Γενικά θέματα > Η αγάπη δεν κρύβεται...

"Ολισθηματα" απο Αλυσίδες-που τις βάζουμε και πότε??

(1/10) > >>

VaL:

--- Παράθεση από: Metalaxe στις Φεβρουάριος 20, 2008, 15:34 ---, πάντως οι περισσότεροι ειδικοί του χώρου λένε
--- Τέλος παράθεσης ---
Ωραίοι ειδικοί βρέ.........
Που τους βρήκες?
Σε κανα γκαράζ να πίνουν σφινάκια βαλβολίνης?

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D yah yah 87

Metalaxe:

--- Παράθεση από: VaL στις Φεβρουάριος 20, 2008, 19:33 ---Ωραίοι ειδικοί βρέ.........
Που τους βρήκες?
Σε κανα γκαράζ να πίνουν σφινάκια βαλβολίνης?

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D yah yah 87

--- Τέλος παράθεσης ---
Ρε ΟΥΣΤ.... ha ha ha ha

VaL:

--- Παράθεση από: big-terios στις Φεβρουάριος 22, 2008, 02:27 ---. Αλλά αν είναι ασφάλτινο- 50-50 Α/Τ πόσο να πατήσει βρε αδελφέ? Αφού δεν έχει τακούνι για να γραπώσει. Εδώ στην Πλαστήρα και με 18 πίεση σε mud λάστιχο και το αμάξι πέταγε κ@λο.

--- Τέλος παράθεσης ---

Νικολάκη δε τα ξέρεις καλά.....
Μάθε τα καλά αγορίνα μου κ μην είσαι φερέφωνο διαφόρων χαζό- εξπέρ που είναι στο άλλο site νομίζοντας ότι επιδή έφτιαξαν έναν ματρακά να περνάει χαντάκια, ξέρουν κ τι λένε.
Πριν μπεις στο τρυπάκι να σου αλλάξουν τα μυαλά κ να πάρεις έναν τέτοιο αραμπά κ εσύ, καλό θα ήταν να είχες μάθει κ εσύ το Τέριος σου σωστά.

Το λάστιχο ΔΕ το ξεφουσκώνεις για να γαντζώνει, άλλος είναι ο νόμος της Φυσικής.

Με αγάπη στα λέω κ το ξέρεις.

VaL:
Α κ στη πλαστήρα Νικόλα μου, άφηνα το αμάξι να κατεβαίνει το βουνό χωρίς χέρια κ εγώ τράβαγα φωτογραφίες.
Το mud μια χαζομάρα ήταν για το χιόνι εκείνο.

big-terios:

--- Παράθεση από: VaL στις Φεβρουάριος 22, 2008, 10:22 ---Πριν μπεις στο τρυπάκι να σου αλλάξουν τα μυαλά κ να πάρεις έναν τέτοιο αραμπά κ εσύ, καλό θα ήταν να είχες μάθει κ εσύ το Τέριος σου σωστά.
--- Τέλος παράθεσης ---

Βαλάντη το ξέρω το αμάξι. Αλλά το θέμα της συζητήσεως δεν είναι αν ξέρει ο άλλος να οδηγεί ή αν έχει ματρακά κλπ. Εϊναι τι κάνει το ξεφούσκωτο λάστιχο σε ένα Α/Τ ελαστικό, τι κρατήματα έχει, που πρέπει να βάζεις τις αλυσίδες κλπ. Γιατί στην Πλαστήρα είδα πολλά πράγματα και αναθεώρησα.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση