Αποστολέας Θέμα: καλησπερα σε ολα τα παιδια!!  (Αναγνώστηκε 1601 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος devils helper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 6
καλησπερα σε ολα τα παιδια!!
« στις: Μάρτιος 17, 2008, 13:51 »
γεια σας παιδια!!.Σας διαβαζω πολυ καιρο τωρα,αλλα μολις τωρα αξιωθηκα να γινω μελος...πριν λιγο καιρο γνωρισα κατα τυχη την queenie,η οποια μου ειπε τα.....χειροτερα για σας,ιδιως για ενα αγορι που λεγεται Nicsi ;) .Σουζουκακιας απο το 1991(χειροκινητες πλημνες παουερ yah) δεν εχω αξιωθει ακομη να παρω τζιμνυ μιας και στην οικογενεια παιζει μονιμως ενα βουταρα ;D.Αν ολα πανε καλα,τον Σεπτεμβρη,η τον Οκτωμβρη θα εχω και εγω το δικο μου τζιμναρο...ευχομαι να τα πουμε συντομα και απο κοντα....

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: καλησπερα σε ολα τα παιδια!!
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 17, 2008, 13:57 »

 lol  Καλως ορισες...  αμα εχεις τετοια συστατικη επιστολη, απο τη Θετιδα, δε το συζηταμε...!!!  roc2

Να σαι καλα φιλε μου και σε ευχαριστουμε για την εμπιστοσυνη...  Οτι χρειαστεις, ειμαστε εδω...  και για τσαρκες στις εξοχες, στα βουνα και στα λαγκαδια (οπως θα εχεις ηδη ενημερωθει φανταζομαι...), αλλα και για οτι εχει να κανει με θεματα jimny...  Θα ειναι χαρα μας...
  ;)
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος devils helper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 6
Απ: καλησπερα σε ολα τα παιδια!!
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 18, 2008, 09:36 »

 lol  Καλως ορισες...  αμα εχεις τετοια συστατικη επιστολη, απο τη Θετιδα, δε το συζηταμε...!!!  roc2

Να σαι καλα φιλε μου και σε ευχαριστουμε για την εμπιστοσυνη...  Οτι χρειαστεις, ειμαστε εδω...  και για τσαρκες στις εξοχες, στα βουνα και στα λαγκαδια (οπως θα εχεις ηδη ενημερωθει φανταζομαι...), αλλα και για οτι εχει να κανει με θεματα jimny...  Θα ειναι χαρα μας...
  ;)

Νικο σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια...ναι,οντως εχω καλη συστατικη επιστολη απο την θετιδα... ;) ειχε μαλιστα πλακα,γιατι ειχαμε πιασει την κουβεντα για οφ ροουντ και της ελεγα οτι οσες κοπελες ειχα,μολις εβλεπαν τα.....δυσκολα.....φωναζαν¨"πισω,πισω ;D),οποτε γυριζει και μου λεει¨" εγω παλι,οταν βλεπω λασπες,λεω"μεσα,μεσα!! lol...

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: καλησπερα σε ολα τα παιδια!!
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 18, 2008, 09:42 »


Καλο "κουμασι" ειναι και η μικρη...!!!  a105 lol lol lol   j12 roc2 roc2 roc2
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...