Αποστολέας Θέμα: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;  (Αναγνώστηκε 13410 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος admin

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
    • Jimnyclub.com
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #60 στις: Μάιος 06, 2008, 12:40 »
Δέχομαι τη διευκρίνησή σου απλά ένιωσα ότι κάτι τέτοιο πλανάται στην ατμόσφαιρα... 

Σταλίκας Γιάννης
Jimnyclub.com

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #61 στις: Μάιος 06, 2008, 12:47 »
Αν κάτι τέτοιο πλανόταν στην ατμόσφαιρα το φόρουμ θα είχε μείνει μόνο του, τα στατιστικά τα ξέρες εσύ καλύτερα από όλους μας... Επίσης αν όντως πίστευα κάτι τέτοιο για άτομα από εδώ μέσα, εκτός του ότι δεν θα ήμουν εδώ, θα μπορούσα να γράψω πιο συγκεκριμένα αφού τα ποστ έχουν άπειρο υλικό αν κάποιος τα πιάσει γραμμή γραμμή ;) Είμαι γενικά άνθρωπος που τα λέει έξω από τα δόντια...

Ξανα - μανα - επαναλαμβάνω πως σέβομαι βαθύτατα την δουλεία σας και την προσπάθεια σας!!!!

 >ilov< >ilov2<
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος manolito

  • Jimny
  • Μηνύματα: 102
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #62 στις: Μάιος 06, 2008, 12:50 »
Πωλούνται 37,5 παράθυρα οδηγού από Suzuki Jimny...

Προσοχή : Δεν είμαι έμπορος. Τα παράθυρα είναι αποκλειστικά από το δικό μου αυτοκίνητο...!!!

Θα ακολουθήσει ομαδική παραγγελία και για τα παράθυρα συνοδηγού.
(διευκρίνιση για αποφυγή παρεξηγήσεων: οι μίζες από την παραγγελία θα διαχειριστούν από εμένα.)

Ευχαριστώ... j12
brat . . .

... ένας από τους ... άλλους

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #63 στις: Μάιος 06, 2008, 12:57 »
Γιάννη μαζί σου, είδη ακούσαμε πολλά,προσωπικα και κάποια συκοφαντικά δισφημηστικά ακόμα και απο παλιό μέλος, γραμμένα είναι...έγινα και πωλητής σε άλλη ετερεία, τσάμπα μπλοκέ κτλ . Εαν μου αξίζει ή όχι ο καθείς το κρίνει με βάση την δική του άποψη.
Και μιας και το είχα γράψει και στην ομαδική του .com  Συγκεκριμένα "Ρωτήστε και αλλού, jini και proraid(wolf) δίνουν 80€" παιδιά μέσα απο το φόρουμ μας, αυτούς πρέπει να ρωτάμε πρώτα...
Σε μια ελευθερη παρέα, δεν μπορείς να βάλεις στερότυπα, κανονισμούς, και νόμους, πέραν της ευγένειας, και του κοινού καλού της παρέας(πες το ματαιοδοξία αν θές,ή όπως θες αλλά προσωπικά έτσι λειτουργώ).
Κρινεται σαν υπόγειο /ύπουλο /ανηθηκο κτλ κτλ δεν ξέρω, η παρέα θα το δείξει, και σε τόσα μέλη ο καθένας απολαμβάνει την δική του εκτίμηση.
Και εγώ δε νομίζω ότι πρέπει να αναλωθούμε άλλο σε αυτή την κουβέντα, ότι είναι να εισπράξουμε, εισπαράξαμε καλά ή κακά και ο καθείς μας ότι κατάλαβε κατάλαβε.
Καλή συνέχεια να έχουμε...

Φάνη σε μια παρέα η προσπάθεια είναι συλλογική, άλλωστε έκτος απο το λειτουργικό κομμάτι της μηχανής, η δυναμη του κάθε φόρουμ είναι ανάλογη με το τι είναι γραμμένο σε αυτό. Μην ξεχνάς ότι με το που μπήκες και πλάκωσες τις ερωτήσεις, βγήκαν χρήσημα συμπεράσματα, ακόμα και το ότι το Lift της ΟΜΕ χρειάζεται τελικά ζυγοστάθμιση και ευθυγράμμιση

Μανολίτο...με τους διακόπτες τα πουλάς ή χωρίς βρε lol lol(Πέμπτη θα σε δούμε Μπάκα? ha)

Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος manolito

  • Jimny
  • Μηνύματα: 102
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #64 στις: Μάιος 06, 2008, 13:32 »
Αδερφοί συμφορουμίστες, μην μασάτε και μην απογοητεύεστε...

Προσεχώς – Νέο :  JimnyclubERS.com (τώρα που μάθαμε τη συνταγή...)
brat . . .

... ένας από τους ... άλλους

Αποσυνδεδεμένος dodo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #65 στις: Μάιος 06, 2008, 13:35 »
Αδερφοί συμφορουμίστες, μην μασάτε και μην απογοητεύεστε...

Προσεχώς – Νέο :  JimnyclubERS.com (τώρα που μάθαμε τη συνταγή...)

lol lol lol lol lol
Θεά εισαι.....

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #66 στις: Μάιος 06, 2008, 14:04 »
Παράθεση από: verse
Ένα πράγμα δεν καταλαβαίνω... Πιστεύει κανείς ότι είμαστε αφελής? Από την εποχή που πήγαινα σχολείο ήξερα πως αυτοί που κανόνιζαν κάτι ομαδικό πχ. 5ήμερη ΙΣΩΣ να αποκόμιζαν κάτι... Από την εποχή εκείνη λοιπόν και όποτε συμμετέχω σε κάποιο ομαδικό κανόνισμα ξέρω ότι ο διοργανωτής ΙΣΩΣ αποκομίζει κάτι... Τι με νοιάζει όμως εμένα αυτό? Επωφελούμε μέσα από αυτό? ΝΑΙ! ¶ρα με πειράζει αν αυτός που σκοτώνεται ή εστω κάθεται και ασχολείται να βγάλει και αυτός κάτι? Αυτό το κάτι μπορεί να είναι από μίζα εώς εξυπηρέτηση προσωπική... ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!!!! Αυτό είναι γενικό σχόλιο...

Ε, όχι φίλε verse. Γιατί ο διοργανωτής θα πρέπει ΙΣΩΣ να αποκομίζει κάτι? Έχεις σκεφτεί ότι κάποιοι μπορεί να αισθάνονται ευχαρίστηση όταν προσφέρουν σε άλλους χωρίς όφελος? Και ειδικά σε μια παρέα όπως η δική μας όπου πραγματικά έχει την ανάγκη από την όποια βοήθεια μπορεί ο καθ’ ένας να προσφέρει. Δηλαδή την ομαδική για τις γλύστρες την ξεκίνησα και την τελείωσα με σκοπό να ωφεληθώ σε κάτι ή έστω να πάρω παράσημα από το forum? Για τα 65 ευρώ που έκαναν οι γλύστρες εκτός του χρόνου που αφιέρωσα (ο οποίος πίστεψέ με με κανέναν τρόπο δεν μου περισσεύει), έκαψα τουλάχιστον 20 ευρώ βενζίνη για να πάω δυο φορές από την Ελευσίνα στην xtreme, χρηματοδότησα προσωπικά την αγορά τους και πληροφοριακά και μόνο μάθε ότι ακόμα δεν έχω πάρει όλα μου τα χρήματα πίσω.
Τώρα με το θέμα που έχει δημιουργηθεί με την παράλληλη ΄αγγελία΄/΄προσφορά΄, κατανοώ απολύτως τη θέση του Nicksi, αφού και στη δική μου ομαδική δημιουργήθηκε αντίστοιχο θέμα, όταν υπήρξε παράλληλη προσφορά (η οποία ευτυχώς δεν δημοσιοποιήθηκε και έμεινε σε επίπεδο π.μ.) και άρχισαν οι αποχωρήσεις από τους ενδιαφερόμενους, με κίνδυνο όχι μόνο να χαλάσει η ομαδική αλλά και να χάσω τα χρήματά μου που είχα ήδη προκαταβάλλει.
Για τους λόγους αυτούς και μόνο, δηλαδή για την προστασία αυτών που εκτίθενται προσπαθώντας να ωφεληθούμε όλοι αλλά και για την αξιοπρέπεια αυτού που αντιπροσωπεύει το Jimnyclub.com, οι ομαδικές ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ   
Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος manolito

