Αποστολέας Θέμα: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα  (Αναγνώστηκε 6343 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ZoZeFiNa

  • Jimny
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #75 στις: Δεκέμβριος 04, 2008, 08:51 »

 Λοιπόν όλοι οι "γ@μ@ω και δέρνω"  πρέπει να καταλάβουν ότι αυτό είναι το jimnyclub, δεν είναι tubanojimniaclub.com αλλιώς είναι αστοχο το όνομα και πρέπει να αλλάξει. Δεν είπαμε ότι δεν μπορείτε να πάτε και μια πιο δυσκολη βόλτα, αλλά θέλω να μάθω πότε έγινε τελευταία φορά βόλτα για ΟΛΟΥΣ και εννοώ να μπορεί να έρθει και αυτός που γράφτηκε το προηγούμενο βράδυ. Και μην μου πεις γι' άυτη που μουρμουράγατε μπροστά τους και μετά γράφατε γιατι τους τραβούσατε.... γιατί θα γελάσουμε!!!!  _261> _261> _261>  Και κάτι ακόμα Thomas πως βάζεις στον  velonaki  την ταμπέλα του "φίλου μας"??? μηπως τελικά υπάρχουν οι κλίκες που λέει ο vissarionas?????? 0_21 0_21 0_21  γιατί νόμιζα ότι όλοι είμαστε μια παρέα, όχι δυο, τρείς, τέσσερις,......   
Γιατί κανένα από τα καινούργια παιδιά δεν συνεχίζει να συμμετέχει στις δραστηριότητες?? μάλλον γιατί δεν μπορεί ... και γιατί δεν μπορεί??? Γιατί δεν τους αφήνετε.... Εξάλλου από την αντιπροσωπεία δεν σε εξοπλίζουν με όλα αυτά που ζητάτε...! 

Και κάτι ακόμα: πόσο μεγαλύτερος πιστεύεις πως είσαι??? >0186< >0186< >0186< ξανασκέψου το.............. 87

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #76 στις: Δεκέμβριος 04, 2008, 09:15 »
Θωμά μου την εμπειρία δεν τη μετράς ούτε με το κιλό ούτε με τα δευτερόλεπτα...αλλά ακόμα κι έτσι αν θες να το δείς 17 χρόνια ζούσα πάνω στο βουνό...Δεν το έβλεπα μία φορά τη βδομάδα...τα τερτίπια του και τα καμώματά του τα ξέρω καλύτερα κι από μένα...Σημασία δεν έχει πόσο ζεις αλλά πως...Και ούτε έχω να αποδείξω σε κανέναν τίποτα απλά όποιος θέλει να μου το παίξει δάσκαλος, μπαμπάκας κτλ την επόμενη φορά να με συνετίσει από κοντά....

το κοριτσάκι που παραστράτησε και θα το κάνουνε ντα... lol lol lol lol
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #77 στις: Δεκέμβριος 04, 2008, 09:37 »
οκ... εχει ξεφυγει το θέμα. Βγειτε πιειτε ενα καφε να ηρεμησετε... το παρόν κλειδωνεται. Αν θέλετε να πειτε κατι ο ενας στον αλλον-ην, καφε/φαγητο/βολτα κτλ.

Ομαδα διαχειρισης.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...