Αποστολέας Θέμα: Ψαχνομαι για το επομενο...  (Αναγνώστηκε 11258 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος GeorgeN

  • Jimny
  • Μηνύματα: 9
Απ: Ψαχνομαι για το επομενο...
« Απάντηση #30 στις: Ιανουάριος 10, 2009, 20:19 »
Kανενα προβλημα Μιχαλη ;D

Αποσυνδεδεμένος GeorgeN

  • Jimny
  • Μηνύματα: 9
Απ: Ψαχνομαι για το επομενο...
« Απάντηση #31 στις: Ιανουάριος 11, 2009, 14:56 »
Γεια σας παιδια και παλι.Αυτη την φορα εχω μαλλον καλα νεα.Βρηκα ενα τζιμνι του 2001 εκδοση σπορτ με διαφορα καλουδια[ηλεκτρικα παραθυρα,κλειδαριες,αρκουδισιον ]γενικα τα βασικα που εχει η εκδοση και 28000χλμ με βιβλιο σερβις.Η μεγαλυτερη εκπληξη βεβαια ειναι η τιμη του καθεστε...6500 ευρω.Το εχει ενας μπαρμπας καμια 60αρια χρονων και απο οτι μου ειπ το εχει αρκετα μαζεμενο.Τι γνωμη εχετε για αυτο?Τι να κοιταξω αυριο που θα παω απο κοντα να το συζητησω?Ετσι και ειναι καλο παντως θα βρεθω με ενα τζιμνι και ενα νιβα οποτε μαλλον θα χρειαστω και ενα ακομη οδηγο για να οδηγει το ανιχνευτικο τζιμνι lol lol

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ψαχνομαι για το επομενο...
« Απάντηση #32 στις: Ιανουάριος 12, 2009, 07:39 »
Αν έχεις ασφαλιστή δικό σου, δώστου τη πινακίδα του αυτοκινήτου να σου πει αν είναι τρακαρισμένο


Αποσυνδεδεμένος warhol

  • Jimny
  • Μηνύματα: 28
  • WWW.IERODOULES.COM
Απ: Ψαχνομαι για το επομενο...
« Απάντηση #33 στις: Ιανουάριος 12, 2009, 10:40 »
Καλο θα ηταν να πηγαινες καμια βολτα απο αντιπροσωπεια της SUZUKI!Εγω εψαχνα να βρω ενα τζιμνυ,μιας και το προηγουμενο μας αφησε χρονους(μια χαζοβιολα αποφασισε να παραβιασει φαναρι και επεσε πανω μου),και ενω κοιταζα στη σουζουκι στον Αλιμο,ο πωλητως με πληροφορησε οτι εχει ενα τζιμνυ μοντελο νοεμβριος 2007,με δερματινα καθισματα,δερματινο τιμονι,αρκουντισιον,ηλεκτρικα παραθυρα,κτλ,κτλ,με 10.000 χιλιομετρα  cl,στην τιμη των 12.500 ευρω  cl!!Μου ειπαν οτι το ειχε η σουζουκι για δικη της χρηση!Το πηγα σε μηχανικο και μου ειπε οτι ειναι μια χαρα,οποτε το αγορασα!Τετοιες ευκαιριες εχει συχνα η σουζουκι  ;)!!Λιγο ψαξιμο θελει...
WWW.IERODOULES.COM

Αποσυνδεδεμένος GeorgeN

  • Jimny
  • Μηνύματα: 9
Απ: Ψαχνομαι για το επομενο...
« Απάντηση #34 στις: Ιανουάριος 12, 2009, 20:16 »
Teλικα πηγα σημερα και το ειδα και μπορω να πω οτι το αυτοκινητο ειναι καλυτερο απο οτι λεγεται ή απο οτι φαινεται.Ουτε γερνει ουτε το παιρνει ο ανεμος και οι επιδοσεις του στο χωμα με αφησαν αφωνο j12Το πηγαμε οδηγωντας και εγω και αυτος με 2 ακομη ατομα και καναμε τεστ ντραιβ και στο δρομο πιανοντας τα 100χλμ[τελικα εχει  επιταχυνση ικανοποιητικη]και εκτος μεσα σε κατι αμπελια με αρκετη λασπη και πηγαινε πολυ καλα.Γενικως ειμαι ικανοποιημενος .Αυριο θα ρωτησω και στην εφορια να δω τι παιζει μην μας πιανουν τιποτα τεκμηρια με 3 αυτοκινητα και αν ολα ειναι ενταξει προχωραμε.Αν οχι θα πρεπει να περιμενω να πουληθει το νιβα bhe