Αποστολέας Θέμα: Χριστούγεννα στην Κερκίνη...  (Αναγνώστηκε 4700 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« στις: Δεκέμβριος 28, 2006, 01:00 »
Αν και εγω θα προτεινα, να τη πηγαινατε μια μονοημερη στη Κερκινη, ετσι... για να τα δει ολα τα ομορφα, κατευθειαν!!! 

Χρόνια Πολλά!!!  >Xmas005< >xmaseep< >Xmas011<

Κερκίνη ?? Σίγουρα ?? Χθες, πολύ αργά το βράδυ επιστρέψαμε απο Κερκίνη... (θα καταλάβετε γιατί...)

Δείτε μερικές... βρεγμένες απο 'κεί !!! http://www.jimnyclub.com/gallery/main.php?g2_itemId=15526

.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 28, 2006, 01:06 »
 _155>

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 28, 2006, 01:07 »
Αν και εγω θα προτεινα, να τη πηγαινατε μια μονοημερη στη Κερκινη, ετσι... για να τα δει ολα τα ομορφα, κατευθειαν!!! 

Χρόνια Πολλά!!!  >Xmas005< >xmaseep< >Xmas011<

Κερκίνη ?? Σίγουρα ?? Χθες, πολύ αργά το βράδυ επιστρέψαμε απο Κερκίνη... (θα καταλάβετε γιατί...)

Δείτε μερικές... βρεγμένες απο 'κεί !!! http://www.jimnyclub.com/gallery/main.php?g2_itemId=15526



Ρε τι τα κάνατε? υποβρύχια?

Αποσυνδεδεμένος achariz

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 66
Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 28, 2006, 09:33 »
Εύγε Teo για το φωτορεπορτάζ αν και δεν είναι ικανο να μεταφέρει το τι είδαμε!
Ειδικά την υποβρύχια βόλτα του sami!  roc2 roc2 roc2

Ήταν πραγματικά πολύ ευχάριστο που βρέθηκα με κάποιους από εσάς επάνω και εντελώς τυχαία και γνωριστίκαμε από κοντά! Ελπίζω την άλλη φορά να είμαι απαλαγμένος από τις "κακές" για τις λάσπες παρέες και να αλωνίσουμε περισσότερο!  yah yah yah

Χάρηκα πάντως πραγματικά γιατί για άλλη μια φορά ένιωσα τι θα πεί Βορράς και φιλοξενία!

Δεν χρειάζεται να πω δε το πόσο ξενερωμένος είμαι από το πρωϊ που ξαφνικά βρέθηκα να οδηγάω στην παραλιακή για Πειραιά!  bhe bhe bhe

Τι να γίνει....
Ελπίζω να ξανανταμώσουμε σύντομα στην όμορφη Κερκίνη....  ;D


Υ.Γ. Που 'σαι ρε savvoul?  ;)  :D :D :D



Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 28, 2006, 11:03 »
Όσων αφορά την Κερκίνη όντως ένα από τα πιο ωραία μέρη που έχω πάει.Η παρέα πάρα πολύ καλή και όπωτε χρειάστηκε υπήρχε πολύ καλή συνεργασία.
Τον ΤΕΟ-Δώρα , Μανώλη(manvast)-Μαρία τους ήξερα και τα λόγια περιτά.Τον Μιχάλη(mich500)-Ζωή που τους γνώρισα καλύτερα μου άφησαν πολύ καλές αναμνήσεις. Ήταν και ο Γρηγόρης(μελλοντικός συνοδηγός του manvast)-Νίκη καταπληκτικά παιδιά και βέβαια έφτασε και ο Μάχος με την Μαρία που ήρθε κ έδεσε το γλυκό.
Η γνωριμία με τον Αλέξη(Achariz) ήτανε πολύ σύντομη και ελπίζω σύντομα να βρεθούμε και να τα πούμε πιο καλά σε μία εκδρομή με το jimnyclub.

« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 28, 2006, 14:59 από savvoul »
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 28, 2006, 17:13 »
Οι ολιγοήμερες Χριστουγενιάτικες διακοπές μας είχαν κανονιστεί απο τον Αύγουστο...

