Αποστολέας Θέμα: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...  (Αναγνώστηκε 3737 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« στις: Μάιος 02, 2008, 16:38 »

Καινούργιες, πωλούνται 80€ τοποθετημένες.
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος draikos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 311
  • Φύλο: Άντρας
  • adventure animal!
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 02, 2008, 16:56 »
 ???
ακουγεται δελεαστικο, καποιες περισσοτερες πληροφοριες  ??? τι, που, πως?

Αποσυνδεδεμένος dimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 03, 2008, 06:26 »
 Απο ποιον πωλουνται φιλε Ironman?Ποσες ειναι,τι παχος?Για εξηγησε μας και εμας να καταλαβουμε.... ???Γιατι οπως θα εχεις καταλαβει εχουμε ομαδικη παραγγελια για αυτο και μια και μονο προσφορα εχουμε παρει,αλλα τα 80 γιουργια ειναι δελεαστικη τιμη.
Γεια χαραδραααααααα!!!

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 03, 2008, 19:49 »
dimis 4 χιλ αλουμίνιο...κάπου το είχα γράψει ότι υπάρχουν με τέτοια τιμή αλλά δεν το βρίσκω τώρα...

Εαν σε ενδιαφέρει η κατασκευή πές μου, ειναι σχεδόν η ίδια κατασκευή με την Asfir.
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος dineris

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Άντρας
  • www.motor-plan.com
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 03, 2008, 20:37 »
foto?
BETTER DEAD THAN RED

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 03, 2008, 21:53 »
απο Δευτέρα κάτι θα έχουμε Μιχάλη.
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 04, 2008, 09:13 »
Καινούργιες, πωλούνται 80€ τοποθετημένες.


Και βεβαια, πολυ λογικα ο ανθρωπος απορει και ρωταει...

Απο ποιον πωλουνται φιλε Ironman?Ποσες ειναι,τι παχος?
Για εξηγησε μας και εμας να καταλαβουμε.... ???
Γιατι οπως θα εχεις καταλαβει εχουμε ομαδικη παραγγελια για αυτο και μια και μονο προσφορα εχουμε παρει,αλλα τα 80 γιουργια ειναι δελεαστικη τιμη.


Βρε Γιαννη (ΙronMan)... Αλλαξες επαγγελμα/δουλεια και δε μας ειδοποιησες να χαρουμε κι εμεις?  Εγινες πωλητης σε αλλη εταιρια?
Γιατι  αν πας παλι να μας τρελλανεις, λεγοντας οτι αυτη σου η αγγελια ειναι προσωπικη, θα ειναι λιγο δυσκολο εως απιθανο, να γινει πιστευτο...

Αντε, χωρις πλακα τωρα, σου λεω απλα, οτι αυτο που εκανες, το να δημοσιευσεις για λογαριασμο καποιου εμπορου, μια αγγελια του και μαλιστα στη φαση αυτη, που ξερεις οτι ηδη υπαρχει ομαδικη παραγγελια σε εξελιξη και για την οποια εχουν τηρηθει ολοι οι υπαρχοντες κανονες του forum για αυτο το σκοπο, ειναι το λιγοτερο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και ΑΝΗΘΙΚΟ, απο μερους σου... Αυτο, εχει σαν συνεπεια, να μεταφερεται και σε εμας, λογω του οτι εισαι κι εσυ μελος σε αυτο το forum...
Η ιστορια επαναλαμβανεται απο οτι βλεπω (οπως και τη περασμενη φορα, τοτε που ειχες βαλει παλι το χερακι σου και προσπαθησες παλι να κανεις τη ταραχη σου... ξερεις... με το Γιαννη λεω, τον Κ.)...
Γιαννη, να σε πληροφορησω (σε περιπτωση που δεν το ξερεις, λεμε τωρα...), οτι εκτος απο τους τυπικους, γραπτους κανονες, υπαρχουν και καποιοι αλλοι, οι λεγομενοι "αγραφοι", οι οποιοι, ειναι κατ εμε, πολυ πιο σημαντικοι, λογω του οτι ειναι ηθικοι κανονες!!!
Ετσι λοιπον, πιστευω οτι ηταν πολυ ΠΟΝΗΡΟ και ΥΠΟΥΛΟ απο τη μερια σου, το οτι περιμενες να μας στειλουν οι προμηθευτες-καταστηματα τις προσφορες τους και μετα, γνωριζοντας ηδη τις τιμες που μας εδωσαν επισημα και με ολους τους κανονισμου περι ομαδικων παραγγελιων, να βγεις και να δημοσιευσεις μια αγγελια για λογαριασμο καποιου αλλου εμπορου, με σαφως καλυτερη τιμη...

Ετσι, ειναι σα να λες στους σωστους και τυπικους επαγγελματιες, οτι αδιαφορουμε για αυτους και οτι εμεις, σαν forum, ειμαστε υπερ της λαμογιας και της υπουλης στρατηγικης, που ευτυχως δεν μας αντιπροσωπευει και, επισης ευτυχως, ειναι πιο... "προσωπικο φαινομενο", ευτυχως μεμονωμενο ...

Sorry ρε Γιαννη (ironman), αλλα μαλλον δεν δινεις και το καλυτερο δειγμα, οσο κι αν διατεινεσαι σε καποια αλλα fora, οτι εισαι ενας... φτωχος οραματιστης των jimny...!!!

Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #7 στις: Μάιος 04, 2008, 09:29 »

Ααααα...  και που εσαι...?   Σε περιπτωση που θελησεις να απαντησεις, μη κανεις παλι το γνωστο "κολπο", να απομονωσεις μια μια φραση, για να αποσυντονισεις τα πραγματα...   ;)

Επι της ουσιας και μονο!!!
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #8 στις: Μάιος 04, 2008, 19:45 »

Επι της ουσιας και μονο!!!


Μας δουλεύεις μάλλον? :o
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #9 στις: Μάιος 04, 2008, 20:54 »
Μας δουλεύεις μάλλον? :o

 ;D lol  Εγω σιγουρα οχι...   Δεν ειναι ουτε στη κουλτουρα μου, ουτε στη λογικη ή στη φιλοσοφια μου αλλωστε!!!  ;)       

Εσυ νομιζεις (και προσπαθησες παλι "υπογεια" να πεισεις και καποιους αλλους...), οτι μας δουλευεις, αρκετο καιρο τωρα και το ασχημο ειναι, οτι δυστυχως, καποιοι (ευτυχως λιγοι & μετρημενοι στα δαχτυλα) φιλοι του forum, σε ειχαν παρει στα σοβαρα και προσωρινα σε ειχαν πιστεψει...
  ;)
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #10 στις: Μάιος 05, 2008, 02:57 »
Kαλά, κόψε τα ποστ απο το δικό σου και κάτω,(απο εκεί έβγαλες off topic το θέμα), μετακίνησε το στο "η αγάπη δεν κρύβετε" και σου απαντώ εκεί ;)
Αλήθεια αυτός ο Γιάννης Κ ποιός είναι?


ΥΓ μην ξεχάσεις τον διαχωρισμό, μου χαλάς την αγγελία...
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #11 στις: Μάιος 05, 2008, 07:50 »

Αληθεια... θα σε βολευε πολυ ετσι ε?
Τωρα ξαφνικα σε επιασε ο πονος για πιο "αυστηρο" moderating, ε? 
Αμα νομιζεις πως σου χαλαω την αγγελια, γιατι δε φροντισες να τη καταχωρισεις, αφου θα τελειωνε η ολη διαδικασια της ομαδικης παραγγελιας για το ιδιο αντικειμενο, η οποια μαλιστα ηταν και με ολες τις σωστες διαδικασιες του forum?  Σου εχω χαλασει πολλες αγγελιες μεχρι τωρα, ή μηπως καποιου αλλου?   
Πιστευεις πως αν ειχες φερθει "ομορφα" και εβαζες τη συγκεκριμενη (καποιου εμπορου) αγγελια σε καποια αλλη φαση (εκτος ομαδικης), θα ειχε ασχοληθει κανεις μαζι σου?  Και απαντω: Oχι βεβαια!
Eλα βρε Γιαννη τωρα...  Ειπαμε, αλλα οχι κι ετσι...   

Αντε, αφου λοιπον κανεις πως δεν ξερεις ποιος ειναι ο Γιαννης Κ., να σε πληροφορησω, οτι ειναι ο Γιαννης ο Κοκκολακης...

Θυμηθηκες τωρα?

Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #12 στις: Μάιος 05, 2008, 10:40 »
Σοβαρευτείτε και οι δύο και αφήστε τις βλακείες, άντε τώρα... >:( >:( >:( >:( 0_21
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #13 στις: Μάιος 05, 2008, 11:19 »
Αγαπητοί φίλοι,

δεν θα σχολιάσω τα λεγόμενα κανενός, μιας και ούτε σας ξέρω προσωπικά ούτε γνωρίζω όλα τα γεγονότα που αναφέρεται... Παρόλο αυτά, και λόγω μιας απάντησής μου στο http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,2863.msg46596.html#msg46596 , έχω να σας πω το εξής: Κλονίζεται η εμπιστοσύνη μας, μας βάζετε σε τριπάκια να αρχίσουμε να σκεφτόμαστε πονηρά για πολλά πράγματα... Και για να μην παρεξηγηθώ όπου "μας" βάλτε "μου"... Είναι πολύ θετικό βέβαια το ότι μοιράζεστε μαζί μας την διαφωνία σας, αλλά το ότι ξαφνικά επαγγελματίες του χώρου γινονται αφορμή για αντιδικίες, είναι κομματάκι δυσχώνευτο για το φόρουμ, όπως το έχω εγώ τουλάχιστον στο μυαλό μου...

Φιλικά,

Φάνης Ευαγγελοδήμος
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος casper

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 43
Απ: Ποδιές Τransfer Case για Jimny...
« Απάντηση #14 στις: Μάιος 05, 2008, 11:23 »
Γιατί αν μπορεί κάποιος να βρει καλύτερη προσφορά να μην μπορεί να το ανακοινώσει στο φόρουμ?  ??? Ρωταω σαν μέλος ενός ανιδιοτελούς (ελπίζω) forum, αλλά και σαν δυνητικός αγοραστής μιας προσφοράς.
Αν το θέμα κολλάει στο ότι είναι εκπρόθεσμη μια προσφορά, γιατί ενδεχόμενος ο συγκεκριμένος επαγγελματίας να μην γνώριζε την ομαδική αγορά, τότε ποιος μπορεί να μου απαγορεύσει να επωφεληθώ αυτής?  ???   

Φιλικά πάντα
Κώστας

 :)