Αποστολέας Θέμα: Παρελκομενα απο: 3η ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ & ΓΕΝΕΘΛΙΑ του JIMNYCLUB.com !!!  (Αναγνώστηκε 2328 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA


         H   E   L   P   !!!


καλημέρα Κανάς εθελοντής για να ανεβάσει την tsoula στην λίμνη πλαστήρα? ? ?

σκεπτόμαστε για την παρασκευή μετά της 7 το απόγευμα




ΕΜΕΙΣ ΕΜΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 24, 2008, 20:54 από NickSi »
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος Denise

  • Jimny
  • Μηνύματα: 965
  • Φύλο: Γυναίκα
Από που θα την πάρεις ρε ΜΙχάλη; Από το Πολύκαστρο; ha ha ha ha
Don't be a couch potato, Live the adventure!

Είμαστε τρελλοί...είμαστε τρελλοί εμείς οι πατρινοί!!

Patrasso, and the brains on the rails!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ πρότεινα σήμερα το πρωί να πάει η tsoula Θεσ/νίκη με το αεροπλάνο, να πάρει τον ηλεκτρικό να πάει στο ΚΤΕΛ, απο κει να πάρει το Λεωφωρείο για ΚΙΛΚΙΣ, από κει να πάρει τον προαστειακό για Πολύκαστρο. Από τη στάση, ταξί για το σπίτι του camelg4. Σε μια ευρωπαική χώρα, αυτό θα χρειάζονταν περίπου 2 ώρες. Στην Ελλάδα, ......... αστο tsoula, πήγαινε με τα πόδια καλύτερα κατ' ευθείαν στη λίμνη, πιο γρήγορα θα πας...... θα σε περιμένει εκεί ο J-Land.....   

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ πρότεινα σήμερα το πρωί να πάει η tsoula Θεσ/νίκη με το αεροπλάνο, να πάρει τον ηλεκτρικό να πάει στο ΚΤΕΛ, απο κει να πάρει το Λεωφωρείο για ΚΙΛΚΙΣ, από κει να πάρει τον προαστειακό για Πολύκαστρο. Από τη στάση, ταξί για το σπίτι του camelg4. Σε μια ευρωπαική χώρα, αυτό θα χρειάζονταν περίπου 2 ώρες. Στην Ελλάδα, ......... αστο tsoula, πήγαινε με τα πόδια καλύτερα κατ' ευθείαν στη λίμνη, πιο γρήγορα θα πας...... θα σε περιμένει εκεί ο J-Land.....   


Δεν εχουμε ηλεκτρικο καρντια μου,μονο ΟΑΣΘ  lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ πρότεινα σήμερα το πρωί να πάει η tsoula Θεσ/νίκη με το αεροπλάνο, να πάρει τον ηλεκτρικό να πάει στο ΚΤΕΛ, απο κει να πάρει το Λεωφωρείο για ΚΙΛΚΙΣ, από κει να πάρει τον προαστειακό για Πολύκαστρο. Από τη στάση, ταξί για το σπίτι του camelg4. Σε μια ευρωπαική χώρα, αυτό θα χρειάζονταν περίπου 2 ώρες. Στην Ελλάδα, ......... αστο tsoula, πήγαινε με τα πόδια καλύτερα κατ' ευθείαν στη λίμνη, πιο γρήγορα θα πας...... θα σε περιμένει εκεί ο J-Land.....   


Δεν εχουμε ηλεκτρικο καρντια μου,μονο ΟΑΣΘ  lol lol lol

Γιατί ? έχετε όλα τα άλλα?
 ha ha ha ha ha 

(οχι οτι έχουμε εμείς...... λέμε οτι έχουμε...... τωρα αν δουλεύουν σωστά άλλη υπόθεση)

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας





                        1   και σημερα μονο...  yah yah yah





« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 06, 2008, 01:38 από Στα διαλα... Ζηκου κι Ζηκου... »
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος fanellaki

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
kalispera k apo mena!mipws lew mipws akouei o camel??
Η θεωρια καταρρεει οσοι εχουν SAMURAI και κοιλια και τρων κουλια ειναι ΩΡΑΙΟΙ

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
καλως ηρθες ρε φιλε
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
αλλα γραφε στην σωστη ενοτητα και με ελληνικα μικρα
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος fanellaki

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
τώρα μαθαίνω να παίζω με το pc γιατι με τις λασπες οπως θα είδες ειμαι απαιχτος yah
Η θεωρια καταρρεει οσοι εχουν SAMURAI και κοιλια και τρων κουλια ειναι ΩΡΑΙΟΙ