Γενικά θέματα > Η αγάπη δεν κρύβεται...

"Ολισθηματα" απο Αλυσίδες-που τις βάζουμε και πότε??

<< < (2/10) > >>

jimnyjump:

--- Παράθεση από: VaL στις Φεβρουάριος 22, 2008, 10:22 ---
--- Παράθεση από: big-terios στις Φεβρουάριος 22, 2008, 02:27 ---. Αλλά αν είναι ασφάλτινο- 50-50 Α/Τ πόσο να πατήσει βρε αδελφέ? Αφού δεν έχει τακούνι για να γραπώσει. Εδώ στην Πλαστήρα και με 18 πίεση σε mud λάστιχο και το αμάξι πέταγε κ@λο.

--- Τέλος παράθεσης ---

Νικολάκη δε τα ξέρεις καλά.....
Μάθε τα καλά αγορίνα μου κ μην είσαι φερέφωνο διαφόρων χαζό- εξπέρ που είναι στο άλλο site νομίζοντας ότι επιδή έφτιαξαν έναν ματρακά να περνάει χαντάκια, ξέρουν κ τι λένε.
Πριν μπεις στο τρυπάκι να σου αλλάξουν τα μυαλά κ να πάρεις έναν τέτοιο αραμπά κ εσύ, καλό θα ήταν να είχες μάθει κ εσύ το Τέριος σου σωστά.

Το λάστιχο ΔΕ το ξεφουσκώνεις για να γαντζώνει, άλλος είναι ο νόμος της Φυσικής.

Με αγάπη στα λέω κ το ξέρεις.


--- Τέλος παράθεσης ---
Αγαπητέ Βαλάντιε επειδή ξέρουμε για ποιο site αναφέρεσαι κατονόμασε αν θέλεις τους χαζο-εξπέρ να ξέρουμε για ποιους μιλάς επειδή μας θίγεις όλους...επίσης αν δεν σε εκφράζει μπορείς να μην μπαίνεις..

VaL:

--- Παράθεση από: big-terios στις Φεβρουάριος 22, 2008, 12:14 ---
--- Παράθεση από: VaL στις Φεβρουάριος 22, 2008, 10:22 ---Πριν μπεις στο τρυπάκι να σου αλλάξουν τα μυαλά κ να πάρεις έναν τέτοιο αραμπά κ εσύ, καλό θα ήταν να είχες μάθει κ εσύ το Τέριος σου σωστά.
--- Τέλος παράθεσης ---

Βαλάντη το ξέρω το αμάξι. Αλλά το θέμα της συζητήσεως δεν είναι αν ξέρει ο άλλος να οδηγεί ή αν έχει ματρακά κλπ. Εϊναι τι κάνει το ξεφούσκωτο λάστιχο σε ένα Α/Τ ελαστικό, τι κρατήματα έχει, που πρέπει να βάζεις τις αλυσίδες κλπ. Γιατί στην Πλαστήρα είδα πολλά πράγματα και αναθεώρησα.

--- Τέλος παράθεσης ---
Μα γιαυτό μιλάω μιας κ το θεώρημα σου περί γραπώματος είναι αβάσιμο.
Πίστεψε με, όταν έχεις μάθει να οδηγάς καλά δικήνητο στα χιόνια κ μάλιστα σε ρυθμούς σχεδόν αγώνων, τότε ξέρει τι πρέπει να κάνεις με το 4χ4.
Κ το ξαναλέω τα τεράστια mud Που φοράτε όλοι εσείς είναι θάνατος.
Είδες κ όλας στην πράξη μιας κ ήσουν μέσα στο δικό μου ποιο πήγαινε άνετα κ ποιοι πήγαιναν χεσμεντέν εντελώς.


υ.γ. Όσο για τις κριτικές για τα αυτοκίνητα δυστυχώς τις έχω σιχαθεί πλέων. Πιο πάνω έκανες κ εσύ μια. 

VaL:
Ηλία σε δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα σε ένα. Σε όλα κ σε κανένα.Παντού υπάρχουν άτομα τέτοια.
Κ δεν είναι ο χόρος αυτος εδώ για τέτοια κουβέντα.Τέλος κ σορρυ Nicksi.

big-terios:

--- Παράθεση από: VaL στις Φεβρουάριος 22, 2008, 12:30 ---Κ το ξαναλέω τα τεράστια mud Που φοράτε όλοι εσείς είναι θάνατος.
Είδες κ όλας στην πράξη μιας κ ήσουν μέσα στο δικό μου ποιο πήγαινε άνετα κ ποιοι πήγαιναν χεσμεντέν εντελώς.
--- Τέλος παράθεσης ---

οκ. άποψή σου. Φόρα και εσύ mud με την τετρακίνηση που έχεις και μετά πές μου. Πιστεύω θα πηγαίνεις πολύ ποιό χαλαρά από τα Α/Τ. είμαι σίγουρος.

VaL:
Κακός είσαι σίγουρος....
Στην άμμο τι φοράς mud ή α/τ?

Κ Ηλία που βγήκες τόσο επιθετικά να ζητήσεις ρέστα, πίστεψε με 4 μέρες τώρα βλεπω σε ολα τα forum με αμάξια 4χ4 (μέσα σε αυτά κ 2 για σουμπαρού) τις απίστευτες απόψεις για το που βάζει ο καθένας τις αλυσίδες κ άλλα πολλά.
Η ουσία είναι οτι κάποιος με τέτοιες απόψεις τη Κυριακή με τράκαρε καθώς πήγαινα να παραλάβω καρδιοπαθή άνθρωπο για μεταγωγή.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση