Αποστολέας Θέμα: IRONMAN  (Αναγνώστηκε 7285 φορές)

0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
IRONMAN
« στις: Νοέμβριος 09, 2006, 01:52 »
EYXOMAI ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ "ΠΑΡΕΑ", ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!!

Όνομα:  Nicksi   
Ημερομηνία εγγραφής:  Δεκέμβριος 16, 2005, 07:27:40 pm
Τέλος                      :  Nοέμβριος 8, 2006,
   

Αυτό είναι η λύση??
Λογικά θα το σκέφτηκες καλά....
Για πάμε, ισως ο κάθενας για τον δικό του λόγω lol lol

Όνομα:  IronMan   
Ημερομηνία εγγραφής:  Δεκέμβριος 16, 2005, ώρα δεν ξέρω αλλά το μηχάνημα λέει ότι είμαι πιο παλιός ha ha ha ha
Τέλος                      :  Nοέμβριος 8, 2006
Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
IRONMAN
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 03:30 »
Ευχαριστούμε.
Να είστε καλά όπου και να είστε. Και να θυμάστε ότι όσο ο χώρος εδώ παραμένει ελεύθερος, εμείς εδώ γύρω θα φέρνουμε άλλοτε με περισσότερη συμμετοχή και άλλοτε με λιγότερη.
Έχω βέβαια χιλιάδες ερωτηματικά αλλά αφού δεν νιώθετε καμιά ανάγκη να εξηγήσετε κάτι παραπάνω δεν πειράζει. Εγώ πάντως και όταν παλαιότερα αποχώρησα από κάπου εξήγησα ακριβώς το λόγο για να μην αφήνω να αιωρούνται  ερωτηματικά.
Και εκεί όπου όλα έδειχναν ότι ξεπεραστήκανε και λύθηκαν οι όποιες διαφορές και παρεξηγήσεις να δυο βόμβες ακόμα.  Αμέτρητα τα ερωτηματικά όπως είπα και παραπάνω.
Και επειδή δεν έχω μάθει στη ζωή μου να κρύβομαι πίσω από το δάκτυλό μου , δεν θα χωρούσα άλλωστε, έχω να πω ότι ελπίζω να μην ντρέπεστε να μας πείτε το λόγο που αποχωρείτε. Και μην ισχυριστεί κανείς ότι το κάνει για να μην προκαλέσει κακό στο φόρουμ γιατί φαντάζει αστείο το επιχείρημα τούτη τη στιγμή.
Ούτε θα βγάλω δακρύβρεχτους λόγους σεβόμενος την επιθυμία σας. Εξηγήσεις θα ήθελα βέβαια Θα συνεχίσω να σας σκέφτομαι περισσότερο με το συναίσθημα, παρά με τη λογική που με βάζει σε άλλες σκέψεις και μονοπάτια, μετά την τελευταία σας απόφαση.  
Και όπως ξαναείπα τα φόρουμ είναι δυναμικοί σχηματισμοί όχι στατικοί, αποτελούνται από ανθρώπους και δεν είναι πάνω από αυτούς, ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΟΙ  ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ, όποιοι και αν είναι αυτοί, όποιοι και αν αποφασίζουν να συνεχίσουν, ή να προστεθούν. 

Θα μπορούσα να περιμένω να δω που θα πάει το θέμα, να μην πάρω θέση ακόμα, αλλά μια και είμαι ένας απλός user και συμμετέχω σε όλο αυτό δεν θα μείνω αμέτοχος όπως δεν έκανα ποτέ μέχρι τώρα.

Ευχαριστούμε για τις ευχές και θα κλείσω με λόγια του Γιάννη του Σταλίκα του admin που εκφράζουν και εμένα απόλυτα: Τους φίλους μου εγώ φυσικά δεν τους μετράω μέσα από φόρουμ και λοιπά ηλεκτρονικά μέσα αλλά από την επαφή που έχω μαζί τους...
Μην το ξεχάσετε ποτέ αυτό και αρχίσετε να τους μετράτε ανάποδα.
Να είστε πάντα καλά με υγεία,

ευχαριστώ για την γνωριμία σας,

Κάτσενος Κώστας

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
IRONMAN
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 16:01 »
Ευχαριστούμε.
Να είστε καλά όπου και να είστε. Και να θυμάστε ότι όσο ο χώρος εδώ παραμένει ελεύθερος, εμείς εδώ γύρω θα φέρνουμε
άλλοτε με περισσότερη συμμετοχή και άλλοτε με λιγότερη.
Έχω βέβαια χιλιάδες ερωτηματικά αλλά αφού δεν νιώθετε καμιά ανάγκη να εξηγήσετε κάτι παραπάνω δεν πειράζει. Εγώ πάντως και όταν παλαιότερα αποχώρησα από κάπου εξήγησα ακριβώς το λόγο για να μην αφήνω να αιωρούνται  ερωτηματικά.
Και εκεί όπου όλα έδειχναν ότι ξεπεραστήκανε και λύθηκαν οι όποιες διαφορές και παρεξηγήσεις να δυο βόμβες ακόμα.  Αμέτρητα τα ερωτηματικά όπως είπα και παραπάνω.
Και επειδή δεν έχω μάθει στη ζωή μου να κρύβομαι πίσω από το δάκτυλό μου , δεν θα χωρούσα άλλωστε, έχω να πω ότι ελπίζω να μην ντρέπεστε να μας πείτε το λόγο που αποχωρείτε. Και μην ισχυριστεί κανείς ότι το κάνει για να μην προκαλέσει κακό στο φόρουμ γιατί φαντάζει αστείο το επιχείρημα τούτη τη στιγμή. Ούτε θα βγάλω δακρύβρεχτους λόγους σεβόμενος την επιθυμία σας. Εξηγήσεις θα ήθελα βέβαια Θα συνεχίσω να σας σκέφτομαι περισσότερο με το συναίσθημα, παρά με τη λογική που με βάζει σε άλλες σκέψεις και μονοπάτια, μετά την τελευταία σας απόφαση.  
Και όπως ξαναείπα τα φόρουμ είναι δυναμικοί σχηματισμοί όχι στατικοί, αποτελούνται από ανθρώπους και δεν είναι πάνω από αυτούς, ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΟΙ  ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ, όποιοι και αν είναι αυτοί, όποιοι και αν αποφασίζουν να συνεχίσουν, ή να προστεθούν. 
Θα μπορούσα να περιμένω να δω που θα πάει το θέμα, να μην πάρω θέση ακόμα, αλλά μια και είμαι ένας απλός user και συμμετέχω σε όλο αυτό δεν θα μείνω αμέτοχος όπως δεν έκανα ποτέ μέχρι τώρα.

Ευχαριστούμε για τις ευχές και θα κλείσω με λόγια του Γιάννη του Σταλίκα του admin που εκφράζουν και εμένα απόλυτα: Τους φίλους μου εγώ φυσικά δεν τους μετράω μέσα από φόρουμ και λοιπά ηλεκτρονικά μέσα αλλά από την επαφή που έχω μαζί τους...
Μην το ξεχάσετε ποτέ αυτό και αρχίσετε να τους μετράτε ανάποδα.
Να είστε πάντα καλά με υγεία,

ευχαριστώ για την γνωριμία σας,

Κάτσενος Κώστας



Πατώντας στο πόστ του Κάτσενου, και αναγωρίζοντας το λάθος μου, μιας και δεν πρέπει  να αφήνει κάποιος ερωτηματικά στους χρήστες, να πω τα εξείς :
Φίλε Κώστα(ενοώντας το) δεν έχω να χωρίσω προσωπικά τίποτα και με κανένα, το ότι τέλειωσε ο Ironman δεν σημένει τίποτα παραπάνω, απο το ότι ο ironman θα σταματήσει να δίνει στο com ότι έδινε, και όσο, καλά ή κακά οι χρήστες-φίλοι το κρίνουν αυτό(χρήστες -φίλοι: γινόμαστε φίλοι, συμπαθούμε ο ένας τον άλλο μετά απο αναγνωση σε ηλεκτρονικά μέσα...)
Κώστα σημασία δεν έχει πάντα η εξήγηση, αλλά το τι έχεις να πείς κατ΄αυτή, άλλωστε σκέψου το όσοι φύγαμε απο το gr φύγαμε με την αποχώρηση και τις εξηγήσεις ποιού/ων??
Το com έγινε δυναμη άλλωστε εξ αιτίας αυτών των εξηγήσεων διαφορετικών πάντα κατά περίπτωση...
Τα δικά μου ερωτηματικά πάλι δεν παραμένουν αμέτρητα, μιας και την ώρα του προυγούμενου ποστ μου-δουλευα χαλαρώνοντας συνάμα με ένα Johnny lol.

Παράθεση
Και επειδή δεν έχω μάθει στη ζωή μου να κρύβομαι πίσω από το δάκτυλό μου , δεν θα χωρούσα άλλωστε, έχω να πω ότι ελπίζω να μην ντρέπεστε να μας πείτε το λόγο που αποχωρείτε. Και μην ισχυριστεί κανείς ότι το κάνει για να μην προκαλέσει κακό στο φόρουμ γιατί φαντάζει αστείο το επιχείρημα τούτη τη στιγμή.

Ποτέ δεν κρύφτηκα στην ζωή μου, ιδίως σαν αθρώπους που δεν χωράνε να κρυφτούν πίσω απο το δάχτυλο τους, αλλά πίσω απο το πληκτρολόγιο κρύβονται μια χαρά.
Με τους περισσότερους έχω βρεθεί και θα βρεθώ, δεν θα χαθώ, μιας και απο τα φορουμ γνωρίζεις ανθρώπους και μετά μπορείς να επιλέξεις, τα στείρα απο τα γαλάρια (μαθαίνω και απο τους νεώτερους, κάθε μέρα όλοι μαθαίνουμε άλλωστε), το φεύγω για μένα σημένει άλλωστε σταματάω να δίνω, κουράστηκα ;) και δεν μπορώ άλλο λόγω δουλειάς και μόνο.
Είδη δουλεύω πάρα πολλές ώρες, και θυσιάζω πράγματα, πράγμα το οποίο είναι ανώφελο να τα κάνεις, απλά και μόνο για κάποιες αντιπαραθέσεις.
Το να ντρεπόμαστε ελπίζω πάντως να μην το αναφέρεις κοροιδευτικά περιπεκτικά, γιατί δεν ταιρειάζει, σε έναν μορφωμένο άνθρωπο όπως εσύ γιατρέ μου(αν και μου λέγανε παλιά ότι η μόρφωση δεν κάνει τον άνθρωπο, και δίκιο είχαν).
Τέλος πάντων καταλαβαίνω γιατί το λές και πως(για μένα δεν σε τιμά).


Ο λόγος που αποχωρώ, απο την ομάδα διαχείρησης του forum, νομίζω ότι αφορά την ίδια την ομάδα του Φορουμ και δη τον Γιάννη τον Σταλικα τον admin  και εσύ είπες πιο πάνω(αν παρόλα αυτά δεν σε καλύπτει η απάντηση μου, ρώτα τον, το έχει ...)Ρώτα τον επίσης σου είπα και για τον Νίκο χθές...

Chriska πόσα χρόνια γνωριζόμαστε??
Δεν θα απαλαγείς τόσο εύκολα απο εμένα απο πουθενά ha ha ha ha ha ha όπως και οι άλλοι φυσικά yah yah yah yah
Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
IRONMAN
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 18:50 »
Λυπάμαι Γιάννη (ironman) αλλά επειδή ίσως δεν έχω το υψηλό IQ σου δεν βγάζω κανένα νόημα από όσα ασυνάρτητα γράφεις παραπάνω. Κάθε πρόταση αναιρεί την προηγούμενη και μάλλον κρύβει βαθιά νοήματα που δεν καταλαβαίνω. Και επειδή ποτέ δεν κρύφτηκα με μισόλογα δεν είμαι ο μόνος που πιστεύω ότι ο ΤΕΟ πέρα από ένα μικρό εκνευρισμό που τον οδήγησε να σου  απαντήσει ανάρμοστα σε ένα πμ, δεν έκανε κάποιο άλλο κακό για να τον ρίξουμε στο πυρ το εξώτερο. Γιατί τέτοιο μένος με τον Τεό και με εμένα που επέμενα να αποκατασταθεί αν είναι το σωστό αυτό, όπως και αποδείχτηκε από τη στάση του gc και του Γιάννη (Σταλίκα)? Γιατί τέτοια κακία με έναν που μέχρι χτες έλεγες φίλο? Γιατί τόση κακία προς εμένα? Σου χάλασα κάποια σχέδια? Τί να πω, προσπαθώ να καταλάβω τί κρύβεται πίσω από την συμπεριφορά σας και τρελαίνομαι. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΔΥΟ ΜΕΛΩΝ ΠΟΥ ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΣΥΣΤΗΝΟΝΤΑΝ ΚΑΙ ΣΑΝ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΤΕΟ, ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΠΟΥ ΤΟΝ ΝΙΚΣΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟ? ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ. ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΠΟΣΤ ΟΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ  ΚΑΙ Η ΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΖΕΣ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΤΟΥ .com Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΔΕΝ ΣΕ ΕΠΑΨΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ?

ΓΙΑΤΙ ΞΑΝΑΕΚΘΕΤΕΤΕ ΤΟΝ ΤΕΟ, ΔΕΝ ΛΥΠΑΣΤΕ ΝΑ ΠΛΗΓΩΝΕΤΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΥΛΑ, ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ?
ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ? ΣΚΟΤΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΚΟ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΘΑ ΗΣΑΣΤΑΝ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΑΤΕ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΙ ΚΆΝΕΤΕ?


ΝΙΚΣΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΟΣΤ.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 09, 2006, 18:56 από kostas katsenos »

Αποσυνδεδεμένος Ironman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 16
  • www.Βrat.gr
IRONMAN
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 20:01 »
Kώστα είσαι μακριά νυχτωμένος...Κακία και μένος δεν υπάρχει απο μέρους μου...
Παράθεση
Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΔΕΝ ΣΕ ΕΠΑΨΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.

Αυτό το έβγαλες μόνος σου?? Ελπίζω ναι lol
Ημαρτον....
Πες μας επιτέλους τι θες, γιατί εγώ τουλάχιστον δεν σε καταλαβαίνω, και πλέον δεν έχω και καμιά διάθεση...
Τα κόκκινα και τα bold ούτως ή άλλως στο κείμενο σου είναι ένα κάρο μπηχτές.
Εχεις να γράψεις κάτι?
Γράψτο καθαρά, είναι απλό, ακόμα και οποιαδήποτε υπόνοια να έχεις...
Τα πράγματα είναι απλά, υπερβολικά απλά...έχεις να πεις κάτι το λές ξεκάθαρα.

Παράθεση
Ο λόγος που αποχωρώ, απο την ομάδα διαχείρησης του forum, νομίζω ότι αφορά την ίδια την ομάδα του Φορουμ και δη τον Γιάννη τον Σταλικα τον admin  που είπες πιο πάνω(αν παρόλα αυτά δεν σε καλύπτει η απάντηση μου, ρώτα τον, το έχει ...)
Ημουν σαφέστατος...
Οσο για τον Νίκο, πάρτονε τηλέφωνο, απο εχθές το βράδυ στο είπα, γιατί δεν το κάνεις...
Ποιος πληγώνει??
Σήμερα στις 9 κάνω την τεέυταία αγγαρεία γιατί πρέπει να πληρωθεί και ο billias.
Μετά ανέλαβε τα εσύ...
Σκας γαίδαρο...
Εγώ τελείωσα
Γράφε μόνος σου...δεν σε διαβάζω ποιά lol lol
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 09, 2006, 20:07 από Ironman »
Δεν θέλω να κατέβω για πρόεδρος :)

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
IRONMAN
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 09, 2006, 20:12 »
Και για μένα Ironman το θέμα τελειώνει εδώ. Τους κουράσαμε όλους άλλωστε. Ας βγάλει καθένας τα συμπεράσματά του. Δε με αποκάλεσες φίλο αυτή τη φορά, σε ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: IRONMAN
« Απάντηση #6 στις: Νοέμβριος 10, 2006, 09:32 »
TO ΘΕΜΑ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

Νικος Σιμος,  (πρωην Nicksi...)
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: IRONMAN
« Απάντηση #7 στις: Νοέμβριος 10, 2006, 09:45 »
TO ΘΕΜΑ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

Νικος Σιμος,  (πρωην Nicksi...)

Καλωσόρισες πίσω θείο. cl cl cl Τώρα που περάσανε κάποιες ώρες και θα βλέπεις τα πράγματα πιο ψύχραιμα, ο αγαπημένος σου ανηψιός σε παρακαλεί να συνεχίσεις να συμμετέχεις σε αυτό το φόρουμ. Χάρηκα που ξαναμπήκες. cl

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: IRONMAN
« Απάντηση #8 στις: Νοέμβριος 10, 2006, 12:35 »
Και για μένα Ironman το θέμα τελειώνει εδώ. Τους κουράσαμε όλους άλλωστε. Ας βγάλει καθένας τα συμπεράσματά του. Δε με αποκάλεσες φίλο αυτή τη φορά, σε ευχαριστώ.
Kώστα να είσαι καλά που το κατάλαβες, αν το κατάλαβες απο μένα ΄.......αισθάνομαι περήφανος και πετυχημένος χρήστης lol


TO ΘΕΜΑ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

Νικος Σιμος,  (πρωην Nicksi...)

Καλωσόρισες πίσω θείο. cl cl cl Τώρα που περάσανε κάποιες ώρες και θα βλέπεις τα πράγματα πιο ψύχραιμα, ο αγαπημένος σου ανηψιός σε παρακαλεί να συνεχίσεις να συμμετέχεις σε αυτό το φόρουμ. Χάρηκα που ξαναμπήκες. cl

Ο Νίκος, Κώστα δεν ξαναγύρισε, χάρηκες η όχι....

Καλοπροέρετος είναι όποιος κάνει ΄προσπάθειες βασιζόμενος σε αγνα φιλικά αισθήματα.
Το τηλέφωνο που είχα πεί ότι έπρεπε να κάνει κάποιος...θα μπορούσα να το κάνω και εγώ, όπως και αυτό που είχα πει ότι θα κάνω εγώ και δεν το έκανα(Θοδωρή...).
Εγώ έκανα και θα κάνω τις προσπάθειες μου, για τον εξής απλό λόγω....
Οταν κάτσεις στο τραπέζι, τα πράγματα είναι διαφορετικά.
Οταν πιείς κρασί με κάποιον τα πράγματα είναι διαφορετικά.
Οταν κάποιος παίξει με το παιδί σου, τα πράγματα είναι διαφορετικά.
Για όλα αυτά που σου γράφω, υπάρχουν άνθρωποι που τους το έχω αποδείξει.
Το φορουμ είναι άλλο πράγμα, άλλο ο Γιάννης άλλο ό Ιρονμαν, αλλο ο Nicksi άλλο ο Νίκος, άλλο ο gc άλλο ο Γιώργος.
Face to face θα σε πω μ@λακα, μπορεί να σου πω και άλλα, γιατί θα καταλάβεις πως το λέω, στο φορουμ ή σε μ, πμ, μαιλ...δεν θα σε γράψω ποτέ...γιατί δεν θα εκλάβεις πάντα τον χειρότερο και ποιό καυστικό βαθμό, και θα σε πειράξει περισσότερο απο ότι αν με έβλεπες.
Αυτό κάντε το συνήδειση
Αυτό που θέλω εγώ να είναι ίδιο είναι ο Ιρονμαν σε όλες της διαβαθμίσεις σε ένα φόρουμ...

Ο ιρονμαν πρέπει να είναι ίδιος είτε χρήστης είναι, είτε moderator, είτε administrator.

Mπήκα εδώ για να φτιάξουμε ένα ελεύθερο forum ίσων χρηστών.
ΟΛΩΝ ΙΣΩΝ
Aυτό είναι για μένα το πνεύμα μου, αυτό θεωρώ εγώ πνεύμε του .com
Αυτό είναι το πνεύμα μου και το ίδιο θα έχω σε όσα φόρουμ θα συμετέχω, διαφορετική θεώρηση για μένα είναι άσκηση πολιτικής, και εγώ, και εγώ την πολιτική την έχω σηχαθεί, την ζω απο το 91 στην δουλειά μου, και δεν θα την βάλω και στο χόμπυ μου.
Το μόνο που αλλάζει απο user σε μοδ και admin είναι..'οτι πρέπει να δουλεύεις παραπάνω lol
Τσακώθηκα με τον Πάνο επεδεί μου είπε ότι ασκούμε πολιτική.
Τίποτα δεν είναι τυχαίο Κώστα, δεν κάνω τίποτα τυχαίο.
Τις υπογραφές μου που έγραφαν ανα καιρούς, Brat President, είμαι πρόεδρος του brat, κτλ κτλ...ισως να μην έγιναν κατανοητές....
Παιδιά εδώ εγώ είμαι γιατί ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΣΥΛΛΟΓΟ(Μπορει να ακούστηκε και αυτό που ξέρεις ;) ε?) ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΕ ΕΚΛΟΓΕΣ, ΕΙΜΑΙ ΕΊΔΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΙΝΗΜΑ ΙΣΟΒΙΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ και για οσο θελω(στο brat lol lol lol lol lol lol lol), ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΙΑΧΤΟ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΒΡΩΤΙΚΟΣ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ.

Τα πραγματα για μένα είναι απλά.
ΘΈΛΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ Ο Γιάννης και η οικογένεια του(κυρίως η οικογένεια..), Θέλω να είμαι σε ένα ελευθερο φόρουμ για όλους, όπου όλοι θα μπορούν να εκφράσουν ελεύθερα την γνώμη τους όποια και αν είναι αυτοί, όποιο τίτλο και αν έχουνε.
Δεν είμαι εδώ για τίτλους, έχω στην δουλειά μου άμα θέλω.....
Σας ευχαριστώ, συγνώμη σε όσους κουράστηκαν διαβάζωντας ...αλλά αυτός είμαι, ότι σκέφτομαι θα το γράφω, σαν χρήστης(στο τέλος με βλέπω χρήστη παραισθησιογόνων ουσιών lol lol lol lol).

Τα φορουμ δεν είναι η ζωή μας, η οικογένεια μας, είναι το συμπλήρωμα, το αλατοπιπερο για να περνάμε καλά!

Καθίστε όλοι και σκεφτήτε τι θέλετε, και αν κάποιος σας τα πρήξει με το τι θέλετε, απλά σκεφτείτε ότι μπορεί να το κάνει καλοπροέραιτα.
Ρωτήστε το και θα καταλάβεται.
Οταν καταλάβαιτε και δεν σας αρέσει τον κρεμάτε, αλλά ρωτήστε τον πρώτα.

Θοδωρή συγνώμη...
Γιάννη(Ιronman) συγνώμη(όποιος το καταλάβει το κατάλαβε.......)
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος stavros

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IRONMAN
« Απάντηση #9 στις: Νοέμβριος 11, 2006, 23:48 »
Δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτό που μας έχει συμβεί. Εκεί που πάει να λυθεί το ένα πρόβλημα, πετάγονται τα άλλα.
Δεν πιστεύω ότι ο Κώστας έχει κάνει κάτι λάθος. Θα έπρεπε μετά από τόσο καιρό να γνωρίζετε το ύφος γραφής του. Αν θεωρείτε λάθος το ενδιαφέρον ενός φίλου για τους άλλους, και την θέληση του για επίλυση των προβλημάτων, όποια και αν είναι αυτά, τότε κάνετε εσείς πολύ μεγάλο λάθος. Λάθος για την έννοια της λέξης «φιλία».
Και εγώ με την σειρά μου έρχομαι να επιβεβαιώσω ότι η αποχώρηση σας με αυτές τις δικαιολογίες και σε αυτήν την χρονική στιγμή κάθε άλλο παρά μη παρεξηγήσιμες είναι. Φυσικά κατάλαβα (από τα προηγούμενα με τον teo)ότι εδώ (forum) δεν πρέπει να ενδιαφέρεσαι για το τι γίνετε μεταξύ μας, απλά μπες, δες αυτά που σε ενδιαφέρουν και φύγε. Γιατί εάν δείξεις ενδιαφέρον ή που θα ριχτούν να σε φάνε κατηγορώντας σε για την συνέχεια των προβλημάτων (βλέπε Κώστα) ή που θα σε παραμερίσουν. Αυτή είναι η εντύπωση που έχω λάβει ΕΓΩ μετά από όλες αυτές τις ιστορίες. Αν εσείς νομίζετε ότι η εντύπωση μου είναι λανθασμένη, τότε παρακαλώ πολύ διαψεύστε με. Ειλικρινά το θέλω όσο τίποτε άλλο.
(Η απάντηση μου αφορά και τους δύο αποχωρήσαντες γι’ αυτό και την βάζω και στα δύο θέματα).

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΩΛΗΣ

  • Jimny
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Άντρας
  • www.υπολογισιμο ατομο.com
Απ: IRONMAN
« Απάντηση #10 στις: Νοέμβριος 12, 2006, 01:25 »

Mπήκα εδώ για να φτιάξουμε ένα ελεύθερο forum ίσων χρηστών.
ΟΛΩΝ ΙΣΩΝ

.......εγγύηση......

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: IRONMAN
« Απάντηση #11 στις: Νοέμβριος 13, 2006, 16:26 »
Σταυρο, καποια στιγμη θα βρεθει ο τροπος και θα τα πουμε και απο κοντα... Θα μας κανονισεις κατι καλο στα μερη σου!!!
Προς το παρον...: http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,1046.msg17540.html#new  και αδιαφορωντας για τους... αμελητεους. ;)
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος frankie

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 357
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IRONMAN
« Απάντηση #12 στις: Νοέμβριος 13, 2006, 16:28 »
Που είναι ο Γιάννης ????
Δεν μπορώ να προχωρήσω , με τραβούν τα @@ πίσω!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος stavros

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: IRONMAN
« Απάντηση #13 στις: Νοέμβριος 14, 2006, 00:43 »
Σταυρο, καποια στιγμη θα βρεθει ο τροπος και θα τα πουμε και απο κοντα... Θα μας κανονισεις κατι καλο στα μερη σου!!!
Προς το παρον...: http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,1046.msg17540.html#new  και αδιαφορωντας για τους... αμελητεους. ;)

 yah j12 roc2 >ilov< >ilov2< 10806> >yes05 _brav/ gr_t _231; >WooHoo 120_60 _0491> 017>/ _circle>

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Jimny
  • Μηνύματα: 100
  • www.jimnyclub.com/forum
Απ: IRONMAN
« Απάντηση #14 στις: Νοέμβριος 14, 2006, 12:14 »
Που είναι ο Γιάννης ????

Γιάάάάάάάάνηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη?
κάτι μου μυρίζει..... 19_>