Αποστολέας Θέμα: Πρώτο service...  (Αναγνώστηκε 5173 φορές)

0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Πρώτο service...
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 13, 2007, 21:24 »
jimnyblack οταν εννοεις ιμαντες, ποιους ακριβως?

Ιμάντα δυναμό και air condition

υδραυλικού;
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος pavlina

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
  • camerawoman
Απ: Πρώτο service...
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 15, 2007, 22:30 »
jimnyblack οταν εννοεις ιμαντες, ποιους ακριβως?

Ιμάντα δυναμό και air condition

υδραυλικού;

 ??? δεν ξέρω,σου διάβασα απο την απόδειξη 87
Home is where the heart is...

http://www.youtube.com/watch?v=n07SZbgnwd8

Αποσυνδεδεμένος Vassiliki

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 59
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πρώτο service...
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 16, 2007, 17:19 »
Κοίτα, είμαι  ξανθιά αλλα μόνο στο χρώμα των μαλλιών. Μου άλλαξαν σασμαν,μου ειπαν οτι το κανονικό σέρβις χωρίς τις αλλες φθορές θα στοίχιζε 230 ευρώ. Επίσης μου έκαναν έκπτωση 10%,ίσως γιατί πήγα εκεί πρώτη φορά. Το σασμαν στοίχισε όλο μαζί 390 ευρώ. ΜΟυ ειπαν οτι κανονικά θα άντεχε κι άλλα λίγα χιλιόμετρα, αλλα με τη χρήση εκτός δρόμου είχε πάρει πολλα νερά,χώματα κλπ και ήθελε αλλαγή. Εξάλλου το καταλάβαινα,δεν πατιόταν με τιποτα ο συμπλέκτης.

Περί αυτής της τιμής μου είπαν και εμένα την προηγούμενη εβδομάδα καθότι και ο δικός μου συμπλέκτης είναι "πέτρα". Βασικά εγώ για το μοχλουδάκι της όπισθεν πήγα, έκατσα για αλλαγή λαδιού και φίλτρου και κόντεψα να φύγω με τα παραπάνω.
Ερώτηση: Επειδή από την εγγύηση βγαίνει σε 10 περίπου μέρες, έχετε να προτείνετε τίποτα που να μπορώ να περάσω με την εγγύηση (free of charge όπως ο μοχλός) πριν πάω για μαλλί σασμάν, ντίζας κλπ κλπ?
Λέω εγώ τώρα.... >:D

aka Rubber Duck

Αποσυνδεδεμένος jimnyjump

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 258
Απ: Πρώτο service...
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 16, 2007, 17:27 »
Πωπω..γεμίσαμε ξανθιές... ;D
me gusta la montana...

Αποσυνδεδεμένος apla

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πρώτο service...
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 16, 2007, 17:44 »
Κοίτα, είμαι  ξανθιά αλλα μόνο στο χρώμα των μαλλιών. Μου άλλαξαν σασμαν,μου ειπαν οτι το κανονικό σέρβις χωρίς τις αλλες φθορές θα στοίχιζε 230 ευρώ. Επίσης μου έκαναν έκπτωση 10%,ίσως γιατί πήγα εκεί πρώτη φορά. Το σασμαν στοίχισε όλο μαζί 390 ευρώ. ΜΟυ ειπαν οτι κανονικά θα άντεχε κι άλλα λίγα χιλιόμετρα, αλλα με τη χρήση εκτός δρόμου είχε πάρει πολλα νερά,χώματα κλπ και ήθελε αλλαγή. Εξάλλου το καταλάβαινα,δεν πατιόταν με τιποτα ο συμπλέκτης.

Περί αυτής της τιμής μου είπαν και εμένα την προηγούμενη εβδομάδα καθότι και ο δικός μου συμπλέκτης είναι "πέτρα". Βασικά εγώ για το μοχλουδάκι της όπισθεν πήγα, έκατσα για αλλαγή λαδιού και φίλτρου και κόντεψα να φύγω με τα παραπάνω.
Ερώτηση: Επειδή από την εγγύηση βγαίνει σε 10 περίπου μέρες, έχετε να προτείνετε τίποτα που να μπορώ να περάσω με την εγγύηση (free of charge όπως ο μοχλός) πριν πάω για μαλλί σασμάν, ντίζας κλπ κλπ?
Λέω εγώ τώρα.... >:D



Το σασμάν ΜΑΛΛΟΝ μπορείς να το πάρεις free of charge αλλα για δίσκο πλατο, φρένα(τακακια κ δισκους)και γενικά για τα υλικά τριβής  η εγγύηση  ειναι μέχρι 30.000km!

Βεβαια αν τους πεις να αλλάξεις το σασμάν στα πλαίσια της εγγυησης θα σου πουν το εξής: ΜΑ ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΑΝ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΔΙΣΚΟ ΠΛΑΤΟ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΕΛΕΙΑ!!Αν το πας όμως εκτος εγγυησης θα σου πουν: ΑΜΕΣΩς ΑΛΛΑΓΗ ΘΕΛΕΙ ΠΕΤΑΜΑ! roc2 a105 j12 0_21 yah 87 lol