Αποστολέας Θέμα: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...  (Αναγνώστηκε 7022 φορές)

0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« στις: Απρίλιος 25, 2008, 21:02 »
WARNING  !
Παρακαλείται ο χρήστης NickSi  να αλλάξει το όνομά του σε ΓΚΑΝΤΕΜΗckSi.





Ρε γκαντέμη άνθρωπε 2 χρόνια με το symantec δεν είχα αρπάξει ούτε ένα spy με το που άνοιξες το στόμα σου (τότε που διαφωνούσαμε για το norton ) βρέθηκα infected από κανονικότατο .exe !!!!! agr1 agr2 u22 u10 009a> <ord/ Ευτυχώς το τσίμπησε εγκαίρως, αλλά βρε αδερφάκι μου χειρότερο μαυρόγατο κι από μένα είσαι!! lol ha lol >8537< (εκτός κι αν μου το έστειλες εσύ για να με πείσεις ότι έχεις δίκιο lol lol lol:-* :-*
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 25, 2008, 21:19 »
και γιατι να κλεισει??????????????????????

μηπως λες οτι θα το σβησει???????
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 25, 2008, 21:22 »
όχι καλέ! Δεν είναι τέτοιος άνθρωπος ο NickSi ! Απλά είναι άκυρο ++καμμένο εντελώς το θέμα και φτιάχτηκε για πλάκα !
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 25, 2008, 21:26 »
ρε γραφτου και αλλα....αυτος ο αλλος ο σιδερανθρωπος και ενας μεγαλομπαγλαμας που ακουει στο ονωμα gc ειναι για πολλες μα πολλες καζουρες......
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 25, 2008, 21:36 »
Οοοιιι μωρέ.. το NickSiγκαντεμούλη τον συμπαθούμε!! (τον έχω γνωρίσει περισσότερο σε σχέση με τους άλλους 2) Ε? Φανταστικέ, υπέροχε μοναδικέ NickSi ?!? σλουρπ σλουρπ >191 >191 >191 Οσο για την καζούρα, νομίζω ότι τη σηκώνει αλιώς δε θα τονε πείραζα έτσι!! a105 ha lol
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 25, 2008, 21:40 »
βρε μην τον παιρνεις με το καλο........δωστου να καταλαβει...πραμα δεν παθαινει......
οσο για τους αλλους 2........ο Γιαννης παει και ερχεται...μπωρεις να πεις οτι ειναι απο τα <καλα> παιδια....ο gc ειναι αυτο που λενε...<εχεις δει το διαολο μεσανυχτα>....
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #6 στις: Απρίλιος 25, 2008, 22:14 »
Φαίνομαι για παιδί που θα πάρει κανέναν με το καλό ?? >:D ha  lol όσο τον έχω δεί νομίζω ότι τον πάω και για το ότι πράμα δεν παθαίνει ....ΕΚΕΙ ΠΟΝΤΑΡΩΩΩ!! lol lol roc2 j12

Για τους άλλους 2 όταν τους δώ live θα σε πω τι νομίζω..Πρέπει να δώ τον άλλονε κατάματα για να σιγουρέψω τη γνώμη μου! >c033< >BubbleGum<
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ZoZeFiNa

  • Jimny
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #7 στις: Απρίλιος 25, 2008, 22:26 »
Εγώ πάω στοίχημα πώς στον έστειλε ο NickSi... για να σου πουλήσει μετά το Norton... >8537<

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #8 στις: Απρίλιος 25, 2008, 23:58 »
να πω την αληθεια δεν μου φενεσαι για ατομο που θα ριξει το κραξιμο της αρκουδας .............αλλα μερικες φορες τα φενωμενα απατουν.......
αλλα οπως λες και εσυ...αν δεν τον δεις τον αλλο απο κοντα ....δεν.....
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #9 στις: Απρίλιος 26, 2008, 08:08 »

"Περαστικα" Ζιζικαααααααααα
... και καλα θα κανετε, εσεις οι μικροτεροι (20-22) να μας ακουτε και εμας τους μεγαλυτερους (25-28)!!!  Κατι παραπανω ξερουμε κι εμεις!!!  ;)  lol lol lol

Καλα, για τον αλλο τον απατεωνα, εκει τον παλιο-Λυκο, αντε... εχει σε καποια φαση τα δικαια του...  Παραπλανημενο "παιδι" ειναι και "καποιοι φιλοι" φροντισαν γι αυτο!!!
Ρε Μητσε... σε εχω στειλει κατι (σε ηλεκτρονικη μορφη βεβαια) και δε ξερω αν το παρελαβες...
Και για να μη ξεχνιομαστε: "ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΑ και πραγματα που αναφερεις...sfr

Ο παλιοαπατεωνας (GC) ειναι διαμαντι ρεεεεεεεεεεεεεεε... αλλα ειναι και λιγο "παιδι-κουμπι"... ομως εγω τον αγαπαω ρε φιλε... ειναι ο πρωτος Σαλονικιος που γνωρισα πριν απο 4 περιπου χρονια (μαυρη η ωρα που λενε...) και απο τα καλυτερα ατομα σε αυτη την παρεουλα...!!!

Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #10 στις: Απρίλιος 26, 2008, 08:11 »
Εγώ πάω στοίχημα πώς στον έστειλε ο NickSi... για να σου πουλήσει μετά το Norton... >8537<

Μαρακι... σε ευχαριστω πολυ βρε για τα καλα σου λογια και γα τη τοσο θερμη υποστηριξη!!!  lol lol lol

Αααααααααααχ, βρε... ολους σας αγαπαω για τα πολυ καλα σας λογια και λεω μαλιστα, το αρνακι, το κοκορετσι και τα λουκανικα που θα φαω τη Κυριακη του Πασχα, να σας τα "αφιερωσω", "τιμης ενεκεν"!!!
>:D  ha ha ha bhe

Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #11 στις: Απρίλιος 26, 2008, 12:10 »
ολα καλα ολα ωραια....αλλα σιγα να μην πυστεψω αυτο που λες για τον μπαγλαμα τον πρωιν κουμπαρο μου..........

οσο για τον αλλον τον σιδερανθρωπο...θα του τα <σφυριξω> σε λιγο.....αυριο μεθαυριο....που θα βρεθουμε....
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #12 στις: Απρίλιος 26, 2008, 12:15 »
 lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #13 στις: Απρίλιος 26, 2008, 12:18 »
εσυ καλα γελας.......αυτον τον μπαγλαμα τον πρωιν κουμπαρο μου αν βαλω στα χερια μου να δεις τι γελια θα κανει....
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ...
« Απάντηση #14 στις: Απρίλιος 26, 2008, 12:27 »
Ελα ρε συ...   Χαλλλλλλαραααααααα...  ;)
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...