Αποστολέας Θέμα: παιχνιδιαρίσματα στο attart part II !!!!  (Αναγνώστηκε 1499 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ZoZeFiNa

  • Jimny
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: παιχνιδιαρίσματα στο attart part II !!!!
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 17, 2008, 13:06 »
ασε ρε μάκη και εμείς αφήσαμε το δυναμό.... ::) ::) μόλις γύρισα από το συνεργείο όπου με κράξανε!( στις 30/11 το είχαμε ξανακάψει). έγω πάλι έκανα την χαζη: ρε παιδιά που να βρω νερά και λάσπες με τέτοια ξεραϊλα?? lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: παιχνιδιαρίσματα στο attart part II !!!!
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 17, 2008, 13:50 »
 vissariona εκεί που εσύ σπίνιαρες το τουτού μου πήγαινε αέρα κι ας έχει λιωμένα λάστιχα!! 87 ha
 Εγώ πάλι άφησα το δίσκο μου...Μετά βίας φτάσαμε σπίτι, πάλι καλά που ήταν κατηφόρα! lol lol Τουλάχιστον το χάρηκα!Τα έφαγε ΟΛΑ τα ψωμιά του πριν πάει για αλλαγή!  Big !!!!!!!!!!!!!!!!! Πάμε συνεργείο τζουτζούκο?? lol
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος allantin

  • Jimny
  • Μηνύματα: 443
  • Φύλο: Άντρας
Απ: παιχνιδιαρίσματα στο attart part II !!!!
« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 17, 2008, 15:13 »
παλι καλα την γλυτοσα για μια φορα το πρωι που ξυπνισα ειπα να φοναξω την εχπρες σερβις ηρθε το παλικαρι μου εβαλε μπροστα με καλοδια και μου κανει δυναμο εχεις σοπα απαντησα και συνεχειζουμε μετα απο ωρα που το κοιταγαμε πιρε ενα ξυλο και μια βαριοπουλα και μου κανει ΚΟΙΤΑ και αρχισε να βαραει το δυναμο τελικα? αρχισε να περνει παλι ρευμα δουλευει καλιτερα απο πριν να ναι καλα η βαριοπουλα ελλινικο πραμα τι να λεμε τωρα
Γιατί όταν οι άλλοι ανακάλυπταν το κρέας , εμείς στο jimnyclub.com είχαμε ήδη χοληστερίνη !!!

www.braters.gr
προεδρας των decks

ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΒΛΑΧΟΣ

Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: παιχνιδιαρίσματα στο attart part II !!!!
« Απάντηση #18 στις: Νοέμβριος 17, 2008, 16:09 »
Πλύσιμο καλό μετά από λασποβόλτες. Για αυτό εκεί έχουν το πλυστικό μηχάνημα για να πλέουμε δυναμό και ψηγείο. Είναι ο χειρότερος εφιάλτης η λάσπη για τέτοια ευπαθή σημεία ;)
Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: παιχνιδιαρίσματα στο attart part II !!!!
« Απάντηση #19 στις: Νοέμβριος 17, 2008, 20:02 »
Το πλύναμε, κόντεψε να πνιγεί το κακόμοιρο με τόσο νερό, αλλά το δυναμό αρνείται πεισματικά να δουλέψει σωστά. Το πήγανε συνεργείο και τους βάλανε προσωρινά ένα παλιό.
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: παιχνιδιαρίσματα στο attart part II !!!!
« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 17, 2008, 20:07 »
α ρε τι παθαινεις αν κανεις ταρζανιες με το τουτου.