Αποστολέας Θέμα: Εκδρομη στην Ευβοια, Διρφη και τα περιχωρα αυτης..., Κυριακη 30 Μαρτιου 2008.  (Αναγνώστηκε 5980 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Ότι θα περνάγαμε πολύ καλά το περίμενα. Ότι θα ήταν ΤΟΣΟ καλά δεν το φανταζόμουνα.
Η βόλτα τέλεια, είχε απ' όλα: ανηφόρες, κατηφόρες, λάσπες, πέτρες, ποτάμια και ΧΙΟΝΙ, ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙ...
Αλλά περισσότερο τέλεια η παρέα αλλά και η συντροφικότητα και ειδικά από τους φίλους μας από τη λέσχη Ευρίπου, που από την αρχή με έκαναν να νιώσω "δικός τους"
Πάντα τέτοια!!! cl

Υ.Γ.:Στέφανε, το να λερωθεί κανείς από λάσπες όταν κάνει offroad είναι μέσα στο πρόγραμμα. Είμαι σίγουρος ότι και εσύ το ίδιο θα έκανες και για μένα...
Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
 >ilov< Για αλλη μια φορα η εκδρομη στεφτηκε με επυτιχια παρολο τον αρηθμο 18+ τζιπ τα περισοτερα jimny φυσικα Το τερρεν ειχε απο ολλα  νεροφαγωματα λασπη χιονη (πανω απο 3 μετρα απο εκει που σταματησαμε) για τους απιστους που νομιζαν οτι εκανα πλακα οταν τους ειπα οτι δεν θα βγαινουμε απο το χιονι 0_21 και βεβαια καλληματα ατελειωτα. Χαρηκα πολυ που ειδα παλια φιλαρακια και βεβαια τα καινουρια παιδια που γνωρισα ΒΟΥΡ για την επομενη εκδρομη τωρα j12

Αποσυνδεδεμένος Tomasjimny

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 270
  • μονο ''jimny'' τα υπολοιπα υστερουν χα χα χα
Φωτογραφιες εβγαλε κανενας ;

Εγω δεν εχω παντως  0_21 0_21

Αποσυνδεδεμένος off_road pet

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
Nicsi ειναι πολλες οι φοτο πως να στις στειλω; t4 Μπωρο να τις βαλο στο galleri  του foroum;
Προσφέρομαι για λασπόλουτρο

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !


Και βεβαια...  Ανοιγω τωρα 2 albums, το ενα για μας και το αλλο για την εκδρομη των παιδιων στη Κρητη...  Θα σας βαλω τα αντιστοιχα links...
  ;)


Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !


Παιδες... εχουμε ανοιξει ενα album, για να μπουν οι φωτο απο την εκδρομη στη Διρφη, της Κυριακης, 30 Μαρτη 2008... : http://www.jimnyclub.com/gallery/main.php?g2_itemId=30177

Eλα Στεφανεεεεεεεεεεεεε...  ριξε πραμα, αλλα και οποιος αλλος εχει φωτογραφιες!!!
 
cl cl cl
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος off_road pet

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
Νικοοοοοοοοοοοοοοοο τις εβαλα αλλα εχει γινει καποιο λαθος  :'(  t4 εαν μπορεις να το διορθωσεις θα σου ειμαι υποχρεως παντος ειναι πολυ ωραιες
Προσφέρομαι για λασπόλουτρο

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !



OK Στεφανε...  το εφτιαξα και ειναι μια χαρα...  ;)

Παιδες... καμαρωστε και ζηλευετε... : http://www.jimnyclub.com/gallery/main.php?g2_itemId=30177  ha lol lol
 
cl cl cl

Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος off_road pet

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
 yah yah yah yah yah yah  >sostos< >oreos< >glentia> >plaka/ >ilov2< >ilov< >egrapses< Καλες εεεεεεεεεεε;
Προσφέρομαι για λασπόλουτρο


Αποσυνδεδεμένος giannis22

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
Μπραβο παλικαρια,χαιρομια που περασατε ομορφα και εγω απο τη μερια μου στο μελλον θα ηθελα να ζησω τετοιες στιγμες με εσας,δεν εχω δει ακομα φωτογραφιες απο τημ εμπειρια αυτη αλλα ο νους πιστευω ειναι η καλυτερη εικονα και χωραει πολλες φωτογραφιες μεσα.

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