Αποστολέας Θέμα: JIMNY ANOIXTO H' ΚΛΕΙΣΤΟ????  (Αναγνώστηκε 4960 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος seaman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 20
Απ: JIMNY ANOIXTO H' ΚΛΕΙΣΤΟ????
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 20, 2007, 21:29 »
Σαφώς ο ποιοτικός έλεγχος του Ισπανού υπολείπεται του Ιάπωνα κατά πολύ σε σημείο που να μην δικαιολογείται για όχημα με την συγκεκριμένη τιμή.
Γείτονάς μου έχει Cabrio 1.3 16V OHC G13BB κινητήρα. Τα πίσω πλαστικά κάτω από
τα μικρά παράθυρα έχουν ραγίσει σε διάφορα σημεία χωρίς να χτυπηθούν. Ο μηχανισμός στην ζώνη ασφαλείας συνοδηγού αλλάχθηκε στα 10.000χλμ εφόσον κόλλησε.
Τα μπροστινά αμορτισέρ αλλάχθηκαν στα 6000χλμ διότι “πέταξαν” λάδια..
 Το ταμπλό τρίζει αφάνταστα σε διάφορα σημεία. . Επίσης ακούγονται διάφοροι τριγμοί από την ανάρτηση. Οι ταχύτητες μετά τα 20.000χλμ άρχισαν να κουμπώνουν πολύ δύσκολα χωρίς προφανή λόγο εφόσον στα service δεν μπορεί να βρεθεί κάποιο πρόβλημα.. Δεν έχει πατήσει χώμα ποτέ.

δλδ να παμε να αυτοκτονησουμε οσοι εχουμε jimny made in spain? bhe _16135>

Αποσυνδεδεμένος Michalis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 620
  • Φύλο: Άντρας
Απ: JIMNY ANOIXTO H' ΚΛΕΙΣΤΟ????
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 21, 2007, 00:39 »
Σαφώς ο ποιοτικός έλεγχος του Ισπανού υπολείπεται του Ιάπωνα κατά πολύ σε σημείο που να μην δικαιολογείται για όχημα με την συγκεκριμένη τιμή.
Γείτονάς μου έχει Cabrio 1.3 16V OHC G13BB κινητήρα. Τα πίσω πλαστικά κάτω από
τα μικρά παράθυρα έχουν ραγίσει σε διάφορα σημεία χωρίς να χτυπηθούν. Ο μηχανισμός στην ζώνη ασφαλείας συνοδηγού αλλάχθηκε στα 10.000χλμ εφόσον κόλλησε.
Τα μπροστινά αμορτισέρ αλλάχθηκαν στα 6000χλμ διότι “πέταξαν” λάδια..
 Το ταμπλό τρίζει αφάνταστα σε διάφορα σημεία. . Επίσης ακούγονται διάφοροι τριγμοί από την ανάρτηση. Οι ταχύτητες μετά τα 20.000χλμ άρχισαν να κουμπώνουν πολύ δύσκολα χωρίς προφανή λόγο εφόσον στα service δεν μπορεί να βρεθεί κάποιο πρόβλημα.. Δεν έχει πατήσει χώμα ποτέ.

δλδ να παμε να αυτοκτονησουμε οσοι εχουμε jimny made in spain? bhe _16135>

Απλά παραθέτω τον προβληματισμό μου γιατί τα λεφτά που δίνουμε δεν και είναι λίγα  8)
Respect a man's car and he will respect you