Αποστολέας Θέμα: multimedia cyber station στο jimny....!!  (Αναγνώστηκε 31150 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος strag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: multimedia cyber station στο jimny....!!
« Απάντηση #75 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 22:49 »
έκανες τίποτα ????? το κλειδί το είχα στην πρώτη σκάλα για να τροφοδοτείται το gps όταν το συνδέσεις θα σε ρωτήσει σε τι λειτουργία θες να μπει πατας το mass usb storage για να δεις τα περιεχομενα του δίσκου του...καλή επιτυχία!!!!!

Αποσυνδεδεμένος jim_alexop

  • Jimny
  • Μηνύματα: 307
  • Φύλο: Άντρας
  • www.alexopoulos.info
    • navigate business solutions
Απ: multimedia cyber station στο jimny....!!
« Απάντηση #76 στις: Ιανουάριος 29, 2013, 20:30 »
έκανες τίποτα ????? το κλειδί το είχα στην πρώτη σκάλα για να τροφοδοτείται το gps όταν το συνδέσεις θα σε ρωτήσει σε τι λειτουργία θες να μπει πατας το mass usb storage για να δεις τα περιεχομενα του δίσκου του...καλή επιτυχία!!!!!

δεν έχω κάνει τίποτα ακόμα γιατί δεν έχω το εργαλείο για να το τραβήξω έξω...

Αποσυνδεδεμένος strag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: multimedia cyber station στο jimny....!!
« Απάντηση #77 στις: Ιανουάριος 29, 2013, 22:05 »
πρεπει να το έχεις .....δεν μπορει...όταν ήταν καινουριο μαζι με το manual στο ντουλαπάκι τα είχαν όλα...αν δεν το έχεις περνα από κάποιον που βάζει ραδιοσιντι και πες του να σου τη βγάλει έξω (τη μονάδα για να μην παρεξηγουμαστε) ha

Αποσυνδεδεμένος jim_alexop

  • Jimny
  • Μηνύματα: 307
  • Φύλο: Άντρας
  • www.alexopoulos.info
    • navigate business solutions
Απ: multimedia cyber station στο jimny....!!
« Απάντηση #78 στις: Ιανουάριος 29, 2013, 22:16 »
πρεπει να το έχεις .....δεν μπορει...όταν ήταν καινουριο μαζι με το manual στο ντουλαπάκι τα είχαν όλα...αν δεν το έχεις περνα από κάποιον που βάζει ραδιοσιντι και πες του να σου τη βγάλει έξω (τη μονάδα για να μην παρεξηγουμαστε) ha

δεν έχω σίγουρα γιατί τώρα το έβαλα και ήταν μεταχειρισμένο, βασικά μου το χάρισαν,θα περάσω από το παιδί που μου το εγκατέστησε να μου δώσει τα κλειδάκια...

Αποσυνδεδεμένος strag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: multimedia cyber station στο jimny....!!
« Απάντηση #79 στις: Ιανουάριος 29, 2013, 22:26 »
μακάρι να είχα και εεγώ τέτοιους φίλους που να μου χάριζαν τέτοια μηχανήματα....τα έχεις όλα κομπλέ ? και την κεραία gps kai to mic για ανοιχτη ακρόαση ? τον δέκτη τηλεόρασης?  yah

Αποσυνδεδεμένος jim_alexop

  • Jimny
  • Μηνύματα: 307
  • Φύλο: Άντρας
  • www.alexopoulos.info
    • navigate business solutions
Απ: multimedia cyber station στο jimny....!!
« Απάντηση #80 στις: Ιανουάριος 29, 2013, 22:29 »
μακάρι να είχα και εεγώ τέτοιους φίλους που να μου χάριζαν τέτοια μηχανήματα....τα έχεις όλα κομπλέ ? και την κεραία gps kai to mic για ανοιχτη ακρόαση ? τον δέκτη τηλεόρασης?  yah

ναι είναι όλα κομπλέ τοποθετημένα κι όλας, όπως το έδινε η suzuki δεν έχω μόνο δέκτη τηλεόρασης ο οποίος από μία ματιά που έριξα είναι πανάκριβος!!!