτή η αίσθηση πιστέψτε με όταν την απολαμβάνεις ΔΕΝ είναι ποτέ ακριβή.

Αποσυνδεδεμένος cravel

  • Jimny
  • Μηνύματα: 21
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #101 στις: Ιούνιος 26, 2009, 19:29 »
Έχω 2 jimny, το ένα κυκλοφορίας 3/2003 (110.000 χλμ.) και το δεύτερο 4/2008 (22.000χλμ.), το ΜΟΝΟ πρόβλημα με το παλαιότερο που είχα ΗΤΑΝ να τρέμει στα φρένα λόγω στραβώματος δισκόπλακας, (λεπτή για την διάστασή της). Άλλαξα με άλλες του εμπορίου, αφού οι εργοστασιακές που πρόθυμα μου άλλαξαν στην Personal Best του Κηφισού καμιά διαφορά φυσικά δεν είχαν. Όλα αυτά που διαβάζω, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω ή να προσβάλλω κανέναν, μου φαίνονται περίεργα.
Μία ασάφεια που παρατήρησα, καθώς και ελαφρύ τρέμουλο τιμονιού στο παλαιό Jimny στα 105.000 χλμ, διορθώθηκε αλλάζοντας (δεν γνωρίζω τεχνικές ορολογίες), τα κωνικά 2 ρουλμάν που βρίσκονται πάνω και  κάτω από την "μπίλια" του τροχού. Η ζημιά προκλήθηκε κατά την γνώμη μου από τα παιχνίδια σε ποτάμια (υγρασία+άμμος).
Πέραν των δικών μου, γνωρίζω άλλα 5 αυτοκίνητα φίλων και γνωστών, παλαιότερα και καινούργια, χωρίς αντίστοιχο πρόβλημα και ανεξαρτήτως χιλιομέτρων που έχουν κάνει.

Τώρα αν είναι ακριβό το Jimny, συγκριτικά με τι; Με άλλα 1.300άρια; Οκ, προσθέτεις την αξία του τράνσφερ σε ένα όποιο 1.300άρι και το βλέπεις. Αλλά το θέμα δεν είναι αυτό, μπορώ λοιπόν να πω πως στα 52 μου χρόνια κι έχοντας στο ενεργητικό μου γύρω στο 1.000.000 χιλιόμετρα οδήγησης, με κάθε τύπου αυτοκίνητο πως το Jimny ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ χαρά, σου δημιουργεί μια περίεργη αίσθηση μικρού παιδιού με το παιχνίδι που ονειρευόταν κι αυτή η αίσθηση πιστέψτε με όταν την απολαμβάνεις ΔΕΝ είναι ποτέ ακριβή.
Ετσι ακριβως ειναι φιλε mastoris than(ειμαι  και τρια χρονια μεγαλυτερος σου).Ειναι απλα τα πραγματα ,αν δεν  κανει σε καποιον  το αλλαζει.

Αποσυνδεδεμένος efthimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 869
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #102 στις: Ιούνιος 26, 2009, 20:10 »
+1000000000000000000000000000000000000000000................

JIMNY........ j12 j12 j12


Αποσυνδεδεμένος dnm

  • Jimny
  • Μηνύματα: 161
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #103 στις: Ιούνιος 26, 2009, 20:59 »
καλησπερα!!!  εχω ""κατηγορηθει"" πιο  παλια οταν ειπα οτι το jimny ειναι μια πολυ ακριβη αγορα για αυτο που ειναι κ οτι εχει τεχνολογια αναρτησης willys του 1940 η μαλλον του 1821 καλυτερα!!!! lol lol αλλα κυριος η μελετη και τα υλικα κατασκευης του ειναι τουλαχιστον  αστεια!!! και στηριζω την αποψη μου ως εξης .
 στο προβλημα του τρεμουλου που ολοι μας εχουμε η σιγουρα θα αποκτησουμε λιγο πολυ την λυση την εχουμε βρει αλλα δεν το εχουμε καταλαβη!!!!και φυσικα δεν αναφερομε στο αμορτισερ τιμονιου αυτο απλος κουκουλονι το προβλημα και οχι παντα. ειναι σαν να θελεις να βγεις ραντεβου με γκομενα αλλα δεν προλαβες να κανεις μπανιο κ λουζεσε στην κολονια για να μην σε παρει χαμπαρη!!! lol lol lol
η αιτια δεν ειναι μια    απλα το συμπτομα ειναι ενα    το τρεμουλο δηλαδη!!!γραφω εν συντομια της λυσης και φυσικα στα ''απλα πραγματα''γιατι θα ξημεροθουμε!!!δισκοπλακες κ ισως κ τακακια  στο τρεμουλο οταν φρεναρης
και στης αλλες περιπτωσης   ρουλεμαν ποιρον,στραβα λαστιχα ,στραβες ζαντες,τζογη στης αρθροσης και τα σινε μπλοκ ,ατερμονας , κεντραρισμα τροχον μιας και δεν εχουν κεντρα,μουαγε,ιμιαξονια (μαλλον πιο πολυ σαν δονηση),κεντρικο αξονα ,τωρα αν εχω ξεχαση κατι μην βγητε κατευθειαν να βαρεσετε!!!απλα συμπληροστε!!!!ολες αυτες της λυσεις της εχουμε πει ολοι μας!!! ΑΝ Ο ΙΑΠΟΝΑΣ ΕΙΧΕ ΜΕΛΕΤΗΣΗ ΠΙΟ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΠΙΟ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠ@ΥΡΔΕΛ@ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ !!!!! τωρα οι κολημενη με την μπαλα θα αρχισουν εκει που παει δεν πανε τα αλλα, ειναι γνησιο τζιπ.τα αλλα ειναι suvβλακια, και αλλα  γνωστα!!!!!! αλλα αυτα ειναι σωστα !!και γιαυτο  μαλλον οι περισοτερη το αγορασανε αλλα δεν ανερουν το γεγονος οτι ΤΡΕΜΗ ΤΡΕΜΗ ΤΡΕΜΗ !!!!!!!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΠΑΣΤΙΚΟ!!!!!!!ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΤΡΕΜΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ JIMNY!!!!
ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΤΖΟΥΖΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ  ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ  2051 ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ??
Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!Το γεγονος αυτο ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ για ενα οχημα, ειτε ειναι επιβατικο,ειτε ειναι 4χ4 ορισμενα θεματα ειναι στοιχειωδη και πρεπει να θεωρουνται δεδομενα....Το τρεμουλο στο τιμονι δεν μπορει να συμψηφιζεται με τις αλλες αρετες του οχηματος εκτος αν θελουμε να κοροϊδευουμε τους εαυτους μας.....

Αποσυνδεδεμένος minoas1212

  • Jimny
  • Μηνύματα: 186
Απ: ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER
« Απάντηση #104 στις: Ιούνιος 26, 2009, 21:51 »
A KAΛΑ !!!!!!ΚΑΠΙΟΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! Α ΡΕ ΑΘΑΝΑΤΕ ΕΛΛΗΝΑ!!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ!!!, ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΓΩ!!!,ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΟΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ???, ΚΑΙ   ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ  ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ???ΜΑΣ ΕΧΕΙ  ΦΑΕΙ!!!  κανεις ποτε δεν σκευτεται ποιος ισως να ειναι ο αλλος και ποιες ισως εμπειριες να εχει αυτος  !!!! ΑΠΛΟΣ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!!  δεν προσπαθω ουτε να πουλησω ουτε να ψαρεψω πελατες απο εδω μεσα !! τι να πω τελος παντων!!!!   ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ !!   ΚΟΡΙΤΣΙΑ  Ο  ΜΠΑΡΚΟΥΛΗΣ!!!!