Αποστολέας Θέμα: Για δεύτερο?  (Αναγνώστηκε 4727 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Για δεύτερο?
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 14, 2007, 14:35 »
Εγώ φοράω πέλμα τύπου Sahara, αναγομωμένα, σε διάσταση 195/80/15, και είμαι ψηλωμένος + 3,5 χωρίς κανένα πρόβλημα...

Το λάστιχο είναι αποτελεσματικό στη λάσπη και στα δύσκολα εδάφη, ενώ ανταποκρίνεται ικανοποιητικά και στο δρόμο και στο βρεγμένο, επειδή είναι μαλακή γόμα.

Τρώγονται σχετικά γρήγορα όμως, λόγω μαλακής γόμας...

ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ !
I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Απ: Για δεύτερο?
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 14, 2007, 16:26 »
Με τα Malatesta Kaiman έχω μείνει άφωνος τόσο με την επίδοσή τους εκτός δρόμου (όπου είναι αναμενώμενο λίγο-πολύ), όσο και στην άσφαλτο σε όλες τις συνθήκες (στεγνό, βρεγμένο, γλίτσα, πάγο) σε 195R15 (69 εκ. διάμετρο)...
 


Αντώνη, τα Kaiman από θόρυβο πως είναι (στην άσφαλτο) σε σχέση με άλλα mud (πχ. Fedima Extreme) ?

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Για δεύτερο?
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 14, 2007, 19:03 »
απο επιδοσεις ναι εχασα και σε ταχυτητα αλλα αυξηθηκε και η καταναλωση αλλα κερδισα στο χωμα και ανεση και ευκολια στο λασπωμενο τεραιν

Ασε που ειναι και πολυ καλο & σταθερο σε... υποβρυχια χρηση!!!  ha  87 lol lol lol

ναι ναι στο βυθο εχουνε οντως καλη....... προσφυση 87 87 87 87 87 lol lol lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Για δεύτερο?
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 14, 2007, 20:09 »
Αντώνη, τα Kaiman από θόρυβο πως είναι (στην άσφαλτο) σε σχέση με άλλα mud (πχ. Fedima Extreme) ?
Σταύρο κάνουν πολύ θόρυβο, φαντάσου ότι όταν είχα τα Marix Puma (πέλμα Fedima extreme) νόμιζα ότι δεν τα άκουγα καθόλου μετά από τα Kaiman αλλά μπρος στα κάλλη τι 'ναι ο πόνος... yah yah j12 j12 roc2 roc2 roc2
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Απ: Για δεύτερο?
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 15, 2007, 11:56 »
Αντώνη, τα Kaiman από θόρυβο πως είναι (στην άσφαλτο) σε σχέση με άλλα mud (πχ. Fedima Extreme) ?
Σταύρο κάνουν πολύ θόρυβο, φαντάσου ότι όταν είχα τα Marix Puma (πέλμα Fedima extreme) νόμιζα ότι δεν τα άκουγα καθόλου μετά από τα Kaiman αλλά μπρος στα κάλλη τι 'ναι ο πόνος... yah yah j12 j12 roc2 roc2 roc2

Αυτό πίστευα και εγώ αλλά αν είναι όντως τόσο καλά ..............

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Για δεύτερο?
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 15, 2007, 13:32 »
Αυτό πίστευα και εγώ αλλά αν είναι όντως τόσο καλά ..............
Είναι, είναι... _supr>
B.R.A.T. President
www.brat.gr