Το μέρος γνωστό... "Οικοπεριηγητής".  Εχει αφήσει πολλούς ερωτευμένους άλλωστε!!! Η αλήθεια είναι πως όποια εποχή και να επισκευτείς, την Κερκίνη και τις γύρω περιοχές, ...μαγεύεσαι!!!

Η παρέα επίσης μαγική... Μιχάλης, Ζωή, Μανώλης, Μαρία, Γρηγόρης, Νίκη και τελευταία στιγμή βρέθηκε ένα δωμάτιο για τον Μάριο και την Ξανθή, όχι όμως στον ίδιο ξενώνα...

Την ημέρα των Χριστουγέννων είχαμε κανονίσει να πάμε να πάρουμε και τον Γιώργο (τον Πόντιο), και να ανέβουμε στην κορυφή του όρους Μπέλλες... Ο Μιχάλης, (όπως ήταν φυσικό) μας πρότεινε, να κόψουμε δρόμο απο τη λίμνη, (για να μην είναι μονότονη η διαδρομή των λίγων χιλιομέτρων), και φυσικά δεχτήκαμε όλοι...

Αφού κάναμε μιά επίσκεψη στη φάρμα του Ανδρέα και είδαμε ξανά τα βουβάλια, κατευθυνθήκαμε μέσα στη λίμνη, που αυτή την εποχή είναι περιορισμένη... Αρχίζει το παιχνίδι και τα βουλιάγματα, ώσπου μας καλούν απο τον ασύρματο κάποια παιδιά που είχαν ξανα-βουλιάξει...

Περπατάμε μέχρι εκεί μεσα στο βούρκο και πιστεύοντας πως ήταν βατός, λέμε στον Μανώλη να έρθει με το δικό του,να τους τραβήξουμε... Στις φωτο βλέπετε το αποτέλεσμα της προσπάθειας...

Συνεχίζουμε απτόητοι το παιχνίδι στη λίμνη και έχοντας βραδυάσει πλέον, κατευθυνόμαστε στον ξενώνα "Ζείδωρον" για φαγητό... Αφού καθήσαμε, μας περίμενε κι άλλη έκπληξη...  Ο γνωστός ανώριμος (και συνάμα κ@λ@φ@ρδος)*...Μάχος μαζί με τη Μαρία, εμφανίζονται ξαφνικά μπροστά μας(ενώ είχαμε ανταλλάξει ευχές κλπ. απο το τηλέφωνο και μας είχε πεί πως δεν μπορούσε να έρθει).

Κάποια στιγμή, όλη η παρέα, παίρνουμε το δρόμο της επιστροφής, για τον Οικοπεριηγητή, οπου ο γνωστός (*) βρίσκει και ...σουίτα μένοντας το βράδυ μαζί μας...

Την επόμενη μέρα το πρωί, ο ...(*) μας πούλησε γιά τα σουτζουκάκια που του έκανε η πεθερούλα του και δεν ήρθε μαζί μας... Εμείς ανεβήκαμε με τους υπόλοιπους της παρέας και το Γιάννη το Ρέκλο σε μιά κορυφή, στα σύνορα με τη Βουλγαρία... Το τοπίο της διαδρομής ήταν πανέμορφο και όταν το υψόμετρο ξεπέρασε τα 850 μέτρα,
ήταν και χιονισμένο... Η θερμοκρασία ... -4 μέρα μεσημέρι και με έναν ήλιο... με δόντια!!!

Στην επιστροφή, τα ίδια παιδάκια που βουλιάξαν στη λάσπη, την προηγούμενη μέρα, μας ειδοποίησαν πως είναι πάλι βουλιαγμένοι... Οταν τους βρήκαμε.. δεν πιστεύαμε στα μάτια μας...  a105 Το samurai που ΔΕΝ βλέπετε στις φωτο, ήταν όλο μέσα στο νερό... Ο Μιχάλης αποφάσισε να μείνει και να το βγάλει και όπως ήταν φυσικό, μείναμε μαζί του για βοήθεια, ξεπερνώντας τις 4 ώρες...

Ευχάριστη έκπληξη ήταν και η γνωριμία (σύντομη δυστυχώς), με τον Αλέξη (achariz) που βρήκαμε αυτές τις μέρες στην Κερκίνη... Την επόμενη φορά, θα είναι πιστεύω μαζί μας και θα έχει και αυτοκόλλητο... 87


Ρε τι τα κάνατε? υποβρύχια?

Και όχι μόνο... Οπως μπορείς να δείς απο τις φωτο, είχαμε πολλλλλή λλλάσσσπηηη !!!(ήδη έχει αναφερθεί ο ....ιδανικός συνδυασμός)
     ΓΕΝΙΚΑ  ΟΠΟΥ  ΑΚΟΥΤΕ  ΛΙΜΝΗ  ΚΑΙ  MICH500  ΝΑ  ΚΡΑΤΑΤΕ  ΜΙΚΡΟ  ΚΑΛΑΘΙ.


Εύγε Teo για το φωτορεπορτάζ αν και δεν είναι ικανο να μεταφέρει το τι είδαμε!
Ειδικά την υποβρύχια βόλτα του sami!  roc2 roc2 roc2

Ήταν πραγματικά πολύ ευχάριστο που βρέθηκα με κάποιους από εσάς επάνω και εντελώς τυχαία και γνωριστίκαμε από κοντά! Ελπίζω την άλλη φορά να είμαι απαλαγμένος από τις "κακές" για τις λάσπες παρέες και να αλωνίσουμε περισσότερο!  yah yah yah

Χάρηκα πάντως πραγματικά γιατί για άλλη μια φορά ένιωσα τι θα πεί Βορράς και φιλοξενία!

Δεν χρειάζεται να πω δε το πόσο ξενερωμένος είμαι από το πρωϊ που ξαφνικά βρέθηκα να οδηγάω στην παραλιακή για Πειραιά!  bhe bhe bhe

Τι να γίνει....
Ελπίζω να ξανανταμώσουμε σύντομα στην όμορφη Κερκίνη....  ;D

Αλέξη, οι "κακές" παρέες, είναι δυστυχώς αναγκαίο ...κακό μερικές φορές... Εχει πέσει πολύ ...παντόφλα, αλλά εμείς δεν πτοούμαστε...  0_21 roc2

Ο Μιχάλης με τη Ζωή, είναι ακόμη εκεί... bhe bhe bhe Θα μείνουν μέχρι το Νέο έτος...

Για μάς, οι μέρες περάσαν πολύ γρήγορα και μείναμε με τις υπέροχες αναμνήσεις...

Παιδιά... σας ευχαριστούμε πολύ, για τις υπέροχες στιγμές που περάσαμε άλλη μιά φορά!!!

 >santa_toys< >Xmas005< >Xmas011< >Xmas021<  <6132>

 >xmaseep< >xmaseep< >xmaseep<
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 28, 2006, 17:27 »
Ξέχασα να σας πώ οτι έχετε τους χαιρετισμούς και τα "Χρόνια Πολλά", απο τον Γιάννη το Ρέκλο, Τον Γιώργο τον Ταχματζίδη (Πόντιος) και βεβαίως απο τον αγαπητό μας ...πρόεδρο Αντώνη Ηλιάδη...
 >santa3< <6132> <6503> >santa_toys< >santa2< >Xmas011< >Xmas005<
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Menia

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 728
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.jimnyclub.com
Απ: Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #7 στις: Δεκέμβριος 29, 2006, 00:37 »
Πω πω  :o Τι γίνεται ρε παιδί μου εκεί στο Βορρά! Γράψατε ιστορία πάλι  lol
Teo για άλλη μια φορά, είσαι ο Νο1 φωτογράφος!
Εννοείται πως ανταποδίδουμε τις ευχές  >santa_toys<
Τα πράγματα είναι απλά..

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #8 στις: Δεκέμβριος 29, 2006, 01:07 »
Πω πω  :o Τι γίνεται ρε παιδί μου εκεί στο Βορρά! Γράψατε ιστορία πάλι  lol
Teo για άλλη μια φορά, είσαι ο Νο1 φωτογράφος!
Εννοείται πως ανταποδίδουμε τις ευχές  >santa_toys<

Μένια μου Χρόνια Πολλά...  Δυστυχώς είμαστε λιγότεροι... Την επόμενη φορά που θα πάμε, θα σας ξαναπεριμένουμε !!!  j12

Οσο για τις φωτό... είναι και λίγες και όχι καλής ποιότητας... Τις περισσότερες μέρες ξεχνούσα τη φωτογραφική μηχανή στον ξενώνα...  bhe
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #9 στις: Δεκέμβριος 29, 2006, 07:29 »
στο...τραπεζακι του δωματιου ha ha ha ha lol lol lol

πραγματικα υπεροχη παρεα αλλα ολα τα λεφτα ηταν οταν ο γνωστος Προεδρος Αντωνης Ηλιαδης μου ανακοινωσε στις 11 το βραδυ και ενω ετοιμαζομασταν να φυγουμε οτι ακυρωθηκε δωματιο roc2 roc2 a105 a105 a105 a105

τωρα πια που ψηλωσα και εγω 87 87 87(+4εκ)  ειμαι πλεον ετοιμοπολεμος να βουτηξω και εγω 87 87 87

παιδια καλη χρονια να εχουμε και παντα με υγεια,και πολλες,πολλες λασπες yah yah yah

Αποσυνδεδεμένος Dora

  • Jimny
  • Μηνύματα: 137
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν θα σε πειράξει κανείς μέσα απο τις καρδιές μας
Απ: Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #10 στις: Δεκέμβριος 29, 2006, 08:45 »
Δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψεις τις ομορφιές
της Κερκίνης που κάθε φορά είναι καλύτερη από
την προηγούμενη...
 10806> <rsm_ >c082 >steering1<
Δεν υπάρχουν λόγια και για την παρέα...
που ήταν όλοι τους φανταστικοί.
 ju_11 _11370> 174>/ 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_
Γιατί έφυγες..............
Είναι πολύ σκληρό να καταλαβαίνεις ότι είσαι ένα τίποτα.Εκεί που πιστεύεις ότι έχεις κάτι μέσα σε 10 λεπτά το χάνεις γιατί έτσι........

Θα σε περιμένω στα όνειρά μου πριγκίπισσά  μου

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #11 στις: Δεκέμβριος 29, 2006, 11:52 »
στο...τραπεζακι του δωματιου ha ha ha ha lol lol lol

Πού να την άφηνα ρε σύ ?? Στην τηλεόραση ?? <ord/ Να πέσει και να σπάσει ??  >h09

πραγματικα υπεροχη παρεα αλλα ολα τα λεφτα ηταν οταν ο γνωστος Προεδρος Αντωνης Ηλιαδης μου ανακοινωσε στις 11 το βραδυ και ενω ετοιμαζομασταν να φυγουμε οτι ακυρωθηκε δωματιο roc2 roc2 a105 a105 a105 a105

Το είπα εγώ....(*)  _235> c3 a105

τωρα πια που ψηλωσα και εγω 87 87 87(+4εκ)  ειμαι πλεον ετοιμοπολεμος να βουτηξω και εγω 87 87 87

Να προσέχεις μή ζαλίζεσαι στα ύψη... fl_y a105 a105 Πάρε δραμαμίνες... ha l_h la_h

.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #12 στις: Δεκέμβριος 29, 2006, 12:03 »
ναι ναι ειναι αληθεια αυτο που λες,απο χτες το βραδυ ειμαι με...postan γιατι ζαλιζομαι και κουναει πολυ ha ha ha ha

αλλα καθε αρχη και δυσκολη που λεει και ο σοφος λαος που θα παει θα γινω και εγω savvoul ha ha 0_21 0_21 0_21 0_21

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #13 στις: Δεκέμβριος 29, 2006, 12:12 »
ναι ναι ειναι αληθεια αυτο που λες,απο χτες το βραδυ ειμαι με...postan γιατι ζαλιζομαι και κουναει πολυ ha ha ha ha

αλλα καθε αρχη και δυσκολη που λεει και ο σοφος λαος
σε βλέπω σε κανά 3μηνο να θέλεις άλλη ανάρτηση ha ha 87 87

άντε καλορίζικη j12

που θα παει θα γινω και εγω savvoul ha ha 0_21 0_21 0_21 0_21
μπάρμπας θες να πεις ha ha ha lol lol lol
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Χριστούγεννα στην Κερκίνη...
« Απάντηση #14 στις: Δεκέμβριος 29, 2006, 12:30 »


που θα παει θα γινω και εγω savvoul ha ha 0_21 0_21 0_21 0_21
μπάρμπας θες να πεις ha ha ha lol lol lol
Kαλα το ειπε .. _marios 
 lol lol lol