Αποστολέας Θέμα: Ξανα πίσω!!  (Αναγνώστηκε 1494 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος wintaxt

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 53
  • Φύλο: Άντρας
  • ΝΕΟΣ???@!@!@ ΚΑΤΩ ΟΙ ΝΕΟΙ!!!
    • www.jimnyclub.com///www.thebench.gr
Ξανα πίσω!!
« στις: Απρίλιος 05, 2008, 21:57 »
Γειας σας παρεα!ειμαι ο νικηφορος κατα κοσμο forum wintaxt!μετα απο καιρο επιστρέφω με το τζιμνακι μου(λιγο ταλαιπωριμενο) στη παρέα σας...

Ο λογος που εχαθει απο εδω ηταν ενας και μοναδικος...2 φορες αποπειρα κλεψηματος το τζιμη...1η λιγο αναιμακτη αλλα η δευτερη πονεσε αρκετα..
 απο οτι καταλαβατε με βαλανε στο ματι κ το τουτου κ το κινηγησανε..τη πρωτη μονο πορτες μου χαλασανε αλλα η 2η το ριμαξανε πορτες παραθηρα ταμπλο χαλια ολα μεσα κ εξω το γδαρανε αφηστε πολυ δυσκολα να φανταστειτε οτι κ η ασφαλεια μου δεν το καλυπτε!!!

με εξοδα δικα μου τελικως λιγο πριν το εβγαλα να κυκλοφορει..εχουν μεινει λιγα μερεμετια για την ακριβεια γυαλοκαθαρηστηρες αλλα κυκλοφορει...

αυτα απο εμενα ευχομε να ξανα μπω σταδιακα ξανα στη παρεα!!

σας χαιρετω!!

Αποσυνδεδεμένος off_road pet

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ξανα πίσω!!
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 05, 2008, 22:59 »
περαστικα και σιδερενιος οσο γιατο jimny καλολασπωτο και παλι εσυ να εισαι καλα και τα αλλα φτιαχνονται  0_21
Προσφέρομαι για λασπόλουτρο

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Ξανα πίσω!!
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 05, 2008, 23:16 »

Ελα βρε Νικηφορε...  Καλως μας ξαναηρθες πισω και μη σε χαλει τιποτε!!!  Αστα τα κολοπαιδα... Εχουνε βρει ευκολο μεροκαματο... Αλητακια!!!

Εσυ να εισαι καλα και οτι χρειαζεσαι, σφυρα... Ξερεις... και παντα χαλλλλλλαραααααααα!!!
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος wintaxt

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 53
  • Φύλο: Άντρας
  • ΝΕΟΣ???@!@!@ ΚΑΤΩ ΟΙ ΝΕΟΙ!!!
    • www.jimnyclub.com///www.thebench.gr
Απ: Ξανα πίσω!!
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 05, 2008, 23:43 »
τι να κανεις ρε παιδες το βαλανε στο ματι και μου το αποτελειωσαν!!!τεσπα ολα ξαναγυνονται...τα λεμε στα φορουμ!!!

Αποσυνδεδεμένος cybertaz

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 286
  • Φύλο: Άντρας
  • σπίτι μου....ο βυθός!
    • Sea gate Club
Απ: Ξανα πίσω!!
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 06, 2008, 09:02 »
φωναξε μας μια μερα να κρυφτουμε εκει στα γυρω στενα ολα τα τζιμνυ και αστο ξεκλειδωτο.... παρακολουθας κινηση κρυμμενος και μολις γινει το μπαμ κανουμε ντουκαι γινετε ο χαμος....


το ειχα κανει με ενα παπακι που προσπαθουσαν να μου φανε......το ειχα αφησει εξω απο το σπιτι με κλειδια και αναμενο.....
διπλα ειχα ενα ΧΤ600 κια τριγυρω ειχαμε αλλες 3 μεγαλες μηχανες....
Παει ο τυπος λοιπον χαρα γεματος που βρηκε ευκολο λεια το καβαλι και γινετε καπνος......
3 στενα πιο κατω το πεταει και αρχιζει να τρεχει.......
δε σου λεω τι βρωμοξυλο εφαγε θα πεσει λογοκρισια.....
τον μαζεψε και η αστυνομια μετα καλα κρασια....
φυσικα δεν επιασε με την πρωτη...χρειαστηκαν 5 φορες αλλα αξιζε.....  ;D

Αποσυνδεδεμένος wintaxt

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 53
  • Φύλο: Άντρας
  • ΝΕΟΣ???@!@!@ ΚΑΤΩ ΟΙ ΝΕΟΙ!!!
    • www.jimnyclub.com///www.thebench.gr
Απ: Ξανα πίσω!!
« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 06, 2008, 17:58 »
ναι το θεμα ειναι οτι ειναι αχρηστοι κιολας οι τυποι προσπαθουσαν να τοκλεψουν ολοκληρο κ δεν ηξεραν τη καλωδια να κοψουν και να το ξεκινησουν ΕΛΕΟΣ...την 1 φορα μου κοψανε ολα τα καλοδια με τη μια κ μαλλων δεν ηξεραν ποιο να ενωσουν η του εκοψε κανεις περαστικος κ εφυγαν,τα φτιαχνω κ μετα απο 15 μερες ξανα ηρθαν οι ιδιοι κ κοψανε μονο τα καλωδια τον υαλοκαθαρηστηρων!!ΕΛΕΟΣ αφου δεν το εχετε τη το κανετε,,,+ οτι κ τις 2 φορες μου μπιπ ολες της πορτες κ τα πλαστικα!!

Αλαξα σπιτι κ τελικα το γλυτωσα,,(δεν αλαξα γιαυτο το λογο)

τωρα δεν δουλευουν οι υαλοκαθαριστηρες ξερετε καμια ιδεα??(σορρυ Off topic)