Αποστολέας Θέμα: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!  (Αναγνώστηκε 288851 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος J-Land

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1243
  • Φύλο: Άντρας
  • “ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ” www.escaper.gr
    • www.escaper.gr
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1275 στις: Ιούλιος 29, 2008, 10:56 »
άπαικτος που τα βρίσκεις ήθελα να ήξερα 
“ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ”
www.escaper.gr

Αποσυνδεδεμένος charis_cy

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 133
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1276 στις: Ιούλιος 29, 2008, 13:35 »
Σταματαει ο αστυνομος στον κυριο Δρομο τον ολυμπιονικη Ιωαννη Μελισσανιδη και του λεει , "γεια σας , θα μπορουσατε να φισιξετε για αλκοτεστ?" και του απανταει ο μελισσανιδης μα εγω ειμαι ο Ολυμπιονικης Γ. Μελισσανιδης. --Εντομεταξυ ο 2ος αστυνομικος σταματαει εν 2ο αυτοκινητο, ενα ζευγαρι μεσηλικων και σταθμευει πισω απο τον μελισσανιδη!-- "Δεν καταλαβω τιποτα, εγω δεν σε ξερω" και νασου τον μελισσανιδη εξω απο το αυτοκινητο να κανει τουμπες, τροχους αλματα κλπ κλπ. Βλεποντας τον λοιπον ο πισω αντρας λεει στη γυναικα του " Γυναικα αν περασω αυτο το αλκοτεστ εμενα να με φτυσει, το δυσκολεψαν οι π0υστ1δ3ς"
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 29, 2008, 10:28 από Γιώργος »

Αποσυνδεδεμένος charis_cy

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 133
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1277 στις: Ιούλιος 30, 2008, 12:09 »
Eνας εγκληματίας, 1.95, 140 κιλά με ξυρισμένο κεφάλι, καταφέρνει να αποδράσει από τη φυλακή που τον κρατούσαν τα τελευταία 20 χρόνια. Είχε φάει ισόβια για ληστεία με φόνο που τον είχε κάνει με τα χέρια του.
Καθώς έτρεχε στα χωράφια για να ξεφύγει, βρίσκει ένα σπίτι και μπαίνει μέσα σπάζοντας την πόρτα.
Βρίσκει ένα νεαρό ζευγάρι που κοιμόταν στο κρεβάτι του.
Πιάνει το σύζυγο, τον πετάει από το κρεβάτι, και τον δένει σε μια καρέκλα.
Δένει και τη γυναίκα στο κρεβάτι, και πέφτει από πάνω της.
Τη φιλάει στο λαιμό, και στη συνέχεια σηκώνεται και μπαίνει στο μπάνιο.
Ο άντρας, δεμένος στην καρέκλα λέει αλαφιασμένος στη γυναίκα του:
- Κοίτα, αυτός ο τύπος είναι εγκληματίας, πρέπει να έχει αποδράσει από τη φυλακή, είδες τα ρούχα του; Τα ρούχα του είναι ρούχα φυλακισμένου. Πιθανό να μην έχει δει γυναίκα πολλά χρόνια. Τον είδα πως φίλαγε το λαιμό σου! Αν σου ζητήσει σεξ, μην αντισταθείς, μη πεις όχι, μη παραπονεθείς, γιατί μπορεί να μας σκοτώσει και τους δυο. Δώσ' του ότι σου ζητήσει. Δωσ' του ικανοποίηση, μη κινδυνέψουμε. Μη τον θυμώσεις! Να φανείς δυνατή γλυκιά μου, σ' αγαπάω πολύ!
Και η γυναίκα του απαντάει:
- Δε φίλαγε το λαιμό μου. Ψυθίριζε στο αυτί μου. Μου είπε ότι σε βρίσκει πολύ σέξυ, και με ρώτησε αν έχουμε βαζελίνη στο μπάνιο. Να φανείς δυνατός χρυσέ μου, και εγώ σ' αγαπάω πολύ!

Αποσυνδεδεμένος Denise

  • Jimny
  • Μηνύματα: 965
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1278 στις: Ιούλιος 30, 2008, 12:14 »
Ωραίος ο εγκληματίας!!!!!!!! ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Don't be a couch potato, Live the adventure!

Είμαστε τρελλοί...είμαστε τρελλοί εμείς οι πατρινοί!!

Patrasso, and the brains on the rails!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1279 στις: Αύγουστος 29, 2008, 09:19 »
Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν γύπα!
Λέει στον μπάρμαν:
- "Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί!"
Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις καλύτερες γκόμενες! Αφήνει 200 ευρώ, παίρνει τις γκόμενες και φεύγει.
Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό. Ο τύπος με το γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες, τις παίρνει και φεύγοντας αφήνει και 100 ευρώ φιλοδώρημα.
Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει:
- "Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε, σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες γυναίκες και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο."
- "Κοίταξε.", του λέει ο τύπος. "Πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι. Μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες. To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά. Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες."
- "Και το τρίτο;" τον ρωτάει ο μπάρμαν.
- "Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί. Και μου'δωσε αυτόν τον μ@λ@καααα!!!"
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 29, 2008, 10:28 από Γιώργος »
Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος evripos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1280 στις: Αύγουστος 30, 2008, 15:39 »

- "Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε, σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες γυναίκες και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο."
- "Κοίταξε.", του λέει ο τύπος. "Πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι. Μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες. To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά. Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες."
- "Και το τρίτο;" τον ρωτάει ο μπάρμαν.
- "Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί. Και μου'δωσε αυτόν τον μ@λ@καααα!!!"


Τι βγήκε? Τζίμνυ?

 >ilov<

Αποσυνδεδεμένος PANOS72

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 420
  • Φύλο: Άντρας
  • Mad for mud
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1281 στις: Αύγουστος 31, 2008, 21:01 »
Μαθήματα υπολογιστών :  http://www.greektube.org/content/view/38953/2/     0_21 0_21
www.youtube.com/user/PanosJimny?feature=mhw4 <Panos72 Youtube channel
www.greektube.org/user/panji                              <Panos72 Greektube channel

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1282 στις: Σεπτέμβριος 05, 2008, 19:31 »

Παει ενας τυπος με μια μαιμου στον ωμο σ'ενα μπαρ να πιει μια μπυριτσα. Καθεται λοιπον στο μπαρ και παραγγελνει την μπυρα του. Ο μπαρμαν βλεπει την μαιμου, στραβωνει λιγο, αλλα δεν λεει τιποτα. Εχει δεν εχει πιει δυο γουλιες ο
τυπος και η μαιμου αρχιζει να κοβει βολτες στο μαγαζι. Ανεβαινει σ'ενα τραπεζει που καθεται ενα ζευγαρι και κανει μια χραπ! και τους τρωει τα μαρασκινο απο τα ποτα. Την παιρνει χαμπαρι ο μπαρμαν την δουλεια, αλλα βλεπει οτι το
ζευγαρι αντι να ζοχαδιαστει το πηρε μαλλον ελαφρια το συμβαν... Σκυβει λοιπον να την πει στον τυπα μας, αλλα
πριν προλαβει του λεει αυτος:

- Το ξερω, το ξερω.. Ετσι κανει παντα. Μην ανησυζεις ομως, οτι ζημια κανει θα στην πληρωσω. Τ'ακουει αυτα
ο μπαρμαν και καπως καλμαρει....

 Εν τω μεταξυ, η μαιμου εχει φαει και κατι φυστικια απο μια παρεα στο βαθος.... Καποια στιγμη τελειωνει και ο τυπακος την μπυρα του, πληρωνει και τις σκανταλιες της μαιμους και φευγει.

Στο ιδιο μαγαζι παει παλι ο ιδιος τυπος παντα παρεα με την μαιμου, μετα απο καμμια βδομαδα. Οπου παλι με το που παραγγελνει την μπυρα του, αρχιζει να βολταρει η μαιμου. Αυτη τη φορα ειναι πανω σε ενα τραπεζι οπου κατι τυποι
παιζουν χαρτια. Κανει μια χραπ! τους τ'αρπαζει και τα κανει μια μπουκια. Ο μπαρμαν φανερα ζοχαδιασμενος τους παει
καινουργια τραπουλα, και χρεωνει την τραπουλα στον φιλο μας. Δεν παιρνανε δυο λεπτα και η μαιμου ειναι στο
τραπεζι του μπιλιαρδου. Κατι παει να πει ο μπαρμαν στον φιλο μας αλλα πριν προλαβει πιανει μια μπαλα η μαιμου
και την τρωει κι αυτη σε χρονο dt.

-Αυτο πρωτη φορα το κανει λεει ο τυπακος στον μπαρμαν... Γενικα οπως θα καταλαβες εχει μια διαβολεμενη ορεξη
και καταβροχθιζει τα παντα, αλλα μπαλα του μπιλιαρδου πρωτη φορα εφαγε!!!

Τελος παντων μετα απο λιγο πληρωνει τη μπυρα και το "φαι" της μαιμους και φευγει...

Μετα απο λιγες μερες να παλι ο δικος σου στο μπαρ παρεα με την μαιμου. Παραγγελνει την μπυριτσα του ενω η μαιμου κοβει βολτες. Παει σ'ενα τραπεζι που ειναι κατι κοπελλες, παιρνει το μαρασκινο απο το ποτο της μιας, το βαζει στον κωλο της, μετα το βγαζει και το τρωει!!! Ομοιος κανει με κατι φυστικια. Τα βαζει πρωτα στον κωλο της η μαιμου και μετα τα τρωει. Οι τυπισσες φρικαρισμενες σηκωνονται και φευγουν....

Αηδιασμενος και εκνευρισμενος ο μπαρμαν λεει στον τυπο:

-Κοιτα να δεις, εισαι καλο παλληκαρι και γι'αυτο ανεχτικα τις βλακειες της μαιμους σου. Αλλα αυτη το παρακανε. Δεν μπορω να κρατησω το μαγαζι με την μαιμου να κανει τετοιες αηδιες.
-Το ξερω, του αποκρινεται ο τυπακος. Κι εμενα με αηδιαζει, αλλα απο τοτε που εφαγε την μπαλα του μπιλιαρδου, οτι προκειται να φαει το δοκιμαζει πρωτα να δει αν χωραει και να βγει...

Αποσυνδεδεμένος agian

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 664
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1283 στις: Σεπτέμβριος 09, 2008, 10:06 »
Δύο φίλες είχαν 'νύχτα γυναικών' και βγήκαν έξω για διασκέδαση.
Και οι δύο ήταν πολύ πιστές και αγαπούσαν τους συζύγους τους, αλλά φάνηκαν
υπέρ ενθουσιασμένες με τα Bacardi και τα σφηνάκια.
 Απίστευτα πιωμένες και περπατώντας για το σπίτι, ένοιωσαν την ανάγκη να κατουρήσουν, έτσι, σταμάτησαν χωρίς να το καταλάβουν λόγω σκοταδιού, σ' ένα νεκροταφείο.
 Η μια τους δεν είχε τίποτα μαζί της να σκουπιστεί μετά, κι έτσι σκέφτηκε ότι θα έβγαζε
το εσώρουχό της και θα το χρησιμοποιούσε.
Η φίλης της όμως φορούσε ένα πιο ακριβό εσώρουχο και δεν θέλησε να το καταστρέψει. Αλλά βρέθηκε αρκετά τυχερή, γιατί, μόλις κάθισε δίπλα σε έναν τάφο που είχε ένα στεφάνι, πάνω του είχε και μια κορδέλα, κι έτσι αποφάσισε να  σκουπιστεί με αυτήν.Αφού έκαναν τα κορίτσια την ανάγκη τους, προχώρησαν να πάνε στο σπίτι.
Την επόμενη ημέρα ένας από τους συζύγους των γυναικών ανησύχησε για το ότι η γλυκιά και αθώα σύζυγός του ήταν ακόμα στο κρεβάτι άρρωστη από το  μεθύσι, έτσι τηλεφώνησε στον άλλο σύζυγο λέγοντας: -'Αυτές οι νύχτες των γυναικών πρέπει να σταματήσουν! Αρχίζω να υποψιάζομαι το χειρότερο... Η σύζυγός μου ήρθε σπίτι τύφλα, και το χειρότερο; χωρίς εσώρουχο!!' -'Αυτό δεν είναι τίποτα,' είπε ο άλλος σύζυγος, 'Η δικιά μου επέστρεψε με  μια κορδέλα κολλημένη στον πισινό της όπου έγραφε......

'Από όλους τους συναδέλφους στο σταθμό της πυροσβεστικής Καλαμαριάς. Δεν θα σε ξεχάσουμε ποτέ.'

 
Η πρώτη σκέψη είναι η καλύτερη. Η δεύτερη είναι η πιο φρόνιμη...

Αποσυνδεδεμένος filippos_kos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1273
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1284 στις: Σεπτέμβριος 15, 2008, 14:55 »
Στον κόσμο των σχέσεων ισχύει ένας και μοναδικός κανόνας:
Κάνε τη γυναίκα ευτυχισμένη!
Κάνεις κάτι που της αρέσει, σου δίνει πόντους. Κάνεις κάτι που δεν της αρέσει, σου αφαιρεί πόντους.
Δεν παίρνεις πόντους για κάτι που είναι αναμενόμενο. Λυπάμαι, έτσι είναι τα πράγματα.
Ακολουθεί ενδεικτικός κατάλογος...

*Απλά καθήκοντα:

Στρώνεις το κρεβάτι (+1)
Στρώνεις το κρεβάτι αλλά δεν βάζεις τα διακοσμητικά μαξιλάρια (0)
Πετάς το κάλυμμα του κρεβατιού πάνω στα άστρωτα σεντόνια (-1)
Αφήνεις το κάθισμα της λεκάνης όρθιο (-5)
Αλλάζεις το χαρτί υγείας όταν τελειώσει (0)
Όταν τελειώσει το χαρτί υγείας χρησιμοποιείς χαρτομάντιλα (-1)
Όταν τελειώνουν τα χαρτομάντιλα χρησιμοποιείς την άλλη τουαλέτα (-5)
Πας έξω να της αγοράσεις λεπτές σερβιέτες με φτερά (+5)
Και χιονίζει (+8)
Αλλά γυρίζεις πίσω με μπύρες (-5)
Ελέγχεις έναν ύποπτο θόρυβο την νύχτα (0)
Ελέγχεις έναν ύποπτο θόρυβο την νύχτα και δεν είναι τίποτα (0)
Ελέγχεις έναν ύποπτο θόρυβο την νύχτα και είναι κάτι (+5)
Που το εξουδετερώνεις χτυπώντας το με το ψαλίδι (+10)  013aa_
Είναι το γατάκι της (-50)  _ac39>

*Κοινωνικές συναναστροφές:
Μένεις μαζί της σε όλη τη διάρκεια του πάρτυ (0)
Μένεις μαζί της για λίγο και μετά πας και μιλάς με κολλητάρι από το πανεπιστήμιο που τα πίνατε μαζί (-2)
Και λέγεται Κατερίνα (-4)
Η Κατερίνα είναι χορεύτρια (-6)
Η Κατερίνα έχει βάλει σιλικόνη (-80)  >7298<

*Τα γενέθλιά της:
Την βγάζεις έξω για δείπνο (0)
Την βγάζεις έξω για δείπνο και δεν είναι μαγαζί που έχει SuperSport (+1)
Καλά, είναι μαγαζί που έχει SuperSport (-2)
Και είναι βραδιά προσφοράς (-3)
Είναι μαγαζί που έχει SuperSport, είναι βραδιά προσφοράς και το πρόσωπό σου είναι βαμμένο στα χρώματα της ομάδας σου (-10)  <flag-greece

*Βραδυνή έξοδος:
Την πας σινεμά (+2)
Την πας σινεμά σε ταινία που της αρέσει (+4)
Την πας σινεμά σε ταινία που τη σιχαίνεσαι (+6)
Την πας σινεμά σε ταινία που τη λατρεύεις (-2)
Έχει τίτλο "Φονικός Μπάτσος 3" (-3)
Και δείχνει σάιμποργκς που τρώνε ανθρώπους (-9)
Και είπες ψέματα ότι ήταν ευρωπαϊκός κινηματογράφος με θέμα τα ορφανά (-15)

*Η φυσική σου κατάσταση:
Αναπτύσσεις εμφανή μπάκα και γυμνάζεσαι για να την ξεφορτωθείς (+10)
Αναπτύσσεις εμφανή μπάκα και καταφεύγεις σε φαρδιά τζην και φουσκωτά πουκάμισα (-30)
Αναπτύσσεις εμφανή μπάκα και της λες "Δεν πειράζει, έχεις κι εσύ" (-8000)  87

*Επικοινωνία: (Όταν θέλει να μιλήσει για ένα πρόβλημα)
Ακούς δείχνοντας προβληματισμένος (0)
Ακους για πάνω από 30 λεπτά (+50)
Ακους για πάνω από 30 λεπτά χωρίς να κοιτάξεις την τηλεόραση (+1000)
Καταλαβαίνει ότι αυτό συμβαίνει επειδή σε πήρε ο ύπνος (-2000)

*Κυριακή γιορτή και σχόλη να΄ταν η βδομάδα όλη.....
Πάτε μαζί για μπάνιο (0)
Πάτε μαζί για φαγητό (0)
Πας με την τετρακίνητη παρέα στα κατσάβραχα και αυτή πάει για καφέ με τις φίλες της (-1)
Πας με την τετρακίνητη παρέα στα κατσάβραχα και την παίρνεις μαζί σου και ζαλίζεται από το ταρακούνημα (-300)
Πας με την τετρακίνητη παρέα στα κατσάβραχα και αυτή μένει μέσα για δουλειές (-900)
Πας με την τετρακίνητη παρέα στα κατσάβραχα και σπας το αμάξι και παίρνεις το δικό της για λίγες μέρες (-9999)
Πας με την τετρακίνητη παρέα στα κατσάβραχα και γυρίζεις στο σπίτι τίγκα στην λάσπη χωρίς να βγάλεις τα παπούτσια σου (-250000.99)
Πας με την τετρακίνητη παρέα στα κατσάβραχα και γυρίζεις στο σπίτι τίγκα στην λάσπη και λιώμα από την κούραση 12 η ώρα το βράδυ (-3500000000,99)
Πας με την τετρακίνητη παρέα ταξίδι για αγώνα ή εκδρομή και δεν μπορεί να έρθει (-45000000000000000000000000000,99)



Εμείς παρόλα αυτά τις αγαπάμε και τις λατρεύουμε  >196<


Αποσυνδεδεμένος Denise

  • Jimny
  • Μηνύματα: 965
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1285 στις: Σεπτέμβριος 15, 2008, 15:05 »
Φιλιππάκο, μου αρέσει που σε έχει στρώσει η φιλενάδα μου!!!!! ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha roc2 roc2 roc2 roc2 roc2 roc2 roc2 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87

Επίσης, μου αρέσει που είσαι καλός μαθητής! 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87

Και τέλος μου αρέσει που γίνεσαι και καλός δάσκαλος! προς ομοιοπαθούντες!j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 roc2 roc2 roc2 roc2 roc2
Don't be a couch potato, Live the adventure!

Είμαστε τρελλοί...είμαστε τρελλοί εμείς οι πατρινοί!!

Patrasso, and the brains on the rails!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος maestria

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 937
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1286 στις: Σεπτέμβριος 15, 2008, 15:30 »
Πας με την τετρακίνητη παρέα στα κατσάβραχα και αυτή πάει για καφέ με τις φίλες της (-1)
Πας με την τετρακίνητη παρέα στα κατσάβραχα και την παίρνεις μαζί σου και ζαλίζεται από το ταρακούνημα (-300)
Πας με την τετρακίνητη παρέα στα κατσάβραχα και αυτή μένει μέσα για δουλειές (-900)
Πας με την τετρακίνητη παρέα στα κατσάβραχα και σπας το αμάξι και παίρνεις το δικό της για λίγες μέρες (-9999)
Πας με την τετρακίνητη παρέα στα κατσάβραχα και γυρίζεις στο σπίτι τίγκα στην λάσπη χωρίς να βγάλεις τα παπούτσια σου (-250000.99)
Πας με την τετρακίνητη παρέα στα κατσάβραχα και γυρίζεις στο σπίτι τίγκα στην λάσπη και λιώμα από την κούραση 12 η ώρα το βράδυ (-3500000000,99)
Πας με την τετρακίνητη παρέα ταξίδι για αγώνα ή εκδρομή και δεν μπορεί να έρθει (-45000000000000000000000000000,99)


Aααα εδώ Φιλιππάκο θα τα χαλάσουμε... έχουμε περπατήσει και ποτάμια για να βεβαιωθούμε για το βάθος τους...

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1287 στις: Σεπτέμβριος 15, 2008, 15:42 »
Φιλιπάκο, επειδή είσαι νέος, χρειάζεσαι φροντηστήριο στα μαθηματικά.

Πρώτο μάθημα : Αλλαγή προσήμου - Τι είναι αυτό και πως γίνεται
Δεύτερο μάθημα : Πολιτική (Είναι προαπαιτούμενο για το 3ο μάθημα)
Τρίτο μάθημα : MS PowerPoint - Πως να παρουσιάζεις αυτό που θες με τον 'σωστό' τρόπο
Τέταρτο μάθημα : Πρώτες βοήθειες - (Θα μας χρειαστεί έτσι και πάρουν μυρωδιά οι γυναίκες μας τι βλακείες λέμε...)  0_21



Αποσυνδεδεμένος filippos_kos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1273
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1288 στις: Σεπτέμβριος 15, 2008, 15:45 »
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 >8537< >8537< >8537< >8537< >8537< >8537< >8537< >8537< >8537< >8537< >8537<
Ξέχασα να πω ότι εξαιρούνται οι παρούσες και η δικιά μου.  0_21 0_21 0_21
Θα τρέξει και σε trial βεβαίως βεβαίως  a105 cl yah a105 cl yah  a105
Για κοιτάξτε και αυτό: http://www.4wd-hellas.gr/forum/viewtopic.php?t=535
Ψήνεστε ψήνεστε?
 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 roc2 roc2 roc2 roc2 roc2


Αποσυνδεδεμένος Denise

  • Jimny
  • Μηνύματα: 965
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΑΝΕΚΔΟΤΑ !!!!!!!!!
« Απάντηση #1289 στις: Σεπτέμβριος 15, 2008, 15:51 »
Φιλιπάκο, επειδή είσαι νέος, χρειάζεσαι φροντηστήριο στα μαθηματικά.

Πρώτο μάθημα : Αλλαγή προσήμου - Τι είναι αυτό και πως γίνεται
Δεύτερο μάθημα : Πολιτική (Είναι προαπαιτούμενο για το 3ο μάθημα)
Τρίτο μάθημα : MS PowerPoint - Πως να παρουσιάζεις αυτό που θες με τον 'σωστό' τρόπο
Τέταρτο μάθημα : Πρώτες βοήθειες - (Θα μας χρειαστεί έτσι και πάρουν μυρωδιά οι γυναίκες μας τι βλακείες λέμε...)  0_21





Γράψε, τώρα που μπορείς και θα τα πούμε στο σπίτι! 87 87 87 87 87 87 87 87 87
Don't be a couch potato, Live the adventure!

Είμαστε τρελλοί...είμαστε τρελλοί εμείς οι πατρινοί!!

Patrasso, and the brains on the rails!!!!!!