Αποστολέας Θέμα: απατεωνες  (Αναγνώστηκε 1552 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

vissarionas

  • Επισκέπτης
απατεωνες
« στις: Φεβρουάριος 14, 2009, 15:48 »
εδω και κατι καιρους ειχε σκληρινει ο συμπλεκτης μου, μεχρι που εφτασε σε σημειο να τριζει ανατριχιαστικα πολυ.
πηγα σε 2 μαστορους σημερα.
ο ενας μου ζητησε 50 ευρα για αλλαγη ντιζας, και ο αλλος 120 για να κατεβασει σασμαν και να καθαρισει υποτιθεται τις λασπες που ειχε πιασει και ζοριζοταν.
εγω σαν αδαης, πηγα στο πρακτικερ, πηρα ενα WD40 και εβγαλα και εκανα ντουζακι τη ντιζα.
ε ο συμπλεκτης ειναι πουπουλο, και η τσεπη μου στα καλυτερα της εν καιρο οικονομικης κρισης lol

φιλακια στα λαμογια που κοροϊδευουν τον κοσμακι, και ετσι και βρεθει η ευκαιρια, τους ελιωσα.

ΥΓ. αν κανεις δε γνωριζει πως να το κανει αυτο με τον συμπλεκτη, ευχαριστως να βοηθησω, ετσι γιατι τα πηρα με τους μ@λ@κες.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 14, 2009, 17:55 από gc »

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: απατεωνες
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 14, 2009, 15:59 »
εδω και κατι καιρους ειχε σκληρινει ο συμπλεκτης μου, μεχρι που εφτασε σε σημειο να τριζει ανατριχιαστικα πολυ.
πηγα σε 2 μαστορους σημερα.
ο ενας μου ζητησε 50 ευρα για αλλαγη ντιζας, και ο αλλος 120 για να κατεβασει σασμαν και να καθαρισει υποτιθεται τις λασπες που ειχε πιασει και ζοριζοταν.
εγω σαν αδαης, πηγα στο πρακτικερ, πηρα ενα WD40 και εβγαλα και εκανα ντουζακι τη ντιζα.
ε ο συμπλεκτης ειναι πουπουλο, και η τσεπη μου στα καλυτερα της εν καιρο οικονομικης κρισης lol

φιλακια στα λαμογια που κοροϊδευουν τον κοσμακι, και ετσι και βρεθει η ευκαιρια, τους ελιωσα.

ΥΓ. αν κανεις δε γνωριζει πως να το κανει αυτο με τον συμπλεκτη, ευχαριστως να βοηθησω, ετσι γιατι τα πηρα με τους μ@λ@κες.
Και στην δικια μου κατασταση http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,3638.15.html θα βοηθισει κατι τετιο??!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 14, 2009, 17:55 από gc »

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: απατεωνες
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 14, 2009, 16:27 »
φιλε, ειδικος δεν ειμαι, αλλα μια δοκιμη γινεται τσαμπα και ανοδυνα απο ολες τις πλευρες.
αν θελεις, το κανονιζουμε μετα χαρας.

Αποσυνδεδεμένος LEYTERIS-RENA

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: απατεωνες
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 14, 2009, 20:52 »
εδω και κατι καιρους ειχε σκληρινει ο συμπλεκτης μου, μεχρι που εφτασε σε σημειο να τριζει ανατριχιαστικα πολυ.
πηγα σε 2 μαστορους σημερα.
ο ενας μου ζητησε 50 ευρα για αλλαγη ντιζας, και ο αλλος 120 για να κατεβασει σασμαν και να καθαρισει υποτιθεται τις λασπες που ειχε πιασει και ζοριζοταν.
εγω σαν αδαης, πηγα στο πρακτικερ, πηρα ενα WD40 και εβγαλα και εκανα ντουζακι τη ντιζα.
ε ο συμπλεκτης ειναι πουπουλο, και η τσεπη μου στα καλυτερα της εν καιρο οικονομικης κρισης lol

φιλακια στα λαμογια που κοροϊδευουν τον κοσμακι, και ετσι και βρεθει η ευκαιρια, τους ελιωσα.

ΥΓ. αν κανεις δε γνωριζει πως να το κανει αυτο με τον συμπλεκτη, ευχαριστως να βοηθησω, ετσι γιατι τα πηρα με τους μ@λ@κες.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    αμα ποιανουν τα χερια σου φτειαχνετο εσυ τουλαχιστον αμα κανει μια βλακεια τα βαζεις με τον εαυτο σου και οχι με τους αλλους  lol lol lol lol lolοπως κανω εγω 0_21
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΙΟΣ SUZUKI JIMNY http://shropshire-suzuki.co.uk/forum/index.php?sid=408a565938744e619d03613f425acee0PROJECT                                                                                    [IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn286/renaleft

Αποσυνδεδεμένος greenjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1247
  • Φύλο: Άντρας
  • "JIMNY" nothing more, nothing less!!!!
Απ: απατεωνες
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 15, 2009, 17:59 »
εδω και κατι καιρους ειχε σκληρινει ο συμπλεκτης μου, μεχρι που εφτασε σε σημειο να τριζει ανατριχιαστικα πολυ.
πηγα σε 2 μαστορους σημερα.
ο ενας μου ζητησε 50 ευρα για αλλαγη ντιζας, και ο αλλος 120 για να κατεβασει σασμαν και να καθαρισει υποτιθεται τις λασπες που ειχε πιασει και ζοριζοταν.
εγω σαν αδαης, πηγα στο πρακτικερ, πηρα ενα WD40 και εβγαλα και εκανα ντουζακι τη ντιζα.
ε ο συμπλεκτης ειναι πουπουλο, και η τσεπη μου στα καλυτερα της εν καιρο οικονομικης κρισης lol

φιλακια στα λαμογια που κοροϊδευουν τον κοσμακι, και ετσι και βρεθει η ευκαιρια, τους ελιωσα.

ΥΓ. αν κανεις δε γνωριζει πως να το κανει αυτο με τον συμπλεκτη, ευχαριστως να βοηθησω, ετσι γιατι τα πηρα με τους μ@λ@κες.

Ωραιος και πολυ καλα εκανες...εμενα που στο σερβις μου εβαλαν λαθος μπουζι οι καραγκιοζηδες???Απο τοτε κανω σερβις μονος μου και οταν δεν ξερω κατι π.χ. για τα διαφορικα και για τους ιμαντες παω στο θειο μου που ειναι μηχανικος.Δεν εχουν πελατες τωρα τα μαστορια και οταν βρεθει καποιος αντι να τον ευχαριστησουν...τον πατανε >:D >:D >:D >:D 0_21 0_21 0_21 0_21
Nobody is perfect...except the captain!!!!

Αποσυνδεδεμένος LEYTERIS-RENA

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: απατεωνες
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 15, 2009, 18:25 »
Ωραιος και πολυ καλα εκανες...εμενα που στο σερβις μου εβαλαν λαθος μπουζι οι καραγκιοζηδες???Απο τοτε κανω σερβις μονος μου και οταν δεν ξερω κατι π.χ. για τα διαφορικα και για τους ιμαντες παω στο θειο μου που ειναι μηχανικος.Δεν εχουν πελατες τωρα τα μαστορια και οταν βρεθει καποιος αντι να τον ευχαριστησουν...τον πατανε                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         bhe bhe bhe bhe bhe
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΙΟΣ SUZUKI JIMNY http://shropshire-suzuki.co.uk/forum/index.php?sid=408a565938744e619d03613f425acee0PROJECT                                                                                    [IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn286/renaleft

Αποσυνδεδεμένος george88

  • Jimny
  • Μηνύματα: 19
Απ: απατεωνες
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουάριος 18, 2009, 23:16 »
Θα μπορουσες να μου πες πως το εκανες?
Προσπαθησα μια φορα μηπως την βγαλω αλλα δε τα καταφερα