Αποστολέας Θέμα: Πωλείτε Jimny 7/2003  (Αναγνώστηκε 3379 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Πωλείτε Jimny 7/2003
« στις: Ιούλιος 20, 2007, 10:44 »
Όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν και έτσι μετά από 4 χρόνια συμβίωσης με το Jimny μου αναγκάζομαι να το πουλήσω, γιατί τα δεδομένα πλέον άλλαξαν και έχω ανάγκη από μεγαλύτερο αυτοκίνητο και δυστυχώς τα οικονομικά μου δεν μου επιτρέπουν την κατοχή δεύτερου αυτοκινήτου.
Το Sedici έχει ήδη παρραγγελθεί και έτσι μέσα σε 2 βδομάδες θα πρέπει να έχω πουλήσει το Jimny.
Έχουμε και λέμε:
Ημ/νια πρώτης άδειας: 7/2003
Χλμ.: 59.000
Βασικός εξοπλισμός (υδραυλικό τιμόνι, ηλ. παραθυρα, ηλ. καθρέπτες, immobiliser, aircondition, ζάντες αλουμινίου κλπ)
Προσθετος εξοπλισμός: προβολείς, συναγερμός, radio cd mp3 Pioneer, ηχεία μπροστά και πίσω, ανεμοθραύστες airvit, λασπωτήρες (μόνο μπροστά), προστατευτικό transfer, ελαστικά 215/75/15 ΑΤ Bridgestone, ελατήρια MAD +3cm, αμορτισέρ MONROE (ελαστικά και αναρτήσεις 1,5 έτους αλλά σε άψογη κατάσταση) και επιπλέον συναγερμός με δορυφορικό εντοπισμό θέσης GSM/GPS που με SMS μπορείς να δεις που βρίσκετε το όχημα, να το ακινητοποιήσεις, να σε καλέσει τηλεφωνικά αν παραβιαστεί κλπ, αξίας 600 ευρώ. Αυτός έχει εγκατασταθεί πρόχειρα λόγω χρόνου και δεν έχω εκμεταλευτεί όλες τις δυνατότητές του παρά μόνο σαν εντοπισμό θέσης, αλλά μπορεί να δουλέψει ταυτόχρονα με τον ήδη εγκατεστημένο συναγερμό, ή ανεξάρτητα.
Επίσης αλυσίδες χιονιού αχρησιμοποίητες, ιμάντας κλπ.
Όλα τα service του μέχρι την τριετία στην αντιπροσωπεία και τον τελευταίο χρόνο σε ανεξάρτητο συνεργείο καλού φίλου μηχανικού, όπου έγινε και ο τελευταίος σχολαστικός έλεγχος πριν 20 μέρες σε όλα τα μηχανικά μέρη και είναι άψογο.
Φυσικά κάθε έλεγχος δεκτός, όπως δοκιμή κλπ.
Ατρακάριστο, ούτε καν επαφή με άλλο αυτοκίνητο και τα μόνα που έχει είναι κάποιες μικρές γρατσουνιές από κλαδιά και κάποιες άλλες πιο βαθιές από άλλα αυτοκίνητα σε παρκάρισμα κλπ, αλλά όχι βουλιάγματα κλπ.
Επίσης έχει ένα μικρό ράγισμα το παρπριζ στη βάση του το οποίο δεν έχω αλλάξει γιατί δεν θεωρείτε σημαντικό, αλλά είναι στην ασφάλεια και αν θέλει ο αγοραστής το αλλάζουμε άμεσα.
Δώρο αυτοκόλητα jimnyclub.com  cl
Τιμή 11.000 μετρητά.
Τηλ. 6947307791, Γιώργος.
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Πωλείτε Jimny 7/2003
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 20, 2007, 13:07 »
πως θα αντεξεις τη συνεχεια με ενα fiat? αχ βαχ... lol παλι θα σε τραβαμε... lol

δε θελουμε το αυτοκολλητο δωρο.. θα βαλουμε δικο μας που θα λεει οτι ο πρωην κατοχος πηρε fiat... με το κινητο σου πανω... lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πωλείτε Jimny 7/2003
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 20, 2007, 14:21 »
Τι να κάνω βρε Γιώργο που ο Σφακιανάκης έχει για το SX4 6 μήνες παράδωση και 8% επιτόκιο και η FIAT 8 μέρες και 0%?
Ας πρόσεχε! Οπότε θα πάρω το αδερφάκι του  0_21
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πωλείτε Jimny 7/2003
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 02, 2007, 19:15 »
update
Δεν έγραψα ότι έχει και φίλτρο ΚΝ εδώ και 8 μήνες
Νέα τιμή 10.500 πάντα μετρητά!
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Πωλείτε Jimny 7/2003
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 02, 2007, 22:24 »
Τι να κάνω βρε Γιώργο που ο Σφακιανάκης έχει για το SX4 6 μήνες παράδωση και 8% επιτόκιο και η FIAT 8 μέρες και 0%?
Ας πρόσεχε! Οπότε θα πάρω το αδερφάκι του  0_21

6 μηνες... ? δεν πανε καλα....
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος koyote

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2
Απ: Πωλείτε Jimny 7/2003
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 31, 2007, 22:43 »
καλησπέρα
Ψάχνω για ένα Jimny αλλά δεν μπορώ να δώσω πάνω από 10000?. Αν μπορείς να το κατεβάσεις, είμαι από Βόλο και έχω κανά δυο προσφορές ακόμη να κοιτάξω. Στείλε e-mail      cribouk@otenet.gr

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πωλείτε Jimny 7/2003
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 03, 2007, 20:06 »
Λόγω του ότι είπα στον φίλο koyote τιμή 10.000, η τιμή αυτή ισχύει για όλους. Φυσικά πιο κάτω δεν πάει, γιατί 9.500 το παίρνουν για ανταλλαγή και μαζί με κάποια δώρα μαζεύετε το δεκαχίλιαρο, οπότε δεν με συμφέρει να το δώσω σε ιδιώτη κάτω από 10.000.
Φυσικά στην ανταλλαγή δεν θα δώσω radio CD, συναγερμό κλπ.
Μαζί με τα παραπάνω που γράφω και άλλα 2 δώρα, CB Intek 40 καναλιών μαζί με μαγνητική κεραία.
Μια διόρθωση μόνο, τα χιλιόμετρα είναι πλέον στα 60.500. Κάποια άλλη αλλαγή σε αυτά που γράφω πιο πάνω δεν υπάρχει.
H αγγελία ισχύει μέχρι το τέλος της βδομάδας, γιατί την Δευτέρα θα το δώσω για ανταλλαγή.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 03, 2007, 20:08 από GiwrgosTH »
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πωλείτε Jimny 7/2003
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 06, 2007, 09:56 »
Ας κλειδωθεί  >locked, έγινε Grande Punto T-Jet  yah  yah  yah
Καλά, καλά, μη βαράτε, ξέρω τώρα εσείς θα πηγαίνετε παντού και εγώ θα πηγαίνω απλά γρήγορα, αλλά τι να κάνουμε?  ha  >ilov2<
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Πωλείτε Jimny 7/2003
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 06, 2007, 10:03 »
Δε πειραζει φιλαρακο...  καλοταξιδο να ειναι και το καινουριο....   ;)


Στο κλεινουμε το θεμα...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...