Αποστολέας Θέμα: ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ?  (Αναγνώστηκε 1554 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος fotis12

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1
ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ?
« στις: Ιανουάριος 24, 2009, 13:37 »
Γεια και χαρα σε ολους σας.Ειμαι χαρουμενος που μολις εγινα μελος σας,αν και ξερω το κλαμπ αρκετο καιρο.Ο λογος ειναι οτι μολις προχτες καταφερα να μαζεψω τα χρηματα που χρειαζονται για να αγορασω επιτελους και εγω ενα μεταχειρισμενο jimny.Το προβλημα ειναι οτι δεν ειμαι και ο σχετικοτερος,και ελπιζω στην βοηθεια σας.
Εχω βρει ενα ασημενιο μοντελο 2003 στα 10.000 ευρω εχει βιβλιο σερβις με ολα τα σερβις στην αντ/πια,καινουργια αμορτισερ (δεν θυμαμαι μαρκα,τα κιτρινα παντως), καινουργιες δισκοπλακες, 60.000 χλμ,τα λαστιχα εχουν κανει περιπου 10.000χλμ (αγορα με αποδειξη πριν εξι μηνες),εχει συναγερμο και το εσωτερικο του ειναι σε αριστη κατασταση. ;D
Εξωτερικα εχει καποιες γρατζουνιες, μπροστα δεξια εχει σπασει λιγο ο προφυλακτιρας,και πισω στην πορτα της ρεζερβας εχει ενα ελαφρο τσακισμα(μαλον καποιος το χτηπησε στιν ροδα της ρεζερβας και τοτσακισε γιατι δεν λειπει χρωμα).
Ειναι καλη η τιμη?Και δεν ξερω τι αλλο πρεπει να προσεξω.
Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη.
Σας ευχαριστω εκ των προτερων. ;D


Αποσυνδεδεμένος Tomasjimny

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 270
  • μονο ''jimny'' τα υπολοιπα υστερουν χα χα χα
Απ: ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ?
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 24, 2009, 14:29 »
Κοιτα το και απο κατω για χτυπηματα . Το πρωτο που στραβωνει ειναι τα αυτακια στις βασεις των μπρατσων που κρατανε τους αξονες. μετα κοιτα τις βασεις του τρανσφερ κ τους μασπιεδες. Κανε κ κανα παζαρι αμα μπορεις  αφου εχει κ τον τσαμπουκα του  ;)

Α το ξεχασα   <welc_

Αποσυνδεδεμένος greenjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1247
  • Φύλο: Άντρας
  • "JIMNY" nothing more, nothing less!!!!
Απ: ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ?
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 24, 2009, 14:31 »
Καλησπερα φιλε και καλως ηρθες στην παρεα.Κατα τη γνωμη μου ειναι ακριβο.Δεν το ειδα βεβαια το αμαξι αλλα απο αυτα που μας περιγραφεις (σπασμενο προφυλακτηρα και τσακισμα) θελεις τουλαχιστον αλλα 600ευρω για επισκευες μη σου πω και παραπανω.Ενας γνωστος μου δινει ενα jimny cabrio του 2004 με 30.000χλμ μονο. και εχει δερματινο σαλονι απ' οτι ξερω ζαντες και ειναι σαν καινουριο.Το δινει 8500ευρω και πιστευω με 8000 στο χερι το παιρνεις.Το δινει γιατι το ειχε σαν δευτερο και πουλαει και τα δυο αμαξια του για να παρει μια και καλη ενα μεγαλο 4χ4.Αν σε ενδιαφερει πες μου. ;)

Υ.Γ.:το τσακισμα στην πισω πορτα το ειχε και μενα οταν το πηρα, το εφτιαξα λοιπον και ξαναεγινε με τη διαστολη του λαστιχου της ρεζερβας το καλοκαιρι που πιεζε την πορτα.Αλλωστε 4 στα 10 jimny εχουν αυτο το τασακισμα.Εγω δεν θα το ξαναφτιαξω.
Nobody is perfect...except the captain!!!!