  • Jimny
  • Μηνύματα: 102
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #67 στις: Μάιος 06, 2008, 14:13 »
οι ομαδικές ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ   


Συμφωνώ απόλυτα... Και μάλιστα όποια ομαδική δεν συμμορφώνεται να μαστιγώνεται παραδειγματικά στην πλατεία...
brat . . .

... ένας από τους ... άλλους

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #68 στις: Μάιος 06, 2008, 14:22 »
Παράθεση από: verse
Ένα πράγμα δεν καταλαβαίνω... Πιστεύει κανείς ότι είμαστε αφελής? Από την εποχή που πήγαινα σχολείο ήξερα πως αυτοί που κανόνιζαν κάτι ομαδικό πχ. 5ήμερη ΙΣΩΣ να αποκόμιζαν κάτι... Από την εποχή εκείνη λοιπόν και όποτε συμμετέχω σε κάποιο ομαδικό κανόνισμα ξέρω ότι ο διοργανωτής ΙΣΩΣ αποκομίζει κάτι... Τι με νοιάζει όμως εμένα αυτό? Επωφελούμε μέσα από αυτό? ΝΑΙ! ¶ρα με πειράζει αν αυτός που σκοτώνεται ή εστω κάθεται και ασχολείται να βγάλει και αυτός κάτι? Αυτό το κάτι μπορεί να είναι από μίζα εώς εξυπηρέτηση προσωπική... ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!!!! Αυτό είναι γενικό σχόλιο...

Ε, όχι φίλε verse. Γιατί ο διοργανωτής θα πρέπει ΙΣΩΣ να αποκομίζει κάτι? Έχεις σκεφτεί ότι κάποιοι μπορεί να αισθάνονται ευχαρίστηση όταν προσφέρουν σε άλλους χωρίς όφελος? Και ειδικά σε μια παρέα όπως η δική μας όπου πραγματικά έχει την ανάγκη από την όποια βοήθεια μπορεί ο καθ’ ένας να προσφέρει. Δηλαδή την ομαδική για τις γλύστρες την ξεκίνησα και την τελείωσα με σκοπό να ωφεληθώ σε κάτι ή έστω να πάρω παράσημα από το forum? Για τα 65 ευρώ που έκαναν οι γλύστρες εκτός του χρόνου που αφιέρωσα (ο οποίος πίστεψέ με με κανέναν τρόπο δεν μου περισσεύει), έκαψα τουλάχιστον 20 ευρώ βενζίνη για να πάω δυο φορές από την Ελευσίνα στην xtreme, χρηματοδότησα προσωπικά την αγορά τους και πληροφοριακά και μόνο μάθε ότι ακόμα δεν έχω πάρει όλα μου τα χρήματα πίσω.
Τώρα με το θέμα που έχει δημιουργηθεί με την παράλληλη ΄αγγελία΄/΄προσφορά΄, κατανοώ απολύτως τη θέση του Nicksi, αφού και στη δική μου ομαδική δημιουργήθηκε αντίστοιχο θέμα, όταν υπήρξε παράλληλη προσφορά (η οποία ευτυχώς δεν δημοσιοποιήθηκε και έμεινε σε επίπεδο π.μ.) και άρχισαν οι αποχωρήσεις από τους ενδιαφερόμενους, με κίνδυνο όχι μόνο να χαλάσει η ομαδική αλλά και να χάσω τα χρήματά μου που είχα ήδη προκαταβάλλει.
Για τους λόγους αυτούς και μόνο, δηλαδή για την προστασία αυτών που εκτίθενται προσπαθώντας να ωφεληθούμε όλοι αλλά και για την αξιοπρέπεια αυτού που αντιπροσωπεύει το Jimnyclub.com, οι ομαδικές ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ   


Πίστευα ότι με την διευκρίνηση μου είχε λείξει το θέμα... Με το κοκκίνισμα μήπως είναι καλύτερα??? Νομίζεις πως τα κεφαλαία στο αρχικό κιόλας ποστ ήταν τυχαία? Θα το ξαναπώ λοιπόν: Σέβομαι απόλυτα και την δουλειά των αδμινς και όλους όσους γράφουν εδώ μέσα ή μπαίνουν στο "κόπο" έστω να διαβάσουν... Αν ανατρέξεις σε δικά μου παλαιότερα ποστς θα διαπιστώσεις αυτή μου την εκτίμηση με τον τρόπο που ευχαριστώ μετά από κάποια απάντηση σε ερώτηση μου... Τέλος δεν διαφωνώ σε κάτι από αυτά που λες...
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος off_road pet

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #69 στις: Μάιος 06, 2008, 14:22 »
Μετα απο ολα αυτα τα οποια υποθηκαν για τις ομαδικες κτλ κτλ θα ηθελα να πω (και ειναι προσωπικη γνωμη αυτη)οτι δεν με πειραζει το να παει καποιος σε ενα μαγαζι και πει οτι θελουμε απο το ταδε εξαρτημα 20 κομματια και αυτος που εκανε το ολο τρεξιμο να την παρει χωρις να πληρωσει η να παρει ποσοστο επας περιπτωση. Δεν το θεωρω τοσο κακο πιστευω οτι για το τρεξιμο και μονο το αξιζει.Και επισης πιστευω οτι με την εκπτωση που θα πετυχει θα ευχαριστισει και εμενα τον απλο χρηστη που δεν εχω τον χρονο-γνωση και την οικονομικη ανεση να αγοραζω οτι γουσταρω.Θα ηθελα να τονισω οτι αυτος που αναλαμβανει μια ομαδικη παραγγελια θα πρεπει να εχει την μεγιστη βοηθεια μας διοτι (νομιζω δεν εχω αναλαβει ποτε αλλα εχω δει) εχει μεγαλο βαθμο δυσκολιας να την βγαλεις εις περας.
Προσφέρομαι για λασπόλουτρο

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #70 στις: Μάιος 06, 2008, 14:23 »
Ε, όχι φίλε verse. Γιατί ο διοργανωτής θα πρέπει ΙΣΩΣ να αποκομίζει κάτι? Έχεις σκεφτεί ότι κάποιοι μπορεί να αισθάνονται ευχαρίστηση όταν προσφέρουν σε άλλους χωρίς όφελος? Και ειδικά σε μια παρέα όπως η δική μας όπου πραγματικά έχει την ανάγκη από την όποια βοήθεια μπορεί ο καθ’ ένας να προσφέρει. Δηλαδή την ομαδική για τις γλύστρες την ξεκίνησα και την τελείωσα με σκοπό να ωφεληθώ σε κάτι ή έστω να πάρω παράσημα από το forum? Για τα 65 ευρώ που έκαναν οι γλύστρες εκτός του χρόνου που αφιέρωσα (ο οποίος πίστεψέ με με κανέναν τρόπο δεν μου περισσεύει), έκαψα τουλάχιστον 20 ευρώ βενζίνη για να πάω δυο φορές από την Ελευσίνα στην xtreme, χρηματοδότησα προσωπικά την αγορά τους και πληροφοριακά και μόνο μάθε ότι ακόμα δεν έχω πάρει όλα μου τα χρήματα πίσω.
Τώρα με το θέμα που έχει δημιουργηθεί με την παράλληλη ΄αγγελία΄/΄προσφορά΄, κατανοώ απολύτως τη θέση του Nicksi, αφού και στη δική μου ομαδική δημιουργήθηκε αντίστοιχο θέμα, όταν υπήρξε παράλληλη προσφορά (η οποία ευτυχώς δεν δημοσιοποιήθηκε και έμεινε σε επίπεδο π.μ.) και άρχισαν οι αποχωρήσεις από τους ενδιαφερόμενους, με κίνδυνο όχι μόνο να χαλάσει η ομαδική αλλά και να χάσω τα χρήματά μου που είχα ήδη προκαταβάλλει.
Για τους λόγους αυτούς και μόνο, δηλαδή για την προστασία αυτών που εκτίθενται προσπαθώντας να ωφεληθούμε όλοι αλλά και για την αξιοπρέπεια αυτού που αντιπροσωπεύει το Jimnyclub.com, οι ομαδικές ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ   


Αυτό δεν το έκανα εγώ, είναι κι άλλος βρε? μπράβο ;D

Κώστα δες και κάτι πιο απλο, εαν η παράλληλη προσφορά ήταν όντως πιο συμφέρουσα σε σχέση τιμής/απόδοσης, απο την φανερή που ηγούσουν, μήπως τελικά περισότερο "κερδισμένοι" είναι τα μέλη της παράλληλης?
Εσύ χρηματοδότησες προσωπικά, κακώς για μένα λόγω κυνδίνων...
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #71 στις: Μάιος 06, 2008, 14:25 »
οι ομαδικές ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ   


Συμφωνώ απόλυτα... Και μάλιστα όποια ομαδική δεν συμμορφώνεται να μαστιγώνεται παραδειγματικά στην πλατεία...

Ε είσαι τέλειος lol lol lol
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #72 στις: Μάιος 06, 2008, 14:35 »
οι ομαδικές ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ   


Συμφωνώ απόλυτα... Και μάλιστα όποια ομαδική δεν συμμορφώνεται να μαστιγώνεται παραδειγματικά στην πλατεία...

Απ' ότι κατάλαβα, μάλλον δεν αφιέρωσες και πολύ χρόνο για να διαβάσεις ότι έγραψα παραπάνω.
Διάβασε προσεκτικά και θα καταλάβεις ότι αν συνεχίσει έτσι το πράγμα, σύντομα δεν θα υπάρχουν άτομα που θα οργανώνουν ομαδικές.
Βέβαια για κάποια άτομα το μόνο ζητούμενο είναι να γλιτώσουν 10 ευρώ τώρα και για αύριο έχει ο Θεός.
Α ρε Ελληνάρες!!!
Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #73 στις: Μάιος 06, 2008, 14:35 »
Ε, όχι...
...

Nτινο... αστο ρε συ...  Θα βρεις κι εσυ κανα μπελα...  Δε λεει...   

Αστο, γιατι καποιοι εδω, εχουν ξεχασει καποιες εννοιες τελειως ή μπορει και να μη τις εχουν μαθει ποτε στη ζωη τους βεβαια...  ;) lol
 
Θεατης καλυτερα Ντινοοοοοοοοοοοο...   μαλλον ειναι πιο καλα ετσι!
  ;)
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #74 στις: Μάιος 06, 2008, 14:38 »
Ε, όχι...
...

Nτινο... αστο ρε συ...  Θα βρεις κι εσυ κανα μπελα...  Δε λεει...   

Αστο, γιατι καποιοι εδω, εχουν ξεχασει καποιες εννοιες τελειως ή μπορει και να μη τις εχουν μαθει ποτε στη ζωη τους βεβαια...  ;) lol
 
Θεατης καλυτερα Ντινοοοοοοοοοοοο...   μαλλον ειναι πιο καλα ετσι!
  ;)

Νίκο και αυτό για μένα πάει?????????? Γιατί αν είναι έτσι, όντως καλύτερα θεατής...Κάτι εγώ που δεν μάλλον δεν ξέρω να γράφω καλά, κάτι το γενικό κλίμα των ημερών... Απλά είμαι της γνώμης της συμμετοχής σε θέματα που με ενδιαφέρουν...
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems