Εκδηλώσεις αλά..... .COM > Βόλτες / Συναντήσεις

Αυριο Βραδυ Χιονοβολτα

<< < (2/6) > >>

NickSi:
Μεσα με 1000!

1) Σηφημαν
2) bloom
3) stsoft
4) Νicksi

jimnyblue:
Ναι, για Παρασκευη ειναι Σταυρο. 

Σημερα πηρα το αμαξι απο το μαστορα    j12
Ενας ρωσος κατασκοπος μου ειπε οτι εχει πολυ παγο στο δρομο και υπαρχει και μπλοκο χαμηλα (πρεπει να εχουμε αλυσιδες)


jimnyman:
Δεν εχω αλυσίδες.

Maverick:
Παίδες χτές το βράδυ ανεβήκαμε 2 αυτοκίνητα απο Αυλώνα προς Πάρνηθα (εγώ δυστυχώς ήμουν συνοδηγός) και με χιονόπτωση καταφέραμε να φτάσουμε λίγα χιλιόμετρα πριν την διασταύρωση (πάρνηθα - χασιά - αυλώνα)...Το χιόνι ήταν ολόφρεσκο αλλά μετά την παδική χαρά (Σήφη το σημείο που είχαμε φτιάξει χιονάνθρωπο πέρσι) τα διαφορικά μας χώθηκαν για τα καλά. Απο πάρνηθα νομίζω ότι θα είνια πολύ πιο δύσκολο και αν θυμηθώ τα περσινά που δεν ήταν εφικτό να περάσουμε ούτε την ανηφόρα στο κυκλάμινο τότε πιστεύω ότι είναι καλύτερα να κάνουμε μία προσπάθεια απο αυλώνα. Οι αλυσίδες είναι υποχρεωτικές (εμείς με την βοήθεια τους καταφέραμε να γυρίσουμε τα αυτοκίνητα) και χέρια για σπρώξιμο... t4

Επειδή το τουτού μου είναι ακόμα εκτός....αν δεν προλάβω να το φτιάξω σήμερα υπάρχει κάποιος καλοθελητής να με πάρει για συνοδηγό...? (Αν δεν προλάβω να το φτιάξω λέμε) bhe
Υ.Γ. Είμαι και πολύ καλός με το φτυάρι ε!

NickSi:
Απο εμενα ΑΚΥΡΟ για σημερα... Δεν εχω καποιον να μεινει στο μαγαζι, Γ@ΜΩ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΟΥ ^&*%^&#$#%$ bhe bhe bhe !!!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση