Αποστολέας Θέμα: jimny  (Αναγνώστηκε 3817 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος 4x4er

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 868
  • Φύλο: Άντρας
  • You go Faster, I go Everywere...
Απ: jimny
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 02, 2009, 11:04 »
Έχω ενημερώσει για το θέμα σε άλλο topic (ΤΡΕΜΟΥΛΟ FOR EVER). Βέβαια, απάντηση ή σχόλιο δεν πήρα από κανέναν (αυτό το λέω επειδή αρκετές φορές ζητήθηκε από πολλούς χρήστες η ενημέρωση τους από πλευράς ατόμων που διόρθωσαν με τον α' ή β' τρόπο το πρόβλημα , ενώ τώρα που παρέθεσα τα αποτελέσματα, πέρασε στο ντούκου !). Δεν εννοώ να μου πείτε 'ευχαριστώ', αλλά τουλάχιστον πείτε "ναι, αυτό έκανα και εγώ" ή "όχι, δεν το έκανα" ή "ναι, το έκανα αλλά και πάλι τα ίδια" ή ό,τι τελος πάντων πιστεύετε. Διαφορετικά, οριστική (ή αν όχι οριστική, τουλάχιστον ικανοποιητική) λύση στο πρόβλημα δεν θα βρεθεί.
Άν εννοείς για το γνωστό συνεργείο στην Αθήνα εγώ μένω Θεσ/νίκη, μακάρι να μπορούσα να πάω, μόνο και μόνο που κάποιος γάτος μηχανικός ασχολήθηκε ειδικά με αυτό το θέμα...Τώρα για το βασιλικό πύρρο στο επόμενο service στο μηχανικό μου θα του το ζητήσω....

Υ.Γ. Άσχετο-σχετκό...Είδα το Σαββάτο ενα ράγισμα που με ανυσηχεί πολύ σε ένα σημείο απο κάτω και δεν μπορώ να καταλάβω πώς έγινε...
Δεν ξέρω και να το περιγράψω καλά το σημείο, σε καπάκι κινητήρα μου κάνει δίπλα απο την ντίζα με το πλαστικό μαύρο καπάκι...Έχω φώτος, σύντομα....
Mountains, seas, somewere in between...