Γενικά θέματα > Η αγάπη δεν κρύβεται...

"Ολισθηματα" απο Αλυσίδες-που τις βάζουμε και πότε??

<< < (4/10) > >>

VaL:
@Dodo, έχεις πονοκέφαλο??

@αdmins, καλα κάνατε κ τα κόψατε αυτά απο εκεί, κ καλύτερα να τα σβήσετε όλα μιας κ άφησα να παρασυρθω απο τα συμφραζώμενα. Εκτός απο το ΄"φιλικο" δουλεμα στον Metalaxe....

big-terios:

--- Παράθεση από: VaL στις Φεβρουάριος 22, 2008, 13:37 ---Σού είπα να έρθεις να σε κάνω βόλτα στα χιόνια κ αρνήθηκες με την ποταπή δικαιολογία ότι δε μπαίνεις σε αμάξι που δε περνάει χαρακώματα....!!

Aν δε δοκιμάσεις τα πάντα, δεν οδηγήσεις τα πάντα κ δεν έχεις εμπειρίες απο τα πάντα πως να έχεις σωστή κ δικιά σου άποψη??


--- Τέλος παράθεσης ---

Δικιά μου άποψη έχω αλλά δεν προσπαθώ να την επιβάλω και να διατυμπανώ τις εμπειρίες μου. Το τι είναι σωστό και τι λάθος είναι καθαρά αντικειμενικό. Και συνεχίζω να λέω ότι άλλο το ένα αμάξι άλλο το άλλο. όπως προείπαν και τα παιδιά παραπάνω.

Και επίσης άλλο νεροφαγώματα και άλλο χαρακώματα.   roc2 roc2 roc2 roc2

NickSi:

--- Παράθεση από: VaL στις Φεβρουάριος 22, 2008, 14:05 ---...
@αdmins, καλα κάνατε κ τα κόψατε αυτά απο εκεί, κ καλύτερα να τα σβήσετε όλα μιας κ άφησα να παρασυρθω απο τα συμφραζώμενα. Εκτός απο το ΄"φιλικο" δουλεμα στον Metalaxe....
--- Τέλος παράθεσης ---


Βαλαντη...  νομιζω, οτι μαλλον ειμαστε το μονο forum που ΔΕΝ ειχαμε ποτε ΒΑΝαρισματα (ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ μελων)  και  βεβαια, ουτε και ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ οποιουδηποτε ειδους post... Επομενως, δε πρoκειται να σβησουμε, ουτε δικα σου, αλλα ουτε κανενος αλλου φιλου posts... 

Γενικοτερα, ειμαστε ιδεολογικα εναντιον...

Απλα, αφησα εκει μονο τις σχετικες με το ολο θεμα απαντησεις, ολων των φιλων που εγραψαν...

Εδω, μπορειτε να... "παιξετε" ελευθερα, μιας και δε θα μας παρεξηγησει και κανεις...  ha lol

 

jimnyjump:
και εγώ που έχω τραύματα και φοβήθηκα... ha3

jimnyjump:
...ένας ματρακάς που περνάει χαντάκια...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση